poster

Zamoření

 • USA

  Plague, The

 • Slovensko

  Zamorenie

Horor

USA, 2006, 84 min

Režie:

Hal Masonberg

Kamera:

Bill Butler

Střih:

Ed Marx

Kostýmy:

Linda Madden
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • demented
  ***

  Variácia na Midwichské kukučky, tentokrát made in zombie. Ako nápad je to zaujímavý, ale výsledok je bez chuti. Neviem čo bolo zámerom tvorcov, ale tento zlepenec, zabŕdajúci do rôznych žánrov (pričom si z nich samozrejme to najlepšie neberie), asi nedopadol ani podľa ich predstáv. Síce je pekné, že film má spád a ubehne pomerne rýchlo (veď má len necelých 80 min), ale už ťažšie možno obhájiť absenciu deja, ťažkopádny scénar či smiešné herecké výkony. Ani deti nevyzerajú ako zombíci a o nejakých šťavnatých krvavých scénach si môžme tiež nechať len zdať :) Tých pár vrážď je natočených buď veľmi decentne, alebo sa odohrávajú mimo záber (ako veľmi nefér mi prišla hlavne druhá polovica filmu, kedy sa deti vyzbrojili strelnými zbraňami). Slabý priemer.(8.11.2006)

 • mil@n.fanatik
  **

  Moc jednoduché a "najednobrdo"....(2.9.2010)

 • Pilda17
  ***

  Jednoduché a nedopadlo to tak špatně, jak hodnocení napovídá. Dialogy občas lezly krkem a chyby ve scénáři se také najdou. Příběh originální také není, ale děj byl od začátku slušný. Jde o průměrnou hororovou tvorbu, která nepřekvapí. Jedna scéna mi vrtala hlavou maximálně. Jde o scénu, kde hlavní hrdinové jdou na policejní stanici pro zbraně a je jich tam opravdu dost. Nakonec odcházejí v polovičním počtu bez zbraní pryč. Jaký to tedy mělo smysl? Závěr měl docela logiku a nebyl z nejhorších. Plague má své klady a bohužel i zápory, takže jako jednohubka stravitelné... 5/10 = 50%(1.7.2012)

 • SOLOM.
  **

  Co se týká děje, tak ten mě celkem mile překvapil. Teda hlavně prostředek filmu. Zombie byly celkem pěkně zpracované a stupňující vychytralost a postupné ovládání zbraní bylo příjemným zpestřením. Jenže je tu i několik (ale). Za celý film jsme se moc nedozvěděli o původu epidemie a tvůrci se to chtěli pokusit vysvětlit pár zmínkami o mimozemšťanech, ale to jsem jim moc nežral. I to zpestření o inteligenci a rychlém učení zombie je trochu divné, protože jak známe z jiných filmů (teda až na pár vyjímek) jde o tupé tvory, kteří zabíjí všechny, kdo se jim dostanou pod ruku. Konec filmu jsem jaksi nepochopil a asi nebudu jediný. Při závěrečných titulkách jsem jen nevěřícně hleděl na to, jak to skončilo a ptal se sám sebe, jestli jsem něco nepřehlédl. Takže mi zůstává v hlavě pár otazníků.Co se týká hereckých výkonů zůstávám taky při zemi. Sice se zde objevilo pár známých herců, ale jejich herecké umění zde moc nerozvinuli.(3.5.2010)

 • igi B.
  odpad!

  Impotentní sračka zamořených mezimozků... Pro našince zase jednou umocněno debilním šašskočudlím dablingem a ořezem obrazu k umoření... Howgh. - - - - - (Nahlédnuto a nedohleděno 23.3.2012 na k/anále >tvblablandoff< , hovnocení 446., nekomentář zde jako čtyřisrátý - 23.3.2012)(23.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace