Až do smrti

Until Death

Až do smrti

Akční / Drama / Thriller

Velká Británie / Bulharsko / Německo / USA, 2007, 101 min

Další trhák s Jeanem Claudem nezklamal! Pruběh filmu za tři ale zakončení skvělý i když smutný :( pěkny to bylo byl jsem spokojen(4.7.2010)

Po ultra kravinách jako Teror ve vlaku nebo Inferno se Jean připomíná celkem pohodovou věcičkou Až do smrti. Přesně co jsem od filmu čekal, jsem dostal. Pár výhrad bych měl, ale o těchto filmech se nemá cenu rozepisovat. U tohoto žánru musíte vypnout a sledovat akci.(6.4.2008)

• Flipnic

Dokud hrál Van Damme v tomto filmu šmejda, alkoholika a feťáka, tak se mi film líbil. Tuhle kontroverzní roli zahrál skutečně dobře. Jakmile došlo k jeho "proměně" v dobráka po uzdravení průstřelu hlavy, film šel naprosto do háje. Akční scény neuvěřitelně slabé, přestřelky trapné, záporák uboze zahraný ... Prostě tak půl na půl, dá se na to kouknout, ale žádný comeback se opět a znovu nekoná ...(27.12.2007)

KONEČNĚ! Film měl napětí, akci a dokonce i solidní příběh. Doufam, že Van Damme bude ve zlepšující se tendenci pokračovat. Ta čtvrtá hvězdička je možná z nostalgie a z nadšení, ale co. Skutečný nadprůměr.(19.12.2007)

No tak takhle vážnou roli JCVD snad nikdy nezahrál. Místami hodně dobrá kriminálka, místami zase celkem nuda. Ale na Jeana Claudea je to příjemné překvapení. Dokázal touto rolí, že umí hrát a já jako jeho fanoušek musím jen potvrdit, že jeho postava detektiva Stowea byla jedna z nejlepších, jakou kdy zahrál. Příběh nebyl špatný, spíše dramatický než akční. A právě v tom je asi můj problém. Jeana si vždy vybavím jako kopajícího nebo střlejícího než policajta, který se probírá z komatu. Tím ale nechci říct, že mu role nesedla. Naopak, jeho výkon je minimálně za 4* hvězdy, ale prostě ten příběh mi moc nesedl. Ale je to jen dobře, že se konečně chytnul a doufejme, že jeho filmy budou zase stát za vidění.(18.9.2010)