poster

Loď stínů

 • Španělsko

  Cargo

 • Slovensko

  Náklad

Thriller / Drama / Dobrodružný

Španělsko / Velká Británie / Švédsko, 2006, 95 min

 • Stoka

  Tady mám menší problém,ono Cargo nebylo už tak úplně špatný,taká až oddychovka která by měla udržet diváka v pozornosti,ptž do konce pořádně nevíte jak to skončí....Hlavní aktér byl až moc zvědavej,což se vyvíjelo dění,jinak nic...Na lodi nebyla parta moc normálních lidí když tam jeden chlápek masturbuje u papoušků :D...Hodnocení málo a procentuálnost je tak akorát....proto to ani nebudu hodnotit **-***-málo a moc....No......Nic moc,ale něco to mělo...:)(8.6.2012)

 • Olík
  **

  Česká distribuce si řekla, že přece nebude Cargo překládat jako Náklad a divácky vděčnějším názvem Loď stínů někoho nachytá na temné až hororové dobrodružství. I když nakonec ani Loď stínů není až tak úplně mimo mísu – Cargo nechává téměř celou svou stopáž diváka přemýšlet o pointě a jakous takous atmosféru filmu také nelze upřít. Takže do postýlky po náročném pracovním dni, proč ne?!:)(17.8.2011)

 • BMAJTZ
  **

  Na můj vkus trochu přehnané v porovnání s tím, jak se ten film vážně bere. Pointa celého filmu me tak spíše nakrkla nežli šokovala.(5.8.2010)

 • AxelWers
  **

  Nie zlé, ale čakal som viac mysteriózny príbeh. Hodnotenie by potom bolo výrazne vyššie.(15.1.2013)

 • insurgentes
  **

  Tenhle film jsem si stáhnul kvůli Luisi Tosarovi, který je tu krásně zarostlý jako v roli narkobarona v Miami Vice, kde si mě získal. Tady hraje kuchaře, o něco komunikativnější figuru než v Mannově kriminálce pro šampóny, ale přesto neřekne víc než pár vět, povětšinou stále opakuje "jdi do své kajuty, zamkni se a spi". Zbytek filmu jsem nějak nepochopil, přibližně každých 10 minut hoděj někoho do vody nebo někdo jiný zase zmizí beze stopy. Vůbec nevím, o co tam vlastně šlo, a ten závěr, ten mi v tom jasno neudělal už vůbec. Škoda, protože kdyby to mělo hlavu a patu, Luis Tosar tomu mohl dát správnou šťávu.(15.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace