Stopy krve

Horor / Thriller

Německo, 2006, 87 min

Robert Krause
  • kinghome

Tohle fakt nechceš :D Nádherná výprava do minulosti za Německou úžasnou kamerou a dokonalým střihem! Hééj to byla taková píčovina, nechutně natočený, debilně zahraný a děj? To Němci asi neznají, prostě bulšit největšího kalibru, jedna hvězdička za to, že jsem se u pár scén vážně bavil.(30.7.2014)

• JAn

Bicyclehorror, který se šíleně táhne a nudí. Málo postav, málo vražd, odporná hlavní hrdinka, které přejeme jenom smrt a k uzoufání trapný zabiják. I těch dialogů je méně než na komunálním sjezdu hluchoněmých.(7.5.2007)

• Hitman_47

Další kousek z řady amatérských horrorů, který neměl spatřit světlo světa....scénář je plný nelogických děr, herci byli vybrání přímo z transportního kontejneru putujícího z Ukrajiny, takže hrají naprosto příšerně...postavy jednají naprosto nelogicky (někdy jen tak, aby to vypadalo "cool"), navíc je hlavní představitelka naprosto nesympatická. A jinak jako obvykle nuda, nuda, nuda.(29.9.2006)