poster

Stopy krve

 • Německo

  Blood Trails

 • Slovensko

  Stopy krvi

 • Slovensko

  Milenec

Horor / Thriller

Německo, 2006, 87 min

Režie:

Robert Krause

Hudba:

Ben Bartlett
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jino
  *

  Zase jsem na dlouhou dobu vyléčen z německých filmů. Stopy krve se snaží jít ve šlépějích amerických slasherů v nichž vrah terorizuje svoji oběť tím, že ji před očima zabije někoho jiného a ona jen o vlásek stále uniká jeho nabroušené zbrani. Prostředí zelených lesů a pohoří funguje jako perfektní záminka zamilované dvojici k výletu na horských kolech. Problém nastává až když se poblíž objeví milenec se svými nekalými úmysly. Místy opravdu nelogický až nepochopitelný děj má docela pěkné kulisy. Setkává se však s nesympatickou hlavní hrdinkou, vrahem pitomcem, děravým scénářem, špatným střihem a celkovým lookem typicky německého filmu, nad jehož provedením některých vražd, zůstává až rozum stát (doteď se směju využití ozubeného kolečka v praxi). Na jedno podívání, víc ne. Slabých 30%(2.2.2010)

 • dwi
  odpad!

  Stopy krve se mění v survival hlavně pro diváka, aby takovou bejkovinu vydržel až do konce. Fandové cyklokrosu, houbaři a zálesáci si mohou jednu hvězdičku připočítat.(1.4.2007)

 • cariada
  **

  Film postavený na jízdě na kole, ano do té doby je to vše v pořádku, je to něco co tu ještě nebylo. Jenže celé je to příliš fádní od začátku filmu víme kdo je vrah a kdo obět. Vzhledem k tomu, že na víkend jede mladý pár a někdo je sleduje a vzápětí napadne. Je to příliš jasné a bez nápadu. Prostě málo lidí a tak přibudou náký ty kolemjdoucí, aby se bylo na co koukat. Atmosféra po nezáživném začátku trochu poskočí, ale graduje až na konci, zbytek je jen výplň nudy. Hlavní hrdinka je docela nesympatická a ani nijak moc hezká , na to aby jí člověk nák zvlášt fandil. (řikal jsem zabij ji v první půl hodině a ušetři nám čas) Celkově je to nedomyšlené, nápad dobrý , ale málo rozvynutý.(5.2.2010)

 • SOLOM.
  **

  Blood Trails jsou podprůměrným filmem, který stačí vidět jen jednou. Spousty nelogických scén a otřesná kamera jsou hlavní příčinou proč u mě tenhle snímek zrovna dvakrát nezabodoval. Potvrdilo se tím jen pravidlo, že německé filmy stojí většinou za…..Kdyby se z toho vystříhaly všechny zbytečnosti a nekvalitní záběry, tak by z toho zůstal docela příjemný dvaceti minutový kraťas, kterému bych dal mnohem větší hodnocení(31.1.2010)

 • Vyrida
  *

  Přestože thrillery z přírody přímo miluji a patří tedy zároveň i do mé oblíbené žánrové kategorie, tak na Blood Trails budu chtít co nejrychleji zapomenout. Tak v prvé řadě je film strašně stereotypní, protože snad jeho celou polovinu časové stopáže, si budeme užívat pouze pohledu na záda hlavní herečky, která v afektu pobíhá celá udýchaná po lesních kopcích a hledá někoho kdo by ji mohl pomoci. Další problémem je počet herců, který by se dal spočítat na jedné ruce invalidního dřevorubce. Je to směšné, že vedlejší herci si užijí na plátně svou minutku slávy jenom proto, aby o pár vteřin později mohli v klidečku bez jediného vysloveného slovíčka spokojeně prdět do hlíny. Šokoval mě i zvukař, protože film je z drtivé většiny tvořen bez jakéhokoliv tónu či nějaké dramatické melodie a místo toho posloucháme praskání větviček a cvrlikání lesních ptáčků, což sice možná potěší všechny houbaře, ale nevystraší ani pětileté dítě. Takže když to všechno sečtu i spolu s trapným koncem a nesympatickým hereckým obsazením, tak nemůžu hodnotit jinak, než osamocenou jednou hvězdičkou a to jen za některé okolní záběry matky přírody, která se stejně může po chvíli okoukat a z filmu, tak nezbyde bohužel naprosto nic pozitivního.(24.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace