poster

Loď stínů

 • Španělsko

  Cargo

 • Slovensko

  Náklad

Thriller / Drama / Dobrodružný

Španělsko / Velká Británie / Švédsko, 2006, 95 min

 • Pepinec
  **

  Atmosféru by to mělo, pošuky také, zápletka se rovněž dala vypozorovat, no ale co ta pointa, vážení? Vždyť já se na to koukal, na mou duši, že jo! Ale asi se nestalo nic jiného, než že uuuplavala...(29.5.2012)

 • Stoka

  Tady mám menší problém,ono Cargo nebylo už tak úplně špatný,taká až oddychovka která by měla udržet diváka v pozornosti,ptž do konce pořádně nevíte jak to skončí....Hlavní aktér byl až moc zvědavej,což se vyvíjelo dění,jinak nic...Na lodi nebyla parta moc normálních lidí když tam jeden chlápek masturbuje u papoušků :D...Hodnocení málo a procentuálnost je tak akorát....proto to ani nebudu hodnotit **-***-málo a moc....No......Nic moc,ale něco to mělo...:)(8.6.2012)

 • PB2
  ****

  Zajímavý a temný film. Dost dlouho se tváří jako horor, název i obal tak vypada, ale horor to není. Ono se to vlastně tváří všelijak, je to takový -podařený- žánrový crossover. Jenom nechápu proč se to jmenuje "Loď stínů", když název se dá doslovně přeložit jako "Náklad", což je výstižnější. Asi si někdo někde řekl, že vydělá víc, když to uvede pod umělým, ale přitažlivým názvem. Filmů, které se odehrávají na lodích taky moc není, takže další malé plus, a to že dlouho tápete, co se tam děje, je další plus - ja si tím nejsem úplně jistý ani po dokoukání :) A mimochodem, už jste se někdy zakousli do tabulky africké čokolády?(14.8.2011)

 • bourec
  *

  Zase sem se ukázal jak debil.Film jsem nahrál na vhs z tv barrandov,a koukal jak pitomec,co to je za pí.....u!Nezábavné,ulítlé,prostě dost hrůza.A po polovině film už jen projel rychloposuvem,a rychle zapomenul.10%.(3.2.2010)

 • AxelWers
  **

  Nie zlé, ale čakal som viac mysteriózny príbeh. Hodnotenie by potom bolo výrazne vyššie.(15.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace