Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

heyda

Krimiseriál, který se snaží o to, aby vypadal jako realita. Ale bohužel se mu to málokdy daří. Případy jsou často směšné stejně jako celý tento seriál. Ale abych nebyl úplně tak hnusný, tak zato, že jsem vydržel sledovat i několik dílů za sebou (třeba když jsem byl nemocnej), tak dám 1 hvězdičku. ()

Ilicka

Tyjo, ti němci, když to tvořili, to vyráběli asi pro úplně malé děti nebo pro lidi, kterým je třeba vše polopaticky vysvětlovat. Ty hlody jsou občas neuvěřitelné. "...Musíme zjistit, jestli (jméno) neprodává drogy. Podíváme se do její skříňky, abychom zjistili, jestli tam nemá drogy... Našli jsme bílý prášek... To jsou drogy?..." a tak všelijak podobně... Po chvíli jsem z toho slzela smíchy... Víckrát to vidět nemusím... 1* za jeden celý dokoukaný díl... ()

fleker

po roce premysleni pridavam jednu hvězdu...poněvač kvalita produktu plně odpovída vysílacímu času, a už jen proto, že se to vysílá v dobe kdy ma každej normalni člověk chrápat je 11% zaslouženejch, (+ mute 15%, + screen-off 40%)....jinač se divim že v databázi stále chybí VOLEJTE VĚŠTCE....to je vodvaz jak má bejt...pomatuju minulý vánoce, když se naka starsi pani dovolala a takovym plačtivym hlasem chtěla vědět, jak to bude dal mezi ňou jejim synem, jelikož se hodne zmenil a ma pry s nim delsi dobu problémy...načež hajzlbába votočila zelenyho spodka, hned za nim spodka kulovyho....podivala se primo do kamery, pravou rukou si posunula bryle o dva centimetry niž a prohlasila že jeji syn je pravděpodobně buzerant ()

Ištván87 odpad!

Tak to jsem ještě nežral. Kdykoliv v televizi slyším znělku, tak v panické hrůze prchám od obrazovky, abych nedošel nějakou mravní úhonu. Myslím že těch pár dílů, co jsem viděl mi bohatě stačí k hodnocení. Odpad je vždycky odpadem. ()

Caelos odpad!

Lidi, neblázněte! Všechno je to pravda, je to natočeno realtime skrytou kamerou! Vážně! Jediné dobré, co kdy vyjelo z Německa je BMW. ()

argenson odpad!

Unikátní ukázka, jak se dá zkurvit kriminální žánr. Ze studijních důvodů nakouknuto pár dílů a nikdy víc. ()

Terva

Byl jsem překvapen, jak jsem se celkem bavil. A to jsem se k tomu dostal úplnou náhodou. Knírek je boží. ()

NeutrinoX odpad!

Co se stane s odpadem (biologickým) necháme-li ho řádně uležet? ... Lenssen & spol. (hnůj). Dokonalé dopolední TV projímadlo. Resp. nad debilitou pořadu není třeba bádat, ale je pro mne záhadou: Kdo a proč se na to kouká !? ()

F.man odpad!

Kriste pane, kdyby Hitler otáčel dvě sezóny téhle monstrózní sračky v koncentrácich, výrazně by ušetřil za plyn... ()

Paxxx.cz odpad!

Hodně trapná záležitost. Vidím, že nejsem jediný, kdo tuhle domluvenou šarádu nežere. Na tohle se skutečně dá dívat jen se zavřenýma očima. ()

Mr. Filuta

Jako komedie naprosto jedinecne. Vzdy kdyz to zastihnu v televizi tak se casto smeju i nahlas. Cesky dabing tomu samozrejme nasazujej korunu. Tech 5* proste musim dat, i kdyz to samozrejme nebyl zamer. ("Ukaz, flashdisk? hm... to je dobry..") ()