poster

Zamoření

 • USA

  Plague, The

 • Slovensko

  Zamorenie

Horor

USA, 2006, 84 min

Režie:

Hal Masonberg

Kamera:

Bill Butler
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  odpad!

  Miluju ten typ filmů, který začíná na bodu A a končí na uplně stejném bodě, na kterém začal. A to nemluvim o příběhu. Jakoby se zničehonic objevila zkáza, začala hubit a skupinka lidí se rozhodla proti tomu bránit. No prostě blbost na entou, k tomu naprosto tupě natočená s fádními herci a nepovedenou snahou o akci. Když to nebudu brát tak negativně občas jsem se na úkor tvůrců docela nasmál, ale to je asi tak všechno. Pokud možno vyhnout se tomuto filmu obloukem, škoda, že jsem to taky tak neudělal. --- Co chceš pomstít se? Jestli zaslouží smrt tak i já. Taky jsem zastřelil bratra, zastřel nejdřív mě - Nemám zbraň(18.5.2007)

 • playboxguest
  odpad!

  Zase jsem jednou naletěla na zápletku, která měla být podle informací někde mezi zombie filmy a stepford style filmy a zase jsem se děsně spálila... Ze začátku jsem se ještě několikrát zasmála tomu, jak je to špatný, až trapný, ale z hruba v polovině už jsem jenom trpěla a cítila, jak mi odumírají buňky v hlavě rychlejším tempem, než rádoby zombie-mládeži v tomhle skvostu.(18.1.2011)

 • eraserhead666
  **

  Plusy: zajímavá zápletka a příběh; dobrá hudba, Ivana Milicevic. Mínusy: naprosté nevyužití zápletky a příběhu, sterilní televizní zpracování bez drsnějších scén. Z trojice podobných snímků o vraždících dětech (spolu s tímto ještě Toxické děti a Carpiho – Městečko prokletých) jsou v Zamoření ty děti co se týče provedení, charakteru a chování jasně nejslabší. Je nepochopitelné, že potenciál příběhu byl tak slabě využit, i přesto, že má ve filmu prsty Clive Barker.(3.12.2009)

 • Ridick
  **

  vsetky deti upadnu do komy a o desat rokov sa prebudzaju ako vrazdiace masiny, kt. sa rychlo ucia, napr. ako strielat alebo nicit druhym ludom auta. no co vy na to? ano, demencia z toho srsi, aj ked sa herci snazia, je temer nemozne dosiahnut lakacieho ucinku a vam akurat ostava usmev na perach.(27.1.2007)

 • mil@n.fanatik
  **

  Moc jednoduché a "najednobrdo"....(2.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace