Rowena je investigativní novinářka, která své články vydává pod pseudonymem David Shane. Několik měsíců pracovala na reportáži, která měla odhalit homosexualitu jednoho senátora, který bojuje právě proti homosexuálům. Její článek byl ale zastaven, takže Rowena dává v opilosti výpověď a jede domů. V metru narazí na kamarádku z dětství, která se jí svěří s tím, že se po internetu seznámila s Harrisonem Hillem, který je velmi bohatý, známý a ženatý. Harrison a Grace spolu udržovali milenecký poměr, ale on se jí náhle začal vyhýbat. Grace chce, aby o tom Rowena napsala. Po několika dnech Rowena zjistí, že někdo Grace zabil a snažil se její tělo schovat v řece. Grace byla dokonce těhotná. Rowena se tedy rozhodne dokázat, že Grace zabil Hill. Roweně jako vždy pomáhá její kamarád Miles, který je odborníkem na počítače a umí zjistit úplně všechno. Miles Rowenu miluje, ale ona nic netuší. Rowena se nechá zaměstnat u Hilla ve společnosti a tam se jí podaří dostat se k němu blíž, dokonce spolu naváží milostný poměr. Rowena si s ním píše i na online seznamce, kde se seznámil s Grace. Rowena na seznamce předstírá, že je bývalá stážistka, která s Hillem spala. Hill ale nakonec zjistí, že ho Rowena sleduje a myslí si, že jde o průmyslovou špionáž. Hill tedy s Rowenou skončil, ale to je problém, protože se mu Rowena nedostala do počítače a chybí jí důkazy o jeho emailové korespondenci s Grace. Miles to tedy zkusí sám a zkouší se dostat Hillovi do počítače, ale Hill je velmi opatrný... (TV Prima)

sahe

Dobré na tom je, že až vlastně do úplného konce nevíte jak to fakt bylo... to se mi na tom líbí, to se jinde nějak moc často nevidí... ale jinak průměr noo... ()

marie.en

Moc sexu apod., moc lacině děsivých momentů, docela nudný příběh a naprosto otřesná práce s kamerou. Sečteno podtrženo, nechápu proč tomu dávám dvě hvězdičky. Možná právě kvůli těm dvěma v hlavních rolích. Nebo vlastně třema. Giovanni Ribisi je tu totiž vážně dobrý. Malém bych zapomněla: hudební podkreslení je zkrátka na vystřelení si mozku z hlavy. ()

davidek

Zajimavý a celkem dobrý námět, ale bohužel tak nedobře udělaný, že vlastně skoro pořád víte co se stane za deset minut a navíc tak od půlky už je celkem jasné kdo je vrah. Je to zahradnice:-). Jinak celkem obstojná kriminálka. Necelých 50%. ()

m.a.t.o.

„A čo Esmeralda?“ – „Tá lieta do práce na metle.“ Záver bol, ako by teta Gizka povedala, šokantný, no to je asi tak jediné pozitívum. Zvyšok filmu je, najmä vďaka režisérovi Foleymu, len nuda, nuda a nič viac než nuda. 40 % ()

Borat

Nenadchne ani neurazí. Hezky se koukalo snad jen na Halle Berryovou a ostatní, jako by zaniklo. Bruce Willis na něj nepříliš obvykle nezajímavý a lehce nadpůměrný Ribisi. Pár zvratů sice nastane, ale dějem mi to připomínalo spíše jednu epizodu Kriminálky Las Vegas. Podle mě na film málo.|55%| ()

blixadovan

Naprosto zoufalý děj, těžko pochopitelné motivace hlavních postav, scénáristická impotence a instantní Bruce Willis, nudný sobotní večer. Ale Halle Berry je fajn. ()

jefff

Neznámý svůdce je takový průměrný thriller, který má trošku problém s tempem a neubráníte se občasnému zívnutí. Konec je sice poměrně napínavý a čeká vás spousty zajímavých nečekaných zvratů, přesto mě rozuzlení zrovna nepotěšilo. Zdálo se mi to asi až příliš překombinované a takové přetažené. Určitě se to dalo zakončit přesvědčivěji. I přes negativa výše zmíněná, nejde o vyloženou blbost. Bavilo mě to, nejednou jsem byl solidně napjatý a herecká trojce Willis, Ribisi a Berryová jsou přeci jen důvod ke koukání. Ačkoliv ani jeden nepředvádí svůj nadstandartní výkon. ()

herr_carter

Hale svoje neherectví vetšinou dohání svými jinými přednostmi a tady tomu není jinak. Naštěstí se film netočí jenom kolem jejího více než povedeného hrudníku a my tak můžeme sledovat poměrně napínavou “detektivku”, která v závěru vyústí v překvapivou pointu, která mě nenapadla ani ve snu.............moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

jondoe

Tak tento film je pre mna totalnym sklamanim.Velky potencial odflaknuty ani nie tak zlym scenarom ako skor prispanym Bruecom Willisom,nevyraznou Berry{u nej som si uz na to zvykol}.Standartne dobry Ribisi v tomto filme nedastal moc priestoru.Zase velke mena a vysledok ziadny.blbost. ()

Han22

Docela fajn thriler, taková klasika jak z 90. let. Novinářka Halle Berryová se snaží s pomocí svého IT kamaráda Ribisiho dostat magnáta Willise a pomstít smrt své kamarádky. Celý prostředí erotických chatů mě docela bavilo, Berryovou mám rád, Willise žeru a tak nějak mě to v dobrém přišlo jako thrilery z 90. let. Pointa tu pochopitelně nechybí a docela bych se bez ní obešel a celkově to žádný zázrak taky není, ale bavil jsem se slušně. ()

Pavlík

03. 05. 2011 (153.); vím, že většinou je viník nejméně podezřelý, ale že tím pravým bude Rowena jsem nepředpokládal ()

Tom:)

Nemyslím si, že je to špatný film. Možná mě zastihl v extrémně trpělivé náladě, ale i když (možná právě proto) jsem ho zkouknul na dvakrát, tak mě nenudil. Halle Berry byla sexy jak jsem čekal. Bruce Willis byl drsný jak jsem čekal. A skončilo to úplně jinak než jsem čekal a ještě k tomu napůl otevřeně. Krom primitivních scén s počítačem "Rowena:The computer says:`Kneel before SpyBotTech!` what should I do? Miles:That`s new, give me few minutes" mě ani nic neprudilo. Ale nebýt závěru, dal bych tomu jen tři. ()

MareT.

Pointa je k uzoufání ohraná, ale celkově mi to přislo celkem napínavé v první pulce filmu...za zmínku stojí nudné předvádění Willise! ()

cab

Thriller z atraktivni ustredni dvojici shazuje zaverecna cast cele mozaiky skladajici se z prevelkeho mnozstvi nesrozumitelne nahodne a umele jdoucich situaci. 60% ()