poster

Zamoření

 • USA

  Plague, The

 • Slovensko

  Zamorenie

Horor

USA, 2006, 84 min

Režie:

Hal Masonberg

Kamera:

Bill Butler

Producenti:

Anthony DiBlasi

Střih:

Ed Marx
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  *

  "Zamorenie" je horror, ktorý by chcel byť dramatický, originálny a zaujímavý. Ani jedno z toho sa mu však vôbec nedarí. Scenár je hlúpou kombináciou "Mestečka prekliatych" so sci-fi zombie verziou "Kukuričných detí". Herecké výkony veľmi slabé, nízky rozpočet, hlúpe dialógy... Tento režisérsky debut Hala Masonberga nedopadol dobre. Ak bude ďalej točiť podobné horrorové nepodarky, môže si potriasť rukou s Uwe Bollom. *(9.10.2008)

 • bestlama
  **

  Musel jsem si dát po filmu na nějaký moment odpočinek než jsem chtěl napsat tento koment, abych nejednal z vytržení ihned po filmu. Nemusím se dlouze rozepisovat, abych vyjádřil, že mě taky překvapil závěrečný (WTF) moment?! Konec jsem nepobral, nepoberu a film už nikdy ani nechci podruhé vidět. Do poloviny jsem si říkal, že to je celkem chytlavá báchorka až jsem nakonec pochopil, že už ten film je opravdu o ničem a raději si najdu něco jiného zábavného na další zhlédnutí ...(3.9.2011)

 • Pilda17
  ***

  Jednoduché a nedopadlo to tak špatně, jak hodnocení napovídá. Dialogy občas lezly krkem a chyby ve scénáři se také najdou. Příběh originální také není, ale děj byl od začátku slušný. Jde o průměrnou hororovou tvorbu, která nepřekvapí. Jedna scéna mi vrtala hlavou maximálně. Jde o scénu, kde hlavní hrdinové jdou na policejní stanici pro zbraně a je jich tam opravdu dost. Nakonec odcházejí v polovičním počtu bez zbraní pryč. Jaký to tedy mělo smysl? Závěr měl docela logiku a nebyl z nejhorších. Plague má své klady a bohužel i zápory, takže jako jednohubka stravitelné... 5/10 = 50%(1.7.2012)

 • honajz
  *

  Zajímavé pouze tím, že tam hraje předstaitel Dawsona z Dawsonova světa. Jinak - absolutně jsem nepochopil, co chtěli autoři říct? Že máme být na děti hodní, jinak na nás vezmou kalašnikov? A když budeme hodní, tak si z našich baráků udělají sirotčinec po vzoru Steinbeckových Hroznů hněvu?(10.12.2006)

 • igi B.
  odpad!

  Impotentní sračka zamořených mezimozků... Pro našince zase jednou umocněno debilním šašskočudlím dablingem a ořezem obrazu k umoření... Howgh. - - - - - (Nahlédnuto a nedohleděno 23.3.2012 na k/anále >tvblablandoff< , hovnocení 446., nekomentář zde jako čtyřisrátý - 23.3.2012)(23.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace