poster

Poslední přání

 • USA

  One Last Thing...

Komedie / Drama

USA, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -dRaGoN-
  ****

  Film: 75% | Hudba: Anton Sanko 70%(3.12.2007)

 • Chrustyn
  ****

  Originální a sympatické komediální drama, kterému nechybí zajímavé téma a dobří herci ale větší tvůrčí odvaha a silnější momenty, které by si film rozhodně zasloužil.(6.9.2011)

 • honajz
  ***

  Neobvyklý film mířený na teenagery, který pracuje s nevyléčitelnou nemocí, ale i jasným poselstvím, že když něco moc chcete, může se to splnit. Mladý Dylan trpí nevyléčitelnou nemocí. Když se dostane do televizní soutěže a vyhraje ji, jeho přáním je strávit víkend se slavnou a krásnou modelkou. Ta však odmítne. Dylan tedy spolu se svými kamarády vyrazí za ní, aby ji přesvědčil, že vše myslí upřímně. Poté, co se setkají, zjišťuje mladá žena, že někdo má i větší problémy, než jaká ona má traumata, a nakonec se Dylanovi poslední přání splní. U filmu už od začátku tušíme, či snad dokonce víme, jak skončí, a skutečně ke konci mačká slzičky. Naštěstí se dokáže snímek i sem tam poněkud shodit a ono teenagerovské herectví dělá ze snímku sice nijak velkolepou (jako třeba u noirovky Brick / Zmizení), ale aspoň sympatickou podívanou.(16.3.2012)

 • Vxxx
  ***

  Ehm... proč ne? I když vezmu všechny chyby, který ten film měl (nereálné postavy, občasně stupidní scénář), tak mi to všechno vynahradil sarkastický a cynický humor hocha, na jehož jméno si nevzpomenu. Ale vy víte... takovej ten, co umíral... Každopádně až na to zas někdy natrefím v telce, klidně si to dám znovu... 3*(15.10.2014)

 • Terva
  ***

  Scénář : Barry Stringfellow. Kamera : Chris Norr. Hudba : Anton Sanko..... Mé poslední přání by bylo......(3.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace