Sherrybaby

Sherrybaby

USA, 2006, 96 min

Na 90 minut šíleně uloudané představení: Jednoduchý děj drží pohromadě jen díky Maggie, která je největším kladem filmu.(3.4.2007)

Rozpočet $2miliónyTržby USA $199,176Tržby Celosvetovo $622,806(8.3.2010)

• Malarkey

Chudák Maggie Gyllenhaal. Ti se s ní tady vůbec neserou. Jde to s ní z kopce a člověk se občas diví, že na to má ještě nervy. Taky proto je zajímavý sledovat právě tenhle film. Průser je ale ve chvíli, kdy s filmem naloží příšerně se táhnoucí nuda a Maggie už nebude tak zajímavá jako ze začátku. V tu chvíli se totiž objeví Danny Trejo, člověk čeká nějakýho drogovýho dealera, co tam bude házet nadávky po každym, včetně chudince Maggie. Jenže on se z něj vyklube takový roztomilý tatík, který se zrovna ze závislosti vyléčil a bude pro milou Maggie vrba. Kdybych mohl, tak bych do komentáře napsal, že tenhle film je ten nejobyčejnější film, který jsem za hodně dlouhou dobu viděl. Ještě jedno procento dolů, a bude to uplně přesný.(7.7.2010)

Film by mohl být jedním z nejlepších dramat o "neschopné matce", bohužel jen mohl být .. atmosféra je nudná, příběh se zbytečně vleče, téma je víc než působivé, přesto špatné zpracování nezachránila ani jindy skvělá Maggie Gyllenhaal, které je do takového filmu škoda, jinak Danny Trejo mi příjde v kladné roli jako dědeček hříbeček ..(29.5.2008)

• bassator

41st KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2006 - OFFICIAL SELECTION - COMPETITION - Soutěžní sekce (Sherrybaby / SHERRYBABY / Sherrybaby) - Příšerně nudný film, Danny Trejo v kladné roli??? Divné... - 1. 7. 2006 - kino Thermal - Velký sál - Karlovy Vary - 35%(21.1.2009)

• - Ryan Simpkins (Alexis Parksová) přišla při natáčení o čtyři zuby. (Elwanelyn)