poster

Sherrybaby

 • USA

  Sherrybaby

Drama

USA, 2006, 96 min

Režie:

Laurie Collyer

Scénář:

Laurie Collyer

Střih:

Joe Landauer

Kostýmy:

Jill Newell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • anais
  **

  Svobodná matka právě propuštěná z vězení bojuje s touhou po drogách a řeší vztah ke své malé dcerce, která vyrůstá u jejího bratra a jeho manželky. Role jak vyšitá pro udělení nějaké té zlaté sošky. Maggie Gyllenhaal využila svou příležitost naplno a předvádí nám naprosto nepřikrášlenou, drsnou hrdinku, která nemá daleko k roli Charlie Theron v Monster, co se oběti na oltář hereckého výkonu týče. Sherrybaby má ale tu nevýhodu, že krom výkonu hlavní představitelky nic jiného nabídnout nemůže. Příběh je přeci jen mnohokrát recyklovaný, a scénář tento nedostatek nedokáže nijak kompenzovat. Chybí tu nápady, nějaké výraznější zvraty. Když se na konci hrdinka rozhodne s dcerkou prchnout, celé to tak nějak vyšumí, a diváka nedostane. A Danny Trejo? Vážná role spíš k pousmání, dojemně neohrabaná – Danny, vrať se k nožům.(12.7.2006)

 • Damiel
  ***

  55 % - Film v podstatě bez hlubší výpovědní hodnoty, rozehrané motivy jsou všechny vesměs zazděné. Plus za výbornou Maggie, minus za nečekaně nepříjemně vlezlého Dannyho Treja...(11.3.2008)

 • Psema
  ***

  Na 90 minut šíleně uloudané představení: Jednoduchý děj drží pohromadě jen díky Maggie, která je největším kladem filmu.(3.4.2007)

 • ajuska
  ***

  Přes závažné téma je Sherrybaby tak nějak filmem bez jakékoli výpovědi. Cosi se tam sice odehrává, přesto film působí téměř prázdně. Nic zvláštního Vás nepřekvapí, žádná pointa Vás citově nezasáhne, nic Vás nedonutí k zamyšlení. Zkrátka film, který se sice očividně o nějaký přesah snažil, ale nedaří se mu vybočit z šedivé, již několikrát viděné průměrnosti a zarýt se hlouběji do paměti.(15.2.2008)

 • anderson
  ***

  Z tohto filmu som si zapamätal iba MAGGIE-ino sexy telo, za čo má odo mňa jasné 3 hviezdičky, pretože nepoznám inú súčasnú mainstreamovú sexicu, ktorá by sa tak rada odhaľovala. :-) TECHNICKÁ POZNÁMKA: Na DVD od BONTONu je neanamorfný letterbox 1,85:1. HNUS. (6.2.2008)(6.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace