poster

Kupředu levá, kupředu pravá

Dokumentární

Česko, 2006, 57 min

Kamera:

David Cysař

Producenti:

Milan Kuchynka

Střih:

Jakub Voves

Zvuk:

Ivan Horák
(další profese)
 • Karlos80
  ***

  No snad se z toho jednou ti mladí vyspí, protože je až k nevíře taková zaslepenost falešnými idoly a zhoubnou ideologií. Kam to vždy vedlo, nám dostatečně ukázala historie a člověk se snad nikdy neponaučí. Žádné pořádné vzory, jen strany, strany (to nejhorší co nám přinesla ona Masarykovská demokracie, a ono se to stále drží, a není téměř žádných sil tomu jednou pro vždy udělat přítrž) a naučený lehkoživismus od malička, mají být pokom. Fanatismus je v jakékoliv podobě strašně nebezpečný.(31.5.2012)

 • Morloth
  ****

  Jo dyby to nemysleli vážně, byla by to skvělá komedie.(16.10.2010)

 • Legas
  ****

  Levá (střih), pravá (střih), červená (střih), modrá (střih). Pokud byl film vtipný (a to rozhodně byl - což je v podstatě smutné), pak díky aktérům obou táborů (lpění na svých symbolech - podávání dortů na modrých talířcích už je docela brutus, neznalost textu slovenské hymny, proslov u pomníku ruského vojáka atd.).(19.11.2006)

 • hirnlego
  **

  veselé amatérské videjko do Neváhej a toč - všechno jsou to stejný klauni(11.11.2007)

 • Lynn
  ****

  Tak nevím co je horší: mladí komunisti (se kterýma sice může být prdel a fajn pařba), kteří by zase znova vrátili časy sociální rovnosti a bratrství vůči boji proti západnímu imperialismu nebo mladí konzervativci, kteří se berou nesmírně vážně a už se vidí za 20 let v křeslech současných politiků. Pomoc nám pánbůh, jestli to tak za těch 20 let skutečně bude.(12.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace