Stopy krve

Horor / Thriller

Německo, 2006, 87 min

Robert Krause

Ben Bartlett

Každému to asi nesedne (podle hodnocení to fakt každému nesedne :-D ) ale mně to sedlo. Ten vrahoun byl tak dokonale chladnej a jednou chválím i dabing fakt mu dali brutální hlas. Jak promluvil a celkově jeho vzhled tak mě z něj mrazilo ne nebyl to žádnej kolohnát, spíš šlachovitej týpek, ale prostě děsil tím svým prázdným výrazem, pohybem...nebýt jeho tak mě ten film extra nebral, ale díky němu si to pustím vždy rád a scéna kdy ozubením u kola podřízne chlapíkovi krk se mi fakt líbila. Setkání s dřevorubci také a konec v baráku byl hodně solidní. Temné a takové syrové...prostě za mě skvělá volba killera i když to asi málokdo pochopí mě děsil více než nějaký tlustý dvoumetrový vidlácký plešoun, kterých je v hororech poslední dobou až moc. Za mě bezva, ale vím, že moc lidí se mnou souhlasit nebude.(15.8.2014)

Unfaithful Girl Who Ride Up a Mountain But Didn't Ride Down.(4.3.2007)

• SOLOM.

Blood Trails jsou podprůměrným filmem, který stačí vidět jen jednou. Spousty nelogických scén a otřesná kamera jsou hlavní příčinou proč u mě tenhle snímek zrovna dvakrát nezabodoval. Potvrdilo se tím jen pravidlo, že německé filmy stojí většinou za…..Kdyby se z toho vystříhaly všechny zbytečnosti a nekvalitní záběry, tak by z toho zůstal docela příjemný dvaceti minutový kraťas, kterému bych dal mnohem větší hodnocení(31.1.2010)