Sherrybaby

Sherrybaby

USA, 2006, 96 min

Z tohto filmu som si zapamätal iba MAGGIE-ino sexy telo, za čo má odo mňa jasné 3 hviezdičky, pretože nepoznám inú súčasnú mainstreamovú sexicu, ktorá by sa tak rada odhaľovala. :-) TECHNICKÁ POZNÁMKA: Na DVD od BONTONu je neanamorfný letterbox 1,85:1. HNUS. (6.2.2008)(6.2.2008)

Solidní herecké výkony, ale jinak celkem standardní film o závažných tématech, který vám za pár hodin z hlavy asi snadno vyšumí.(9.7.2006)

Nezávislák jako řemen. Mám dva důvody, proč na tohle jen tak nezapomenu. Tím prvním je vynikající Maggie Gyllenhaal. Ta holka fakt umí, sakra, dejte jí někdo pořádný scénář a za chvíli uslyšíte „And The Oscar goes to…“ ve spojitosti s jejím jménem. Druhý je styl, kterým je tento film natáčen. Skoro až dokumentární a to se mi celkem líbilo. A teď negativa - vše ostatní mě minulo. Nějaké poselství - nenašel jsem. Význam role pro "hodného strejdu Treja" mi taky nějak unikl. Nemůžu říct, že jsem se vyloženě nudil, ale můžu říct, že kdyby nebylo Maggie, vypnu to v půlce. Hlavně kvůli ní jdu na tři hvězdy a doufám, že další nezávisláky, které letos nabízí ČT 2, budou o něco lepší.(5.7.2010)

Dobře obsazený a zahraný příběh ženy, která po návratu z vězení usiluje o přízeň svého dítěte pro mě trochu prohrávalo v té rovině, že jsem hlavní postavě nevěřil, že za její "zkaženost" a psychickou rozkolísanost může její prostředí. Prostě mi trochu vadilo, že bych měl fandit v počínání štětce a narkomance, která si (podle mého) za všechno může docela sama. Film ale stojí za podívání, to ano. 6/10(23.9.2007)

• Skip

Dobrý námět a špatný, dost nudný film. Maggie Gyllenhaal sice hraje, jak jen může, ale není jí to bohužel nic platné. Škoda promarněné příležitosti na dobrý film.(15.3.2015)

• - Ryan Simpkins (Alexis Parksová) přišla při natáčení o čtyři zuby. (Elwanelyn)