Neznámý svůdce

Neznámy zvodca

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2007, 109 min

• becki_tu

Dokonalá vražda neexistuje, stejně jako dokonalý film. A že tenhle má k dokonalosti opravdu hodně daleko. Až do vševysvětlujícího a přepointovaného závěru jsem se zmítal v nepřehledném, ukecaném a k uzoufání neoriginalním příběhu, ze kterého logicky pramenilo to, že jsem se nudil i s takovou vybranou hereckou společností jako jsou Bruce Willis a Halle Berry. Příklad filmu, který pro samou touhu šokovat a ohromit rádoby nečekanou pointou zapomíná na to, že je potřeba diváka i trochu zabavit před onou závěrečnou pointou a ne ho jen vodit přes nicneříkající indicie a pak v pěti minutách vyvalit šokující tajemství a Diváku, to čumíš co? Jedním slovem zklamání.(23.10.2007)

Tento film mě mile překvapil, hlavě ten zvrat na konci...(5.10.2008)

Nebylo to úplně špatný, ale filmu by prospělo víc prcání , aby měl trošku jiskru a nešel z něj takovej chlad. Po herecký stránce nemám nikomu co vytknout. Na Bruce i Hally se fakt dobře kouká, stejně jako na překvapující i když směšný konec filmu.(14.10.2007)

Nemůžu si pomoct, ale i když Willise ani Berry nevyhledávám, tenhle film mi opravdu příjemně sedl.(22.9.2007)

Překvapivě hodně solidní thriller. Ta linka s uchylákem Milesem mě regulérně chytla, navíc hezčí Halle než ta s vyžehlenýma, rozpuštěnýma vlasama neexistuje. Bohužel Willis tak maximálně karikoval pěknou řádku svých dřívějších postav a leccos zabil i mizernej dabing ("senátor Sex", really?). Nakonec teda Perfect Stranger může bejt rád i za ty čtyři hvězdičky, ale on beztak vejš nemohl mířit.(23.3.2013)