poster

Sherrybaby

 • USA

  Sherrybaby

Drama

USA, 2006, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ***

  Na 90 minut šíleně uloudané představení: Jednoduchý děj drží pohromadě jen díky Maggie, která je největším kladem filmu.(3.4.2007)

 • ivishka
  ***

  Přehlídka nálad jedné feťačky a ke konci ukázka její lidskosti. Vážně bych si přála dát vyšší hodnocení, ale nejde to. Bohužel opět celý film visel na výkonu hlavní herečky Maggie Gyllenhaal, která se snažila celou svou hereckou schopností zachytit myšlenkové pochody svojí postavy a předejít tak jakýmkoliv spekulacím o její neschopnosti. Feťačka, která zjevně díky problémům v rodině(pravděpodobně s otcem)spadla do drog a kradla a mezitím porodila dítě, které se jí ale po dlouhé době strávené ve vězení emočně oddalovalo... Nevím jak to muselo být pro matku těžké, ale nutno říct, že se skutečně snažila. Spolu s popiskem a obsazením do hlavní role jsem čekala mnohem více od tohoto snímku. Bohužel se z toho vylouplo průměrné drama se zářící hvězdou - Maggie.(7.12.2012)

 • Davies182
  ****

  Uvěřitelnost z toho dýchá tak prudce, že to celé téměř vypadá jako dokument, ne jako film. Maggie stála před nelehkým úkolem: ztvárnit ztroskotankyni, která pro své osobní cíle (dcerka) a peníze udělá cokoliv - divák její postavou v průběhu snímku střídavě opovrhuje, střídavě jí lituje. Takže herecky výnikající (kolik lidí dílo odsoudí kvůli "chování" Sherry, jež se jim zdá nereálné!!)... A co se celkových pocitů týče, Sherrybaby je přesně tím filmem, o kterém svým známým řeknete, jak jste rádi, že jste jej viděli, a jaké ve vás probudil různé myšlenkové pochody, donutil vás přemýšlet a hloubat nad tím, jestli hlavní hrdinka reagovala správně, proč, a JAK...(1.6.2011)

 • Premiere_*
  ****

  Na skromný herecký film o tom, jak těžké je začít znova, budete vzpomínat překvapivě dlouho.(9.8.2008)

 • tron
  **

  „Chcete ma nasrať alebo splniť podmienky podmienečného prepustenia?“ – „Splniť podmienky podmienečného prepustenia.“ Tá postava nemala byť milá a sympatická, ale nafetovaná krava je stále len nafetovaná krava - nedržal som jej palce ani napriek snahe od pol pása hore často vyzlečenej Sekretárky Maggie. Radšej som sa tešil na titulky. Prišli... ale neskoro. Nebyť solídneho úvodu (čoskoro utopeného v mori klišé) a chlapov v podporných rolách (Danny Trejo, Giancarlo Esposito), vybodnem sa na celú SHERRYBABY, ako to jej rodina mala urobiť už dávno.(28.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace