Bobby Z

Zabite Bobbyho!

Akční / Krimi / Drama

USA / Německo, 2007, 97 min

• Slartibarkfast

Pokus o natočení takové té chytré gangsterské akční komedie, který bohužel nevyšel. Celým filmem se táhne taková zmatená, místy až trapná atmosféra. Nebýt hereckého obsazení, asi bych na to ani nekoukal. Nicméně.. zas abych to rovnou nespláchl, jako nějaký totální propadák. Jsou tam i pěkné pasáže. Jedno zhlédnutí však bohatě stačí. Celkově velmi oddychové béčko, na které si můžete pozvat partu kamarádů, sem tam s nimi prohodit pár slov, protože když vám z tohohle 5-50 minut uteče, nic se neděje. 45%(5.7.2011)

• SeBig

Příběh je zajimavý, ale nudný. Walker fajn, záporáci dobrý, minimum akce a konec naprosto odflaknutej. Zklamání.(27.4.2015)

• Wacoslav1

Strašně plytký a tuctový. Prakticky nekoukatelný. Navíc Paula Walkera jsem fakt nikdy moc nemusel.5%(19.9.2014)

Pro mě osobně poměrně zklamání. Paul Walker mě o svém hereckém umu přesvědčil v Running Scared a ani tady nezklamal, ba navíc - táhne celý film. Olivia Wilde je neskutečně sexy a její kočičí pohled film taky skvěle okořenil, ale .. to je asi tak vše. Moji dva oblíbení herci ať dělali co mohli, bohužel nestačili na to, aby utáhli špičkově film, který nebyl dobře napsaný. Nebyla to přímo nuda, ale taky vás to nijak neoslní .. ale za shlédnutí určitě stojí, ale jen kvůli nim dvěma.(4.7.2008)

• Chrustyn

Průměrný akční thriller s ohranou zápletkou výměny identity a zapadnutí "obyčejného člověka" do mafiánské bandy. Film ani herci ničím nepřekvapí a u závěrečných titulků si divák nevzpomene, jak film začal.(15.5.2012)