Pustina

Skupina mladých delikventů je přivezena do nápravného zařízení na pustý ostrov. Záhy však zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný. Čeká zde na ně psychopatický vrah se zákeřnými pastmi, hladovou smečkou psů a smrtícími zbraněmi. Hrůza, násilí a boj o přežití vtrhne na vaše obrazovky v tomto mistrovském thrilleru od režiséra filmu Mrtvá hlídka. (oficiální text distributora)

Little_Sawy

Ke skupině honičů, dojde nováčik Kelam, v prvních dnech zjistí že je kolosálně medzi bandou retardů co si myslí že jsou Kappové a vše jim patří, ldyž se medzi buzíkama stane jeden sebevrah, ostatní jsou odvezeni na ostrov. Na Ostrově, kde nejsou sami ale s týpkem s hafanama, který rád masakruje každýho kdo si troufne jet na jeho ostrov jakož je tahle banda retardů s chudákem Kelamem, který má že všech nějvětší koule se pořvat s Dejvím otcem. Hafani se mi líbili. Jakožto samotnej Survivál moc ne. ()

D_Cooper

Pár grázlů bylo polsáno na ostrov aby jim vyčistily hlavu a daly je do kupy. Zatím však začal někdo čistit ostrov od nich. Béčkový film, který ale v určitých scénách dokázal zapůsobit. ()

Aleššek

Pro fanoušky psích vojáků je tu podobný film, který mě ničím nepřekvapil, ale také ani moc nezklamal. Banda hochů se dostane na ostrov, avšak netuší, že majitel místních pejsků své miláčky moc nekrmí a nechává je volně pobíhat po okolí bez náhubku. ()

alyk.fake

totální brak, herecké výkony -5, smečka rozdivočelých psů - muhehe, hodní staří vlčáci, nesmyslný děj, naprostá tragédie. dialogy? tak to už to můžu psát sam. prostě hooodně velka ubohost. 1 * to ma za ty hezké exteriéry. ()

ichabot

Tenhle film mi přišel hodně rozporuplnný. Škoda, že převládaly ty horší okamžiky. Dvě hvězdičky za pár dobrých nápadů(s tím ukrývajícím se zabijákem). Dobré, na večerní sledování s vystrašenou ženskou:) ()

hitokiri

Opravdu nechápu takhle vysoké hodnocení. Rozhodně patří mezi 50 nejhorších hororů vůbec. Naprosto nesmyslný děj, který přípomíná slátaninu od mladého sadistického pubertáka. A tak nesympatické postavy! No hrůza... Jedna hvězda za trochu té krve. ()

limalama

Jeden z nejlepších thrillerů poslední doby co jsem viděl. Parta mladistvých delikventů z polepšovny je vyhoštěna na "osamělý" ostrov, kde je honí po lese maniak se psy. Kvalitní vraždy a způsob nahánění. lepší film z britské produkce těžko pohledat. Jinak než za pět sem dát ani nemohl. ()

Jeffo8

I přes trochu iracionální pojetí jsou některé scény udělány dobře po vzhledové stránce. Děj je příliš předvidatelný, špatní herci, ale i přesto jsem se místy bavil. 55% ()

Puchyr

Laciné béčko, ale i to se musí umět. Jsou béčka a béčka,, tohle patří do té lepší kategorie a to z mnoha důvodů. Tím jedním je dost dobrý příběh. Dobrá atmosféra opuštěného ostrova na kterém skupinku trestanců likviduje jakýsi záhadný zabiják. + Kamera a dost dobré byly i efekty. Neokoukaní herci, kteří se svých rolí myslým nezhostily špatně. Je to brutální, sirové, drsné a místy i napínavé s poměrně dobrým závěrem. Film mi trochu připomínal predátora a trochu i ramba. Film jsem viděl v Tv náhodně a ani jsem o něm nevěděl, při zhlédnutí začátku jsem u něho zůstal a byl zvědav co bude dál. Prostě když od filmu nic nečekáte může vám dát víc, než očkávat filmový hit a poté být zklamán. Ani bych nevěřil, že obyčejné vyvražďovací béčko mě tolik chytne. 65% ()

botka2

Jeden z filmů,na který se vždy po čase rád podívám znovu.Napětí a akc nechybí,dobře provedeno a tento druh filmů mám rád.Stojí rozhodně za podívání. ()

padlar

Docela dobré. Jde o "vyvražďovačku", tentokrát skupiny mladíky, kteří jsou za trest převezeni z nápravného ústavu pro mladistvé na "pustý" ostrov. Skupinka je to opravdu pestrá, jen je obtížné v ní najít postavu, které by se dalo fandit, aby to celé přežila. ()

lineker

Tyhle eliminační filmy mně prostě baví. Asi v sobě nezapřu sportovního ducha a vždy toužebně vzhlížím k vítězí či vítězům (přeživším). ()

zimi

Jsou horší filmy a samozřejmě lepší! Není to špatné napětí tomu nechybí, ale od třetiny už mi bylo vše jasné a herecky moc nic, ikdyž ne úplně jsou to přesně 3* Jednou vidět mi, ale stačí! ()

Korra

První dvě třetiny výtečné drama, poslední třetina bohužel upadne do parodie. Vše uvěřitelné mizí scénou, kdy do půl těla svlečený mladík na útesu mává holí a psí hlavou a do toho s citem pro správné načasování zazní zvuk hromu. Škoda. ()

Konkurence pro Van Helsinga

Konkurence pro Van Helsinga