Černé ovce

• Nový Zéland Black Sheep (více)

Henry (Nathan Meister) se po letech vrací domů s úmyslem odprodat svému bratrovi Angusovi (Peter Feeney) svůj podíl rodinného majetku. Po příjezdu se však v důsledku genetických pokusů prováděných na ovcích, které má na svědomí právě Angus ocitne nečekaně uprostřed pekla na zemi. Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc. (Tygrys)

DjMetal

Tak to som vazne necakal, ze to dostane tolko hviezdiciek od druhych ludi. Je to taka somarna ze az. A vazne to je komedia. :D..ja som z toho nemohol...inak ku tym hviezdickam. Prva * za tu herecku,je vazne sexi, druha * za prirodu, tretia * za to ze som sa smial a stvrta * vobec za ten napad s vrazdiacimi ovcami.:D....Mne to skor pripominalo parodiu ako normal film. Ked to vyslo som sa strasne na to tesil.Nikde som to nemohol zohnat,az teraz a som dost sklamany.Trailer vyzeral omnoho lepsie. Akoze nenudite sa pri tom,ale neni to to, na co som cakal a preto som sklamany. Ale mozno to mala byt ta komedia. Ja som cakal horor. Na konci to je dost odveci s tym lietadlo ze sa samo pohne a ten pes zabeci:D...videl som uz prasata stekat,ale toto je moc. Ale ovce a horor, he. Ja som chlapec z dediny. To je urazka :D:D:D ()

stiewe

Pomalý rozjezd, grandiozní konec. Musím uznat, že jsem se i celkem zasmál. Ty vraždící ovečky si mě prostě našli. Dost scén sice vyznělo dost nudně ale někde byly rozhodně dobrý nápady. V některém z komentářu jsem četl srovnání s Bad Taste od Jacksona, ale takových kvalit to rozhodně nedosahovalo to si musíme přiznat. ()

Tanmut

Bavil jsem se, smál jsem se a taky jsem se dozvěděl, že zvířecí větry mohou skoro za polovinu emisí skleníkových plynů (sic!). ()

windows

Kdyby snad film ovládli nadanější herci, možná bych na hodnocení přidal. Vizuálně zpracované to bylo super. Na začátku pěkná malá ovečka Shaun. Některé "ovečky", co se kostýmů týče, vypadaly jak z filmu Dog Soldiers. Černý humor potěšil. Lepší *** ()

Knor

Totální šílenost a slušnej splatter nářez, nasmál jsem se a pobavil královsky. Zabijácký masožravý ovce co trhají lidi na kusy - super nápad. Na Novým Zélandu někdo pokračuje v Jacksonovo odkazu. ()

LukeSharp

Zapomeńte na aligátory,lvy a obří anakondy.Ted je tady nové nebezpečí.OVCE!!! A že s nima opravdu není žádná prdel.Black sheep dobře parodují typické požírací horory,ale celé se to bralo na komedii nějak moc vážně.Chtělo by to více humoru.Pár záběrů je opravdu velmi vtipných,ale když už si někdo dělá srandu tak by měla být pořádná.Jinak celkem solidní a ovce byly zákeřnější než nějáký stupidní krokodýl.60% ()

nooly

Pro mě osobně menší zklamání. Nevím, jestli je to z mé strany úplně fér hodnocení, ale podle mě je to špatný pokus o Jacksona. Každopádně technicky to vůbec není špatně udělané, scény jsou hezky promyšlené a většinou i zručně natočené, mnohdy s potřebnou gradací. Zarazil mě však horší zvuk, někdy bylo umění hercům rozumnět. 2-3 hvězdičky, nakonec přeci jen dávám dvě, protože jsem čekal víc. ()

dolin1 odpad!

Odpad, vznikající rozkladem a tlením odpadu. Jeden z ultimátních výblitků současný kinematografie. odpad!!!!!!!!! ()

Cortesz

Úchylná zoofilní hororová komedie, s celkem originálnm nápadem, kdy vraždící monstra jsou zmutované masožravé ovce :-D, to by mě ani ve snu nenapadlo. Naštěstí to tvůrci natočili s nadsázkou tak z toho vznikla komediální horor s vtipnými dialogy, s pár nechutnejma gore efekty, které byli občas i směšné, což možná byl záměr tvůrců, navíc herci byli docela sympatičtí a k tomu krásné prostředí skalistého Nového Zélandu. ()

RedRain

Premisa je nakonec zábavnější než samotný film. To ale k zasmání stačí bohatě. "Fuck the sheep!" "No time for that bro. Go go go!" ()

Mr.Roman

Brak. By si niekto mohol povedať, ale to ako sa tento film absolútne NEberie vážne je veľmi milé a pri hromade scén som sa dobre zasmial (hlavne útoky oviec z boku, keď statická kamera zaberala postavu a z boku akoby na ňu niekto hodil ovcu za doprovodného bebeee :D až mi to pripomenulo pohyby Critters v gulovom tvare). Škoda zbytočných mutácií a mutantov, čo bolo dosť navyše a zbytočne kazili dojem, podľa mňa by útočné ovce bohato stačili :)) ()

intro

Tak tohle je opravdu ujetá hororová komedie. Ovce požírajíci lidi a lidi měnící se na ovce. Já se teda bavil . Paráda ()

Pitryx

Tento film příjemně překvapil. Na nic si nehraje, žádné veledílo, ale já jsem se místy královsky bavil. Pokud to všechno budete brát jako komedii, což film také je, máte zábavu zaručenu. Potěší i trošku gore, děj má gradaci, takže nakonec pominete drobné detaily, které film trochu kazí. I masky se povedly a triky na vcelku slušné úrovni. Ale já se nenudil a bavil, za což musím hodnotit jako něco málo nadprůměrnou komedii. CI 01112010 8032/8303 ()

MaxForValue

Dva by bolo málo, tri by bolo veľa. Predsa len dám tie tri, minimálne za tu odvahu situovať na pohľad bezbranné ovečky do úlohy zabijakov. Už sa budem na ovce pozerať asi ináč. Kažopádne je treba pochváliť, že i cez jasnú béčkovosť snímku si film udržiava celkom príjemnú úroveň počas celých 80+ minút. ()

Všechny cesty vedou do Varů

Všechny cesty vedou do Varů