Stopy krve

Horor / Thriller

Německo, 2006, 87 min

Robert Krause

Ben Bartlett

Průměrný hororek, který se mi docela i líbil... 3*(2.2.2010)

• SOLOM.

Blood Trails jsou podprůměrným filmem, který stačí vidět jen jednou. Spousty nelogických scén a otřesná kamera jsou hlavní příčinou proč u mě tenhle snímek zrovna dvakrát nezabodoval. Potvrdilo se tím jen pravidlo, že německé filmy stojí většinou za…..Kdyby se z toho vystříhaly všechny zbytečnosti a nekvalitní záběry, tak by z toho zůstal docela příjemný dvaceti minutový kraťas, kterému bych dal mnohem větší hodnocení(31.1.2010)

• duklak2

Nalákal mě obsah filmu, který je dokonale napsán. Jenomže je to to jediné co vás upoutá, protože samotný film vás tak unudí, že se ani nebudu divit, že ho nezhlédnete celý. Ta jedna hvězda je jen za ten obsah.(30.1.2010)

• Hitman_47

Další kousek z řady amatérských horrorů, který neměl spatřit světlo světa....scénář je plný nelogických děr, herci byli vybrání přímo z transportního kontejneru putujícího z Ukrajiny, takže hrají naprosto příšerně...postavy jednají naprosto nelogicky (někdy jen tak, aby to vypadalo "cool"), navíc je hlavní představitelka naprosto nesympatická. A jinak jako obvykle nuda, nuda, nuda.(29.9.2006)

• dwi

Stopy krve se mění v survival hlavně pro diváka, aby takovou bejkovinu vydržel až do konce. Fandové cyklokrosu, houbaři a zálesáci si mohou jednu hvězdičku připočítat.(1.4.2007)