Neznámý svůdce

Perfect Stranger

Neznámy zvodca

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2007, 109 min

Na začátku jsem si říkal jestli rejža neodkryl karty moc brzo. Myslel jsem si, že to dopadne jinak. Závěr mne proto překvapil, a to je velký plus. K tomu ještě svůdná Halle a skvělý Bruce. Po příběhové stránce jsem taky spokojený.(10.9.2008)

Chvilami je film az prilis zbytocne natahovany nudnymi scenami, prilis malo napätia, za to ale sokujuci koniec a uz len kvoli nemu sa oplati film raz vidiet.(25.4.2007)

• Xmilden

Neznámý svůdce je extra nepřekvapujícím thrillerem. Nebo i přestože vlastně překvapující částečně je, tak tvůrcové tento nečekaný závěr neumějí ani na chviličku prodat a něco z něj přece jen vytěžit. Ono celkově scén, které něčím gradují nebo jsou napínavé, nenapočítáme ani na prstech jedné ruky. PS: Halle Berry tentokráte nedává k dobru žádnou svou nahatou scénu. Alespoň tohle mě překvapilo:)(11.1.2009)

Podle mě dobrý.... Průměrný thriller s dobrejma hercema, a velice zajímavým a nečekaným koncem.... ten oceňuji.(27.9.2007)

Dobře vygradovaná zápletka, koukatelný Bruce i Halle, ale jinak klasická kriminálka..(25.11.2007)