Televizní reality show, ve které několik dvojic závodí po světě. Otevírají obálky s úkoly a nejlepší, nejrychlejší tým vyhraje 1 000 000 $. (maroon93)

kinghome

Tahle reality show mě vážně baví. Tohle bych chtěl někdy zažít. Ten adrenalin a při tom poznat tolik zemí. Můj tajnej sen. Skvěle vymyšlené úkoly a nepředvídatelný děj, kdy se může letadlo, které vyrazí dřív někde zarhnout a náhle jsou ty ze zadu ve předu a můžou to v klidu vyhrát. 85% přemýšlel jsem mezi 4 a 5 ale zatim to je na 4 páč na survivor to ještě nemá. ()

-dRaGoN-

Jedna z NEJ realityshow ve všech směrech. Výborný nápad, režie, střih, hudba, výprava a divák u obrazovky s napětím hltá každý nadcházející okamžik. /// 1. série - 85%, 4. série - 85%, 5. série - 95%, 6. série - 95%, 7. série - 95%, 9. série - 100%, 10. série - 90%, 11. série - 95%, 12. série - 90%, 13. série - 90%, 14. série - 95% ()

Jacob23

Podle me uplne jina a zdaleka nejzabavnejsi reality-show..zadne uchylarny a uchylaci,chlastani a valeni se..tady ti lidi makaji a je to i slusne napinave+clovek vidi cely Svet ()

L_A_D_A_S

V té záplavě všech trapných reality show je tohle naprostá bomba. Skvělé úkoly, ve dvojicích si vždy najdete své favority, baví vás to sledovat. A pokud hledáte ČR tak epizody S15E10 a S15E11. Doporučuji! ()

Kosmik 1

Není nad to se dostat někam díky reality show, kam by se jinak sám člověk pravděpodobně nikdy nepodíval. Celkem zábavná podívaná. 75% EDIT 29.4.2014: Tak nakonec přidávám i tu poslední hvězdičku. Tahle reality-show mě neskutečně chytla a budu nucen se podívat i na starší sezóny. Zajímavý je jak výběr lokací (rozuměj zemí světa), tak i soutěžící jsou sympatičtí. Po dnešku jsem si zvlášť oblíbil jednoho 68letého pána se synem. Ten 68letý pán se na svůj věk dnes pořádně naběhal a nadřel a téměř už vypadal na infarkt, ale zvládl to nakonec a ještě trumfnul všechny ostatní mnohem mladší soutěžící. Budu mu držet palce, aby nevypadl. :) Navíc má zajímavé názory a celkově působí hodně sympaticky. Líbí se mi i rozmanitost jednotlivých úkolů, taktéž i celkový systém, jakým je soutěž provedena. Američani mají opravdu velké štěstí, že mají takovéhle možnosti. Sám bych se hned přihlásil, to by bylo něco pro mě. 100% ()

P1tr

Zajímavé a napínavé. Záleží jaké dvojice zrovna závodí, ovšem povětšinou je zajímavé sledovat jak se mezi sebou všichni kamarádí, ale jakmile se rozejdou, všichni se navzájem pomlouvají. ()

giovanni3

Viděl jsme pouze pár dílů, ale musím uznat, že nápad to je velmi zajímavý. Cestovat po světě seznamovat se s cizími kulturami a vše v poklusu a nakonec dostat 1 milion dolarů? Proč ne, když jsem nějaký díl viděl, tak jsem se bavil. 4z5 ()

Marty89

Už hodně lidí tady zmínilo, že je to nejlepší reality show všech dob a já nemůžu jinak než souhlasit. Některé série jsou sice slabší než jiné, ale i tak je vždycky kvalita na vysoké úrovni. Jednoznačně nejvíc se mi líbila 9. série. Od prvního dílu jsem fandil "hipíkům" (protože byli jasně rozeznatelní mezi ostatníma) a ten finiš v posledním díle, ta soutěž s těma vlajkama, to bylo prostě něco skvělého. Kdo to ještě neviděl o hodně přišel. ()

Lenka_J

Opravdová špička mezi reality show. I když se člověk dívá na sedmnáctou sérii, soutěžící plní stále jedinečné a originální úkoly, navštěvují ty nejzajímavější kouty světa a člověk tak z pohodlí obýváku lítá spolu s nimi po celém světě. Neuvěřitelná záležitost, která se pro mě spolu s reality show Survivor stala jakousi závislostí. ()

kisha

Má to spád, stabilní úroveň a většinou i dost emocí. Skvělý na zabití volnýho času a zvopáčko základů zeměpisu. ()

YoZo8

Skvelý súťažný tv program. 12 tímov po dvoch. Čarovná príroda. Krásne miesta a mestá. Rôzne úlohy a prekážky. Príjemný moderátor Phil. A na konci vytúžená výhra v podobe jedného milióna dolárov. Dynamické súťažne divadlo, kde sa každý prediera dopredu niekedy aj nekalým spôsobom. Postupom času si vybudujete k daným dvojiciam vzťah a držíte palce svojim favoritom. Videl som už asi 8 sérií a každú som dopozeral dokonca. Prosto reality show, ktorá zabaví, nechá Vás v napätí a odhalí krásy našej modrej planéty. ()

HiddenDragon

Narozdil od jinych reality show se na tohle da koukat. Porad se tam neco deje, je to svizne, s docela crazy ukoly, navic krasna exoticka prostredi a ma to takovy adrenalin cestovni horecky, kterou kazdy zna, kdyz ma balit nebo si splete misto srazu, odletu apod. Navic fakt neskutecne pestra sebranka soutezicich...pastori, babicky, studenti, Zidi, bratr a sestra, byvali manzele, chybeji snad jenom Martani :) Jako u kazde reality show nemam potrebu to sledovat pravidelne, ale kdyz to nahodou bezi, da se pri tom "vypnout" a sledovat. ()

Paity

Další z řady naprosto pitomých reality show. Líbí se mi jen některé vybírané lokace na světě. Jako milovník cestování dávám dvě hvězdy. ()

Arach.No

Podle mě jsou Amazing Race a Survivor nejlepší soutěžní reality show. Tady ze sebe lidi dostanou opravdu maximum a na některé scény (například pojídání mísy kaviáru na čas) myslím hodně dlouho nezapomenu. Bruckheimer prosté umí. ()

Neotom

1. série: 90%, 2. série: 85%, 3. série: 100%, 4. série: 85%, 5. série: 95%, 6. série: 85%, 7. série: 90%, 8. série: 75%, 9. série: 95%, 10. série: 90%, 11. série: 100%, 12. série: 80%, 13. série: 80%, 14. série: 95%, 15. série: 90%, 16. série: 80%, 17. série: 95%, 18. série: 95%, 19. série: 90%, 20. série: 90%, 21. série: 90%, 22. série: 95%, 23. série: 90%, 24. série: 100%, 25. série: 100%, 26. série: 100%, 27. série: 95%, 28. série: 90%, 29. série: 90%, 30. série: 90%, 31. série: 90% ()

ADIO45

Kdy začnete někomu fandit a jinému zase přejete prohru. Není nijak těžké, najít si v týmech své oblíbence nebo méně sympatické páry. Samozřejmě, několikrát za sérii o svých vyvolených zapochybujete, neboť se neustále dohadují, překřikují nebo se dá brát snaha o spolupráci. ()