Bobby Z

Zabite Bobbyho!

Akční / Krimi / Drama

USA / Německo, 2007, 97 min

• SeBig

Příběh je zajimavý, ale nudný. Walker fajn, záporáci dobrý, minimum akce a konec naprosto odflaknutej. Zklamání.(27.4.2015)

• Davies182

*!2.000!* Paul Walker se opět záhadně zapsal do mého žebříčku hodnocených filmů: jeho Lazarus Project byl mým 1.900tým hodnoceným zde na internetové databázi (cca dva měsíce zpět), a sračka Bobby Z, ve které je herec excelující ve Zběsilém útěku asi tím jediným plusem, se nyní stává výjimečným, slavnostním DVOUTISÍCÍM ohvězdičkovaným snímkem v mém profilu. Začnu klady - jeden už jsem zmínil (i když občas dělá můj oblíbený herec xichtíky, jako by si sednul do louže), další by se dal možná najít v několika povedených akčních scénách a snaze o natočení poctivého béčka. Jenže tohle krimi je spíše céčko. Herecké výkony jsou otřesné, filmu jsem nevěřil ani pět minut, nudil jsem se téměř permanentně... Walkere, copak to děláš? Putování hlavního hrdiny pouští s otravným dementním klučinou po boku patří k tomu nejhoršímu, co jsem tento rok viděl. Je to dva dny zpátky, nepamatuju si z toho skoro nic, a je mi to úplně putna. Wasted time, řekl bych.(14.12.2009)

• JJ.Gibson

Řekl bych, že až nevídaně dobře je obsazený tento film, ale tím veškerá chvála končí. Asi nejhorší kámen úrazu je scénář, je opravdu naivní a hloupý. Až do výměny Tima za Bobby Z to jde, ale pak se to zvrtne v zachraňování nevlastních dětí, které vůbec neznáme, ale je nám jích líto, protože žijou u drogového bosse. Fakt sranda :(( Samozřejmě díky tomu se do nás zamiluje, ta jediná ,,lehká" dáma, která si napraví během filmu charakter. Super, není-liž pravda....(14.12.2009)

"Pohoď ho někde v pytli. Já budu dělat, že ho přinesl Santa a tím to končí." Taková nabídka od agenta zní lákavě, ale není on tak trochu svině? Trošku se tak chová, takže na falešného Bobbyho Z zaútočili agenti, motorkáři, drogoví dealeři, zrádný parťák i mrtvý dvojník a mě to bavilo. Důvodem té zábavy je patrně to, že motivace jednotlivých hráčů jsou odhalovány poměrně pozvolna, takže se o tom dalo trošku podumat. A když mezi tím dumáním neustále pobíhá něco tak svůdného jako Elizabeth, tak moje první signální soustava tvrdí, že tohle se zkrátka musí hvězdami dobře zaplatit.(4.7.2016)

• predators

Béčko, jak vyšité!! A to ještě není moc, co chválit. Snad jen herecké obsazení, a to ještě nechápu, jak se k tomu mohl Walker ukecat. Nejhorší jsou ale díry ve scénáři, kdy kolikrát ani nevíte, přoč co kdo dělá!!! Jedno shlédnutí a jít někam daleko...třeba do Mexika:-)35%(18.7.2008)