poster

Loď stínů

 • Španělsko

  Cargo

 • Slovensko

  Náklad

Thriller / Drama / Dobrodružný

Španělsko / Velká Británie / Švédsko, 2006, 95 min

 • AxelWers
  **

  Nie zlé, ale čakal som viac mysteriózny príbeh. Hodnotenie by potom bolo výrazne vyššie.(15.1.2013)

 • Phobia

  Lhář, zloděj a rváč, prostě skvělý kluk, se řízením osudu a hlavně vlastní blbostí dostává na loď plnou papoušků a úchylů. Takhle stručně se dá shrnout prvních cca 40 minut filmu, než přišel reklamní blok a Phobia "jen na chvíli zavřela oči", aby je otevřela zhruba o hodinu a půl později. Upřímně se nedokážu rozhodnout, jestli by "Cargo" stálo za dodívání nebo si unylé tempo a neslanou, nemastnou zápletku udrželo až do úplného závěru. Možná to někdy zjistím, zatím je dojem rozpačitý.(15.8.2011)

 • Stoka

  Tady mám menší problém,ono Cargo nebylo už tak úplně špatný,taká až oddychovka která by měla udržet diváka v pozornosti,ptž do konce pořádně nevíte jak to skončí....Hlavní aktér byl až moc zvědavej,což se vyvíjelo dění,jinak nic...Na lodi nebyla parta moc normálních lidí když tam jeden chlápek masturbuje u papoušků :D...Hodnocení málo a procentuálnost je tak akorát....proto to ani nebudu hodnotit **-***-málo a moc....No......Nic moc,ale něco to mělo...:)(8.6.2012)

 • Pepinec
  **

  Atmosféru by to mělo, pošuky také, zápletka se rovněž dala vypozorovat, no ale co ta pointa, vážení? Vždyť já se na to koukal, na mou duši, že jo! Ale asi se nestalo nic jiného, než že uuuplavala...(29.5.2012)

 • Olík
  **

  Česká distribuce si řekla, že přece nebude Cargo překládat jako Náklad a divácky vděčnějším názvem Loď stínů někoho nachytá na temné až hororové dobrodružství. I když nakonec ani Loď stínů není až tak úplně mimo mísu – Cargo nechává téměř celou svou stopáž diváka přemýšlet o pointě a jakous takous atmosféru filmu také nelze upřít. Takže do postýlky po náročném pracovním dni, proč ne?!:)(17.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace