poster

Zamoření

 • USA

  Plague, The

 • Slovensko

  Zamorenie

Horor

USA, 2006, 84 min

Režie:

Hal Masonberg

Kamera:

Bill Butler

Střih:

Ed Marx

Kostýmy:

Linda Madden
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  odpad!

  Miluju ten typ filmů, který začíná na bodu A a končí na uplně stejném bodě, na kterém začal. A to nemluvim o příběhu. Jakoby se zničehonic objevila zkáza, začala hubit a skupinka lidí se rozhodla proti tomu bránit. No prostě blbost na entou, k tomu naprosto tupě natočená s fádními herci a nepovedenou snahou o akci. Když to nebudu brát tak negativně občas jsem se na úkor tvůrců docela nasmál, ale to je asi tak všechno. Pokud možno vyhnout se tomuto filmu obloukem, škoda, že jsem to taky tak neudělal. --- Co chceš pomstít se? Jestli zaslouží smrt tak i já. Taky jsem zastřelil bratra, zastřel nejdřív mě - Nemám zbraň(18.5.2007)

 • Pilda17
  ***

  Jednoduché a nedopadlo to tak špatně, jak hodnocení napovídá. Dialogy občas lezly krkem a chyby ve scénáři se také najdou. Příběh originální také není, ale děj byl od začátku slušný. Jde o průměrnou hororovou tvorbu, která nepřekvapí. Jedna scéna mi vrtala hlavou maximálně. Jde o scénu, kde hlavní hrdinové jdou na policejní stanici pro zbraně a je jich tam opravdu dost. Nakonec odcházejí v polovičním počtu bez zbraní pryč. Jaký to tedy mělo smysl? Závěr měl docela logiku a nebyl z nejhorších. Plague má své klady a bohužel i zápory, takže jako jednohubka stravitelné... 5/10 = 50%(1.7.2012)

 • mil@n.fanatik
  **

  Moc jednoduché a "najednobrdo"....(2.9.2010)

 • igi B.
  odpad!

  Impotentní sračka zamořených mezimozků... Pro našince zase jednou umocněno debilním šašskočudlím dablingem a ořezem obrazu k umoření... Howgh. - - - - - (Nahlédnuto a nedohleděno 23.3.2012 na k/anále >tvblablandoff< , hovnocení 446., nekomentář zde jako čtyřisrátý - 23.3.2012)(23.3.2012)

 • MM_Ramone
  *

  "Zamorenie" je horror, ktorý by chcel byť dramatický, originálny a zaujímavý. Ani jedno z toho sa mu však vôbec nedarí. Scenár je hlúpou kombináciou "Mestečka prekliatych" so sci-fi zombie verziou "Kukuričných detí". Herecké výkony veľmi slabé, nízky rozpočet, hlúpe dialógy... Tento režisérsky debut Hala Masonberga nedopadol dobre. Ak bude ďalej točiť podobné horrorové nepodarky, môže si potriasť rukou s Uwe Bollom. *(9.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace