poster

Bobby Z

 • USA

  Death and Life of Bobby Z, The

 • Německo

  Kill Bobby Z - Ein Deal um Leben und Tod

 • Slovensko

  Zabite Bobbyho!

Akční / Krimi / Drama

USA / Německo, 2007, 97 min

 • viperblade
  *

  Nezáživná, hloupá a nudná podívána, která má zajímavý akorát začátek. Potom to nestojí za nic, do konce filmu jsem vydržel jen a kvůli Olivii Wilde. Pouze za ni je ta jedna hvězda. Jinak tady se bohužel projevilo naplno, že Paul Walker zřejmě nikdy nebude herec. A opravdu se mi nechce věřit, že tohle natočil ten samý režisér, který natočil i nadprůměrný film 15 minut. To mi vysvětlete, co se s ním stalo?! 20 %.(5.7.2011)

 • DEXTER099
  ***

  Dnes již bohužel zesnulý Paul Walker v příběhu o tom jak se vydává za známého výrobce a prodejce trávy a má z toho samozřejmě nejednu lehkou situaci a k tomu si připočtěte Detektiva co se ho snaží dostat a mexický mafián,ale pokud se vám do cesty postaví Olivia Wilde tak vše jde zvládnout o něco lépe.Film ,který sice ničím extra neoplívá,ale pokud hledáte snímek co vám zaplní odpoledne je fajn.Za mě 60% a tři hvězdy.(26.1.2015)

 • Slartibarkfast
  **

  Pokus o natočení takové té chytré gangsterské akční komedie, který bohužel nevyšel. Celým filmem se táhne taková zmatená, místy až trapná atmosféra. Nebýt hereckého obsazení, asi bych na to ani nekoukal. Nicméně.. zas abych to rovnou nespláchl, jako nějaký totální propadák. Jsou tam i pěkné pasáže. Jedno zhlédnutí však bohatě stačí. Celkově velmi oddychové béčko, na které si můžete pozvat partu kamarádů, sem tam s nimi prohodit pár slov, protože když vám z tohohle 5-50 minut uteče, nic se neděje. 45%(5.7.2011)

 • Terva
  ***

  Velice průměrný akční snímek, který nevybočuje z řady běžné zábavy. Ani, celkem, slušné obsazení tomu nepomohlo.(4.1.2015)

 • rikitiki
  **

  Obvykle se filmy lámou v půlce, tenhle to zvládnul už po třetině. Z lehce napínavé krimi se najednou stalo.... no, něco na způsob amatérského videa a to v každém ohledu. Hlavní hrdina poté, co se dostane z vězení, zakotví na ranči pašeráků drog a lidí a v tu ránu se začnou projevovat jeho veskrze dobré charakterové vlastnosti, kdy je laskavý k ženám a dětem. ________Občas se mu jako představa zjeví dívka, kterou viděl před pěti minutami, aby mu zopakovala, co mu před těmi pěti minutami řekla - scenárista zřejmě cílí na publikum postižené alzheimrem. Hrdina takové připomínky ale nepotřebuje, stává se hrdinou sám od sebe, jenom nějaká ta maska mu chybí, ale jinak nejspíš i tak získal superschopnosti, protože na koni uniká pronásledovatelům, kteří ho honí na motorkách a v autech, je asi i neprůstřelný, protože ho na vzdálenost pár metrů nikdo netrefí - skoro, ale to neva, protože se stejně za pár chvil uzdraví. ______ A to si ještě na útěk s sebou vezme děcko, ke kterému pocítí náhlý záchvat otcovského citu. Nebo si ho možná bere z pragmatických důvodů, protože na koni ho posadí za sebe, jako případný malý usoplený štít. _____ Dialogy naberou takovou míru stupidity, že jsem se musela smát a příběh jim v tom zdatně sekunduje. Je tu jedno odhalení zcela v cimmermanovském duchu: "Všichni mi celou dobu lhali!" Konec je zákonitě taky úplně pitomý, ale aspoň zjistíme, jak je důležité mít rodinu, nebo aspoň to děcko. ____ Na mou omluvu - tenhle film jsem zhlédla omylem, chtěla jsem vidět film o Kennedym. /12. 7. 14./(13.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace