poster

Zamoření

 • USA

  Plague, The

 • Slovensko

  Zamorenie

Horor

USA, 2006, 84 min

Režie:

Hal Masonberg

Kamera:

Bill Butler
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  *

  "Zamorenie" je horror, ktorý by chcel byť dramatický, originálny a zaujímavý. Ani jedno z toho sa mu však vôbec nedarí. Scenár je hlúpou kombináciou "Mestečka prekliatych" so sci-fi zombie verziou "Kukuričných detí". Herecké výkony veľmi slabé, nízky rozpočet, hlúpe dialógy... Tento režisérsky debut Hala Masonberga nedopadol dobre. Ak bude ďalej točiť podobné horrorové nepodarky, môže si potriasť rukou s Uwe Bollom. *(9.10.2008)

 • honajz
  *

  Zajímavé pouze tím, že tam hraje předstaitel Dawsona z Dawsonova světa. Jinak - absolutně jsem nepochopil, co chtěli autoři říct? Že máme být na děti hodní, jinak na nás vezmou kalašnikov? A když budeme hodní, tak si z našich baráků udělají sirotčinec po vzoru Steinbeckových Hroznů hněvu?(10.12.2006)

 • Ridick
  **

  vsetky deti upadnu do komy a o desat rokov sa prebudzaju ako vrazdiace masiny, kt. sa rychlo ucia, napr. ako strielat alebo nicit druhym ludom auta. no co vy na to? ano, demencia z toho srsi, aj ked sa herci snazia, je temer nemozne dosiahnut lakacieho ucinku a vam akurat ostava usmev na perach.(27.1.2007)

 • Mefistofelle
  **

  Je až komické, jak se tenhle horor snaží být originální, atmosférický a po všech směrech zajímavý... a vůbec se mu to nedaří. Film na mě působil jako kdyby tvůrci sami nevěděli, co si s ním chtějí počít, a tak ho nechají tak nějak neřízeně plynout. Jako zombíkárna to nefunguje a jako cokoliv jiného taky moc ne. Pár momentů není špatných a na znuděné zívání to taky tak úplně není, ale přesto to působí tak zmateně a rozpačitě, že jsem hodně váhala i nad těmi 2*.(14.5.2011)

 • eraserhead666
  **

  Plusy: zajímavá zápletka a příběh; dobrá hudba, Ivana Milicevic. Mínusy: naprosté nevyužití zápletky a příběhu, sterilní televizní zpracování bez drsnějších scén. Z trojice podobných snímků o vraždících dětech (spolu s tímto ještě Toxické děti a Carpiho – Městečko prokletých) jsou v Zamoření ty děti co se týče provedení, charakteru a chování jasně nejslabší. Je nepochopitelné, že potenciál příběhu byl tak slabě využit, i přesto, že má ve filmu prsty Clive Barker.(3.12.2009)

 • - Některé dějové aspekty a myšlenky jsou převzaty z románu "The Grapes of Wrath" Johna Steinbecka. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace