Neznámý svůdce

Perfect Stranger

Neznámy zvodca

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2007, 109 min

Škoda, že sa tá neznámosť z názvu filmu sa neprenáša viac aj do deja, pretože scenár bolo spolovice staré známe klišé. Prvá hodinka to boli len šteklivé a zvodné pohľady a chodenie okolo horúcej kaše. Halle si drží svoj herecký štandard, ako záchranca v mori hercov sa však objavil Giovanni Ribisi. Na prelome polovice filmu to už konečne začína mať svižný thrillerový ráz, škoda, že Willis tu postavovo hrá len druhé husle, i keď je dôležitosťou hlavná postava. Záver je trošku prekombinovaný, tá náhodnosť strašne bije do očí, no celkovo som bol spokojný. 65%.(28.9.2008)

• rt12

Zklamání nic jiného se nedá napsat.(24.5.2014)

• mzss1

Zas táhlý film, který alespon místama zaujme. Především Halle Berry. Tajemný Willis celkem padnul dobře do role, ale to je asi tak všechno. 30% = **(10.10.2012)

• akisha

I kdyby tam najednou vlítl McBain a začal střílet, nepřestal by u toho člověk zívat. Někdo má dar točit poutavě i jak voda teče do dřezu, jinej má zas dar natočit zcela sterilně, neinvenčně a strašlivě nudně erotickej film bez erotiky, a to má k ruce minimálně tři schopný herce + Halle Berry je sexy kočka, o tom žádná. Pointa mi přišla debilní a stejně to v tu chvíli už nikoho nezajímalo, nikde žádnej sex a nahota, dokonce ani ty kalhotky co o nich furt mluvili nakonec na nikom neukážou. Bruce Willis hrál to svoje, nasmíval se o sto šest, ale k žádný akci se nedokopal. Jediný, co mi přišlo aspoň trochu zajímavý, byl posedlej voyerskej úchyláček Giovanni Ribisi. Měla jsem o filmu jinou představu, že se poveze víc na vlně Základního instinktu, zatímco zábavnější by bylo čumět v kotelně na kotle.(26.6.2014)

55 % - "Zromantizovaná" a zidealizovaná investigativní žurnalistika s dobrou první půlí, slabým závěrem, dobrým Ribisim, průměrnou Berry a toporným Willisem.(10.4.2007)