poster

Poslední přání

 • USA

  One Last Thing...

Komedie / Drama

USA, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • O´Hara
  ****

  Na konci jsem brečel jako korejský dítě...(5.7.2009)

 • Handle
  ***

  Ani pořádná komedie, ani pořádné drama, každopádně jako celek docela milé. Jen je škoda, že režie a scénář není kvalitnější a film svůj potenciál nevyužil lépe. 60%.(21.8.2013)

 • Vxxx
  ***

  Ehm... proč ne? I když vezmu všechny chyby, který ten film měl (nereálné postavy, občasně stupidní scénář), tak mi to všechno vynahradil sarkastický a cynický humor hocha, na jehož jméno si nevzpomenu. Ale vy víte... takovej ten, co umíral... Každopádně až na to zas někdy natrefím v telce, klidně si to dám znovu... 3*(15.10.2014)

 • pufina
  **

  Prvky drama tam jsou, ale jestli to bylo vtipné, pak já jsem anglická královna. Příběh - umírající mladý muž, co si chce splnit poslední přání - chce zažít víkend s top modelkou, do které se zamiloval z obrázků, kde je v bikinách. Nu, to mysleli vážně? Hodně přeceňované, pár zajímavých myšlenek tam je, ale nezaujalo mě to..(6.8.2011)

 • Aluska88
  ***

  Nevím, proč mě toto srovnání napadlo zrovna u tohoto filmu, ale stalo se. Přijde mi, jako chutný, hezky vypadající pomeranč, ze kterého ovšem tvůrci nevymáčkli všechnu šťávu. Velmi slušný potenciál, chytlavý námět, sympatičtí herci, ale nedostalo se mi něčeho výrazného v ději, co jsem očekávala a přála si. Bylo to hezké, milé, příjemné, ale chybělo tomu něco, co by z toho udělalo ještě lepší Poslední přání.(18.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace