poster

Sherrybaby

 • USA

  Sherrybaby

Drama

USA, 2006, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Hlavním a bohužel i jediným kladem celého vyprávění je Maggie Gyllenhaal v hlavní roli rozpolcené ženy. Ta dokáže být drzá, stejně jako zranitelná, bezesporu dýchá za celý film. Jinak jde ale o přímočarou, civilní a bez iluzí načrtnutou story a sic se vyhýbá doslovnostem a je podporována "neumělým" a nevykalkulovaným scénářem, pro diváka nic výjimečného přichystané nemá!! Realisticky líčí osudy ženy, která bojovala se závislostí na drogách a nyní bojuje o rovnováhu ve svém životě, který chce zasvětit své dceři a pokusit se, aby už nikdy drogovou hranici nepřekročila, ba se k ní vůbec nepřiblížila. Nasazené tempo se ale příliš nezmění, režisérka se nesnaží vytvořit silnější situace a diváka se tak hlouběji nedotkne. 60%.(25.10.2007)

 • swed
  ***

  Pokud alespoň trochu znáte americký nezávislý film posledních několika let, nemůže vás na "Sherrybaby" téměř nic překvapit. Klasickou náplň jako vždy tvoří peprná mluva, nahodilý sex, sociální problémy a nějaký ten kvalitní herecký výkon (Gyllenhaal) zaznamenaný civilní režií. Kromě toho musím konstatovat, že ta hodina a půl se tentokrát poměrně vlekla, proto hodnotím průměrem. 6/10(5.7.2010)

 • anderson
  ***

  Z tohto filmu som si zapamätal iba MAGGIE-ino sexy telo, za čo má odo mňa jasné 3 hviezdičky, pretože nepoznám inú súčasnú mainstreamovú sexicu, ktorá by sa tak rada odhaľovala. :-) TECHNICKÁ POZNÁMKA: Na DVD od BONTONu je neanamorfný letterbox 1,85:1. HNUS. (6.2.2008)(6.2.2008)

 • Psema
  ***

  Na 90 minut šíleně uloudané představení: Jednoduchý děj drží pohromadě jen díky Maggie, která je největším kladem filmu.(3.4.2007)

 • Skip
  *

  Dobrý námět a špatný, dost nudný film. Maggie Gyllenhaal sice hraje, jak jen může, ale není jí to bohužel nic platné. Škoda promarněné příležitosti na dobrý film.(15.3.2015)

 • Danny Trejo

 • - Ryan Simpkins (Alexis Parksová) přišla při natáčení o čtyři zuby. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace