Černé ovce

• Nový Zéland Black Sheep (více)

Henry (Nathan Meister) se po letech vrací domů s úmyslem odprodat svému bratrovi Angusovi (Peter Feeney) svůj podíl rodinného majetku. Po příjezdu se však v důsledku genetických pokusů prováděných na ovcích, které má na svědomí právě Angus ocitne nečekaně uprostřed pekla na zemi. Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc. (Tygrys)

dr.horrible

Tento film mi odporučil kamarát (s odstupom času bývalý kolega, btw), s tým že má ísť o niečo podobné ako bol Slimák. Škoda že to nie je pravda. Slimák bol hororovou poctou, v hororových pasážach zvrátenou a napínavou, nechutnou a po komediálnej stránke veľmi vtipnou. Black Sheep ako horor nefunguje vôbec - ani sa o to nesnaží, a čo do humoru je to skôr zábavné ako vtipné. 50%. Masky a triky super, inak srandička na jedno použitie ()

strougy

"Jsem podělaná ovce!" Film o zmutovaných ovcích vraždících vše, na co narazí? Tak to beru! Spousta mimořádně vtipných momentů a kupa brutality vynahradí i občasný hluchý chvíle a tak jsem se po většinu času zase správně zvrhle bavil. Jeden z těch filmů, který jsou rozhodně lepší sledovat ve více lidech a pod vlivem alkoholu či jiné omamné látky dle osobního vkusu. "Bééééé!" ()

Jordan

veľmi dobré a zaslúžené tri hviezdičky pre novozélandký komediálny horor balansujúci niekde medzi béčkom a áčkom - nápad béčkový (vražedné ovce - to tu skutočne ešte nebolo, braždilo už kadečo, ale toto!) s niektorými klasickými žánrovými klišé, ktoré sa snaží viacmenej úspešne parodovať a používať s odstupom poučeného milovníka zánru, spracované však áčkovo - výprava, efekty, kvalitné masky; z béčkovej radosti však trochu uberá málo humoru (leb niekoľko hlášok: "You are tree!" "I an not tree, I am fucking sheep!") a tiež nedostatok krvavých a zábavných útokov oviec (odhryznutie ucha ovčím embryom), každopádne originalita a verva, ktorú tento sympatický počin na poli B/horor!komédia/paródia na pôde magického Nového Zélandu (ktorý aj napriek Pánovi Prsteňov je stále filmársky málo preskúmaný a využitý) ma viac než príjemne potešili; A citácia Jurského Parku je viac než badateľná (viď scéna, ako sa stádo oviec za veľkého dunenia valí spoza kopca dolu stráňou); ()

Carol Pifková

A ja som sa na to tak tešila... ale ono pokiaľ tam neboli tie ovečky tak to vtipné nebolo aj keď sa to o vtipnosť snažilo.. Spočiatku som sa smiala už len keď bol záber na obyčajnú ovcu.. ale neskôr... no hrôza.. ()

Frajer42 odpad!

Zcela zbytečný film, kde kromě ucházející krajiny, která na Novém Zélandu ani nemůže vypadat zle, není k vidění naprosto nic podařeného. Největším problémem je totální absence humoru, který jediný jsem od toho očekával. Dohromady jsem se dvakrát lehce pousmál. Herci byli naprosto úděsní a příběh si diváckou pozornost nezasluhuje. Dost mě zklamaly i "útoky" oveček. Ve všech případech se odehrají tak, že ovečka na člověka z nějaké strany vyskočí. Bez sebemenšího náznaku ze strany tvůrců o nějakou větší originalitu. Bez podpůrných látek je tato záležitost pro běžného člověka zřejmě nedosledovatelná. Dost jsem trpěl. Lepší odpad! Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka Asia_Power a uživatel AlistairMir. ()

Smok

Ovčí teror z Nového Zélandu. Film, ktorý ma striedavo rozosmieval (zmutované jahniatko, atď) a uvádzal do rozpakov (znásilnenie týpka baranom). Vcelku ale nič proti, na všetkej tej absurdite som sa celkom bavil, však čo iné sa dalo. Ako strašne som sa mýlil, keď som si myslel, že ovce sú mierumilovné zvieratká. Oddnes prestávam používať aj CloneDVD :) ()

Němi

" -Kousl tě! -Jen nějaký hipík. -Proměníš se! -V hipíka?" __ Zůstalo u pěkného nápadu. Sice se tvůrci snaží využívat schéma filmů na které odkazují, ale dělají tak bez vlastních nápadů a hlavně nezajímavě. Krom gore scén plných krvelačných oveček a dvojnice Naomi Watts nebylo moc na co se dívat. Takový Slimák je celkově dotaženější, zasvěcenější a hlavně o několik tříd zábavnější, než tahle, možná sympatická, ale silně sterilní hříčka. __ 2,5* ()

Slarque

Už když jsem viděl střelený trailer, chtěl jsem vidět i zbytek. A ten nijak nezaostal za mým očekáváním. Naprosto céčkově absurdní nápad, velice stylové zpracování, v rámci žánru (a rozpočtu) prakticky bez výhrad. ()

Chrustyn

Vraždící žraloci, krokodýli, krysy a vůbec snad všechna alespoň trochu nebezpečně vypadající zvířata už se nám představila ve všemožných hororových filmech. Co takhle zkusit zvíře, které by ve skutečnosti neublížilo ani mouše řekli si tvůrci tohoto hororového úletu. Vraždící ovce. Pokud ani tohle vás neodradilo od skouknutí tohoto skvostu nepřekvapí vás ve filmu vůbec nic. Film se nebere ani trochu vážně což je dobře ale i tak film nedokáže zabavit a chybí v něm více humorných situací nebo směšně krvavých scén. Film mě prostě nedokázal pobavit tak dobře jako se to dařilo třeba filmům "Braindead" nebo "Bad Taste". Pokud nemáte nic proti morbidnímu humoru nebo ovcím můžete dát filmu šanci. ()

Crocuta

Už od chvíle, kdy jsem poprvé viděl "Anděla zkázy" mám tušení, že ovce jsou ve skutečnosti záludná, potměšilá stvoření, která pod maskou roztomilé poddajnosti skrývají své skutečné krvelačné choutky. A "Černé ovce" mi mé podezření jenom potvrdily! ()

korbitch22

děsně blbej scénář,toporné dialogy,směšní herci a hlavně spousta zabitých možností.člověk by řekl,že když bude koukat na film,kde vraždí ovce(už jen to že sem si nikdy nemyslel,že budu psát jak vraždí ovce:-DDD)tak že se dočká spousty legrace,bohužel opak je pravdou,nuda střídá nudu a trapností se nešetří.jednu hvězdu za scénku z bečícím psem,jinak velice zabitý potenciál. ()

heyda

Nový Zéland = země plná přírodních krás a ovcí. Po pravdě jsem docela zklamaný. Nevím, co jsem si představoval, ale tohle to rozhodně nebylo. Chyběl mi tam jak humor, tak lepší akce, i lepší zabíjení. Na můj vkus to bylo příliš hloupé a nechutné. Jako nápad to není nejhorší, ale provedení velmi amatérské, a to i v rámci komedy - hororu. Jednu hvězdičku dávám za milou ekologickou aktivistku Danielle Mason a druhou hvězdičku dávám Novozélandské produkci, aby to nevzdávala a sem tam nějaký ten horor zase natočila. ()

rollman1

Zábavná, černá hororová komedie, která má dobré tempo, skvělý a suchý humor a také zmutované ovce, co žerou maso. Ovce žerou vše, co jim jde do cesty a takový masakr při proslovu byl fakt hustéj. Gore však mohlo být víc a proto se držím jen průměru. Ale určitě doporučuji. Ps. Tenhle rozhovor mě dostal: "Nenechám tě tady" a "co ovce?" "Jebat ovce " :D ()

anais

Řemeslně zručně odvedená komedie, která svým tónem v podstatě vykrádá rané filmy Petera Jacksona. Není to špatné, ale na můj vkus to bylo až příliš uhlazené, a natočené tak, aby to pobavilo hlavně běžného diváka, kterého jinak krev na plátně spíš odrazuje. ()

jonyyy

Bože to byla kravina, geniální na odreagovaní. Další horor s odhryznutým penysem. Kéž by vznikalo více takových šíleností! ()

Všechny cesty vedou do Varů

Všechny cesty vedou do Varů