Malý Roy žije s matkou v obytném přívěsu v lese. Nechodí do školy, protože to matka nepovažuje za správné. Jenže jednoho dne chlapec způsobí nehodu, při které uteče nebezpečná šelma. Brzy se objeví první mrtvý a místní šerif má najednou plno starostí... (TV Prima)

HorrFi

Tak tohle bylo solidní hovno, ale kdybych se nad tim zamyslel, tak jsem už určitě viděl větší hovna.. vlastně jediný dva důvody proč jsem na to koukal je Gary Busey a taky protože mě zajímaj tygři.. ()

vesper001 odpad!

Ke všemu co pohnojíte, se hrdě hlaste se slovy: „Tušil jsem, že to bude kontroverzní.“ Tohle měl nejspíš štáb i na ubrouscích. ()

Luukec odpad!

Já sem tomu tygrovi fandil.. za to jak děsive to ti ti herci hráli si zasloužili všichni do jednoho aby je sežral.. ()

Mchazik odpad!

Jestli je tohle horor, tak já jsem v tom případě Santra Klaus. To i u pohádky O Smolíčkovi jsem se bála víc. Chudák tygřík, jen doufám že při natáčení ho nepostihli trvalé následky. ()

MickeyStuma odpad!

Další nudný televizní výtvor nesoucí značku hororu, který určitě slouží jen jako výplň televizního vysílacího času. Námět není zas až tak špatný, ale výsledek je tristní. O hlavní postavě, v tomto případě je to tygr, se tu převážně jen neustále hovoří a aby to nebylo až tak trapný, tak ho tam občas krátce střihnou. Televizní společnosti sice nemají k dispozici velké rozpočtové prostředky, ale tady to vypadá, že se snažili ušetřit až moc. Kdyby tento výtvor nevznikl, nic by se nestalo. Jsou daleko lepší "tygří" horory. ()

sarkareifova

Ať je to jak chce, já musím dát aspoň tři hvězdičky. Podle mého názoru to nebylo tak špatné. Sice tam nikdy nebyl pořádný záběr na toho tygra a teklo trochu moc krve. Kdyby scénaristé tento námět podchytili lépe, myslím že by z toho byl trhák. ()

helraiser

V podstatě klasický zvířecí céčkové béčko, kterých jsme svého času mohli vidět převážně na Nově hafo. Na zabití dlouhé chvíle uspokojící, žádný zázrak, ale tygr vypadal slušně. ()

Acrobat odpad!

Tragický Busey v nepochopiteľnom poňatí nejakého zvláštneho nepotvrdeného vzťahu chlapec - tiger. Utrpením je predovšetkým novelovský spôsob snímania, absencia kultivovanosti deja a výsmech zo zúčastnených. Niekto len niekde pobehuje, a držia makety niečoho pri sebe. Ozaj lacno pôsobiaca debilnosť vnáša skutočné utrpenie pre diváka, ktorý nespí a snaží sa zaspať. (videné 04.01.2019, Film+) ()

rublik05 odpad!

Docela mi bylo líto, že má Gary Busey zapotřebí se pitvořit v takových zhovadilostech, kde se tak akorát ztrapňuje. Jinak je film takovým typickým zástupcem svého žánru. Logiku v něm nehledejte, žádnou totiž nenajdete, filmařské řemeslo na úrovni mateřské školky, scénář, hudbu či kameru netřeba nějak rozebírat, prostě katastrofa. Asi nejsympatičtěji na mě působil samotný krvežíznivý tygr, samozřejmě udělaný tou nejlevnější digitální technologií. Zkrátka hrůza a utrpení. Sledování jen na vlastní nebezpečí s rizikem trvalých následků. 0/10. ()

frxXx

toto by zaujalo ais len takého človeka čo v živote žiaden film nevidel...alebo dôchodcov,ale tak tí bezducho čumia na bárz čo ()

Boudyy

Gary Busey jako šerif film zachránil, jinak by šel do odpadu. Šelma občas někoho sežere (vždycky nějakého tupce, kterého netřeba litovat, jelikož se během filmu znemožnil nějakým nelogickým kiksem), ale jinak je to hrůza. ()

CubalibreCZ odpad!

wtf ??? :D celou dobu na to čumim a říkám si, že bych taky mohl napsat nějakej scénář a zkusit to někomu prodat, nejlépe tomu co tuhle sračku zaplatil :D a to jsem pouhopouhý kuchař..... bohajeho .. ()

Stejšn

Kdyby mě tam tak neskutečně nesral ten fakan a jeho pánbíčkářská matka, možná bych to byl i dokoukal. Ale nedal jsem to. ()

Rayen1 odpad!

Aneb CGI tygr a studie bible... Jednou za čas se takhle ztrestam nějakým beckem, v tomhle případě spíš zetkem. Připomíná mi to středoškolský léta, kdy jsme točili na handcam svoje rádoby filmy... S tím rozdílem, že my CGI nedělali. ()

Safa Daniel odpad!

Po 40 minutách koukání na tento film, jsem to musel vypnout! Tragédie, jestli tento snímek je horor, tak vůbec jak mám říkat opravdovým hororům. Špatná kamera, ale co bylo nejhorší, tak to byl celý příběh! Víc takových to filmů prosím ne! ()