Neznámý svůdce

Perfect Stranger

Neznámy zvodca

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2007, 109 min

Než přišlo rozuzlení, byl to celkem slušnej napínák, ale pak jsem se nestačil divit. Tohle scénárista poněkud přehnal... Další pokus ohromit pointou v závěru diváka, který ji ale již tuší od začátku.(11.9.2007)

Nuda to bola dosť veľká-pretrpel som to len kvôli tomu, že som vedel, že na konci má byť zvrat a tie ja mám rád, ale ani ten zvrat nebol bohviečo, takže len 2 plus 1 za Halle.(14.1.2008)

• Cival

Sexy tělo Halle Berry v naprosto nezajímavé mršině, která není natočena špatně, ale zato absolutně nudně a bez života. Prostě kastrát nejtěžšího kalibru, v němž lze hádání point brát nakonec spíš za zábavný sport, než za požitek hodný naratologa.(18.4.2007)

Ja som na konci tochto trileru zaregistroval niečo, čo by sa dalo ounačiť za myšlienku, alebo aspoň jej náznak. Dokladá ju aj názov filmu. Nesmiete sa nato pozerať ako na erotický triler s Halle Berry, ktorý by chcel byť druhým Základným inštinktom, pretože tým asi ani nechcel byť. Takže taký priemer na sobotný večer, keď sa vám nechce nič robiť a ani príliš premýšlať.(23.6.2012)

Na začátku jsem si říkal jestli rejža neodkryl karty moc brzo. Myslel jsem si, že to dopadne jinak. Závěr mne proto překvapil, a to je velký plus. K tomu ještě svůdná Halle a skvělý Bruce. Po příběhové stránce jsem taky spokojený.(10.9.2008)