poster

Sherrybaby

 • USA

  Sherrybaby

Drama

USA, 2006, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • anderson
  ***

  Z tohto filmu som si zapamätal iba MAGGIE-ino sexy telo, za čo má odo mňa jasné 3 hviezdičky, pretože nepoznám inú súčasnú mainstreamovú sexicu, ktorá by sa tak rada odhaľovala. :-) TECHNICKÁ POZNÁMKA: Na DVD od BONTONu je neanamorfný letterbox 1,85:1. HNUS. (6.2.2008)(6.2.2008)

 • molotov
  ***

  Solidní herecké výkony, ale jinak celkem standardní film o závažných tématech, který vám za pár hodin z hlavy asi snadno vyšumí.(9.7.2006)

 • viperblade
  ***

  Nezávislák jako řemen. Mám dva důvody, proč na tohle jen tak nezapomenu. Tím prvním je vynikající Maggie Gyllenhaal. Ta holka fakt umí, sakra, dejte jí někdo pořádný scénář a za chvíli uslyšíte „And The Oscar goes to…“ ve spojitosti s jejím jménem. Druhý je styl, kterým je tento film natáčen. Skoro až dokumentární a to se mi celkem líbilo. A teď negativa - vše ostatní mě minulo. Nějaké poselství - nenašel jsem. Význam role pro "hodného strejdu Treja" mi taky nějak unikl. Nemůžu říct, že jsem se vyloženě nudil, ale můžu říct, že kdyby nebylo Maggie, vypnu to v půlce. Hlavně kvůli ní jdu na tři hvězdy a doufám, že další nezávisláky, které letos nabízí ČT 2, budou o něco lepší.(5.7.2010)

 • rawen
  ***

  Dobře obsazený a zahraný příběh ženy, která po návratu z vězení usiluje o přízeň svého dítěte pro mě trochu prohrávalo v té rovině, že jsem hlavní postavě nevěřil, že za její "zkaženost" a psychickou rozkolísanost může její prostředí. Prostě mi trochu vadilo, že bych měl fandit v počínání štětce a narkomance, která si (podle mého) za všechno může docela sama. Film ale stojí za podívání, to ano. 6/10(23.9.2007)

 • Skip
  *

  Dobrý námět a špatný, dost nudný film. Maggie Gyllenhaal sice hraje, jak jen může, ale není jí to bohužel nic platné. Škoda promarněné příležitosti na dobrý film.(15.3.2015)

 • - Ryan Simpkins (Alexis Parksová) přišla při natáčení o čtyři zuby. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace