Bobby Z

Zabite Bobbyho!

Akční / Krimi / Drama

USA / Německo, 2007, 97 min

• SeBig

Příběh je zajimavý, ale nudný. Walker fajn, záporáci dobrý, minimum akce a konec naprosto odflaknutej. Zklamání.(27.4.2015)

Pro mě osobně poměrně zklamání. Paul Walker mě o svém hereckém umu přesvědčil v Running Scared a ani tady nezklamal, ba navíc - táhne celý film. Olivia Wilde je neskutečně sexy a její kočičí pohled film taky skvěle okořenil, ale .. to je asi tak vše. Moji dva oblíbení herci ať dělali co mohli, bohužel nestačili na to, aby utáhli špičkově film, který nebyl dobře napsaný. Nebyla to přímo nuda, ale taky vás to nijak neoslní .. ale za shlédnutí určitě stojí, ale jen kvůli nim dvěma.(4.7.2008)

• JJ.Gibson

Řekl bych, že až nevídaně dobře je obsazený tento film, ale tím veškerá chvála končí. Asi nejhorší kámen úrazu je scénář, je opravdu naivní a hloupý. Až do výměny Tima za Bobby Z to jde, ale pak se to zvrtne v zachraňování nevlastních dětí, které vůbec neznáme, ale je nám jích líto, protože žijou u drogového bosse. Fakt sranda :(( Samozřejmě díky tomu se do nás zamiluje, ta jediná ,,lehká" dáma, která si napraví během filmu charakter. Super, není-liž pravda....(14.12.2009)

Dnes již bohužel zesnulý Paul Walker v příběhu o tom jak se vydává za známého výrobce a prodejce trávy a má z toho samozřejmě nejednu lehkou situaci a k tomu si připočtěte Detektiva co se ho snaží dostat a mexický mafián,ale pokud se vám do cesty postaví Olivia Wilde tak vše jde zvládnout o něco lépe.Film ,který sice ničím extra neoplívá,ale pokud hledáte snímek co vám zaplní odpoledne je fajn.Za mě 60% a tři hvězdy.(26.1.2015)

Rozpočet $22miliónovTržby Celosvetovo $388,171Tržby za predaj DVD v USA $1,070,025 //počet predaných kusov 53,528(15.2.2009)

• - Film obržel hodnocení R za násilí, používání drog, sprostého jazyka a sexuální scény. (Terva)