Sherrybaby

Joe Landauer

Kostýmy:

Jill Newell
  • tron

„Chcete ma nasrať alebo splniť podmienky podmienečného prepustenia?“ – „Splniť podmienky podmienečného prepustenia.“ Tá postava nemala byť milá a sympatická, ale nafetovaná krava je stále len nafetovaná krava - nedržal som jej palce ani napriek snahe od pol pása hore často vyzlečenej Sekretárky Maggie. Radšej som sa tešil na titulky. Prišli... ale neskoro. Nebyť solídneho úvodu (čoskoro utopeného v mori klišé) a chlapov v podporných rolách (Danny Trejo, Giancarlo Esposito), vybodnem sa na celú SHERRYBABY, ako to jej rodina mala urobiť už dávno.(28.5.2011)

Zkuste si představit, co vás napadne jako první při základní premise - bývalá feťačka se vrací z vězení, chce se napravit a získat zpátky svou dceru. Dceru bude těžké získat zpátky? Ano, je to tam. Znovu do toho spadne? Taky. Bude se chovat nezodpovědně, aby nakonec zjistila, že jednala špatně? Jo, taky se toho dočkáte... Bohužel by se toho našlo daleko více, tenhle film totiž nepřínáší vůbec nic nového. Aspoň že Maggie Gyllenhaal ho drží nad vodou a v mezích průměru. A cena v Karlových Varech? Eh, tak to je síla?!(31.5.2007)

Solidní herecké výkony, ale jinak celkem standardní film o závažných tématech, který vám za pár hodin z hlavy asi snadno vyšumí.(9.7.2006)

• danecek24

64. Zlatý Glóbus za rok 2006 - nominace (1) - Nejlepší herečka (drama) - Maggie Gyllenhaal(4.12.2008)

Dobře obsazený a zahraný příběh ženy, která po návratu z vězení usiluje o přízeň svého dítěte pro mě trochu prohrávalo v té rovině, že jsem hlavní postavě nevěřil, že za její "zkaženost" a psychickou rozkolísanost může její prostředí. Prostě mi trochu vadilo, že bych měl fandit v počínání štětce a narkomance, která si (podle mého) za všechno může docela sama. Film ale stojí za podívání, to ano. 6/10(23.9.2007)