poster

Zamoření

 • USA

  Plague, The

 • Slovensko

  Zamorenie

Horor

USA, 2006, 84 min

Režie:

Hal Masonberg

Kamera:

Bill Butler
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  *

  "Zamorenie" je horror, ktorý by chcel byť dramatický, originálny a zaujímavý. Ani jedno z toho sa mu však vôbec nedarí. Scenár je hlúpou kombináciou "Mestečka prekliatych" so sci-fi zombie verziou "Kukuričných detí". Herecké výkony veľmi slabé, nízky rozpočet, hlúpe dialógy... Tento režisérsky debut Hala Masonberga nedopadol dobre. Ak bude ďalej točiť podobné horrorové nepodarky, môže si potriasť rukou s Uwe Bollom. *(9.10.2008)

 • balba
  **

  Bláznivá vyvražďovačka s podivným koncem.Tento film by mohli pouštět v Americe ve školách.Hlavně mi to připomíná horory - Kukuřičné děti a Městečko prokletých.(9.1.2007)

 • bestlama
  **

  Musel jsem si dát po filmu na nějaký moment odpočinek než jsem chtěl napsat tento koment, abych nejednal z vytržení ihned po filmu. Nemusím se dlouze rozepisovat, abych vyjádřil, že mě taky překvapil závěrečný (WTF) moment?! Konec jsem nepobral, nepoberu a film už nikdy ani nechci podruhé vidět. Do poloviny jsem si říkal, že to je celkem chytlavá báchorka až jsem nakonec pochopil, že už ten film je opravdu o ničem a raději si najdu něco jiného zábavného na další zhlédnutí ...(3.9.2011)

 • igi B.
  odpad!

  Impotentní sračka zamořených mezimozků... Pro našince zase jednou umocněno debilním šašskočudlím dablingem a ořezem obrazu k umoření... Howgh. - - - - - (Nahlédnuto a nedohleděno 23.3.2012 na k/anále >tvblablandoff< , hovnocení 446., nekomentář zde jako čtyřisrátý - 23.3.2012)(23.3.2012)

 • playboxguest
  odpad!

  Zase jsem jednou naletěla na zápletku, která měla být podle informací někde mezi zombie filmy a stepford style filmy a zase jsem se děsně spálila... Ze začátku jsem se ještě několikrát zasmála tomu, jak je to špatný, až trapný, ale z hruba v polovině už jsem jenom trpěla a cítila, jak mi odumírají buňky v hlavě rychlejším tempem, než rádoby zombie-mládeži v tomhle skvostu.(18.1.2011)

 • - Některé dějové aspekty a myšlenky jsou převzaty z románu "The Grapes of Wrath" Johna Steinbecka. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace