poster

Sherrybaby

 • USA

  Sherrybaby

Drama

USA, 2006, 96 min

Režie:

Laurie Collyer

Scénář:

Laurie Collyer

Střih:

Joe Landauer

Kostýmy:

Jill Newell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skip
  *

  Dobrý námět a špatný, dost nudný film. Maggie Gyllenhaal sice hraje, jak jen může, ale není jí to bohužel nic platné. Škoda promarněné příležitosti na dobrý film.(15.3.2015)

 • tron
  **

  „Chcete ma nasrať alebo splniť podmienky podmienečného prepustenia?“ – „Splniť podmienky podmienečného prepustenia.“ Tá postava nemala byť milá a sympatická, ale nafetovaná krava je stále len nafetovaná krava - nedržal som jej palce ani napriek snahe od pol pása hore často vyzlečenej Sekretárky Maggie. Radšej som sa tešil na titulky. Prišli... ale neskoro. Nebyť solídneho úvodu (čoskoro utopeného v mori klišé) a chlapov v podporných rolách (Danny Trejo, Giancarlo Esposito), vybodnem sa na celú SHERRYBABY, ako to jej rodina mala urobiť už dávno.(28.5.2011)

 • MrHlad
  **

  Film, ve kterém Danny Trejo hraje kladnou roli, prostě nemůže být dobrý.(10.7.2006)

 • Premiere_*
  ****

  Na skromný herecký film o tom, jak těžké je začít znova, budete vzpomínat překvapivě dlouho.(9.8.2008)

 • viperblade
  ***

  Nezávislák jako řemen. Mám dva důvody, proč na tohle jen tak nezapomenu. Tím prvním je vynikající Maggie Gyllenhaal. Ta holka fakt umí, sakra, dejte jí někdo pořádný scénář a za chvíli uslyšíte „And The Oscar goes to…“ ve spojitosti s jejím jménem. Druhý je styl, kterým je tento film natáčen. Skoro až dokumentární a to se mi celkem líbilo. A teď negativa - vše ostatní mě minulo. Nějaké poselství - nenašel jsem. Význam role pro "hodného strejdu Treja" mi taky nějak unikl. Nemůžu říct, že jsem se vyloženě nudil, ale můžu říct, že kdyby nebylo Maggie, vypnu to v půlce. Hlavně kvůli ní jdu na tři hvězdy a doufám, že další nezávisláky, které letos nabízí ČT 2, budou o něco lepší.(5.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace