poster

Černé ovce

 • Nový Zéland

  Black Sheep

Komedie / Horor

Nový Zéland, 2006, 87 min

Režie:

Jonathan King

Scénář:

Jonathan King

Kamera:

Richard Bluck
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rob Roy
  **

  Kdo viděl ranou tvorbu Petera Jacksona, nemůže být z Black Sheep na větvi. Málo humoru, ovčích ataků a hlášek a hodně vážných keců...(4.7.2007)

 • tron
  **

  „Z ktorej jaskyne si vyliezol, ty debil?“ – „Zo Spolku ekologických aktivistov.“ Vraždiace ovce, toto sa asi ako „vážny“ horor nakrútiť nedalo a režisér Jonathan King (neskôr celovečerné POD HOROU) to rozumne poňal ako odľahčený splatter á la raná tvorba Petra Jacksona (inak tiež rodáka zo Zélandu). ČIERNE OVCE majú krásnu novozélandskú výpravu a dobré masky/triky, ale na to, že sa malo jednať o hororovú komédiu, som sa takmer vôbec nesmial (pobavil ma snáď len taxikár) a báť som sa samozrejme nebál vôbec. Takisto lepší herci by určite neboli na škodu a scenár je dobrý len po stránke námetu (čo by sa stalo, ak by na Zélande začali ovce žrať ľudí?), nie ako „celok“.(27.5.2011)

 • Xeelee
  ****

  [Festival otrlého diváka 2008] ROFL beeeeeeeečko!!!(18.10.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $84,283Tržby Celosvetovo $4,946,225(11.12.2008)

 • novoten
  ****

  Bee!! Když se ovčí horror tvářil v úvodu vážně, tak jsem kroutil očima, ale jakmile se začalo hláškovat a zákeřná embrya začala lézt po excentrických příslušnících greenpeace, odvázal jsem se a částečně se do téhle perfektně šílené skoroparodie s úžasným tempem zamiloval. Popírání některých zavedených žánrových zvyklostí zavání téměř genialitou. Parafráze na staré dobré klišé s kouřením po sexu jsem v kontextu téměř od smíchu nerozdýchal.(4.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace