Až do smrti

Until Death

Až do smrti

Akční / Drama / Thriller

Velká Británie / Bulharsko / Německo / USA, 2007, 101 min

Soundtrack Mark Sayfritz: 1. Bad Old Man ,2. Earth Angel ,3. Castro's Fiddle(10.6.2011)

Snímek s obstojnou atmosférou a překvapivě slušným hereckým výkonem J. - C. Van Dammea. Konec je sice trochu přitažený za vlasy, ale to napraví vtipná vsuvka v titulcích, na kterou se vyplatí si počkat.(16.12.2007)

"Proč jsi v tom zatraceným komatu nemohl zůstat, kurva ?? Vždycky jsi byl tak strašně nezdolnej.."(6.6.2015)

Napriek tomu, že to má jemný Snipesovský béčkový nádych, musím povedať: vitaj späť!. Van Damme sa pomaly a isto vrátil na špicu príjemnej akčnej zábavy z videopožičovien. Na kino ešte nie je pripravený, ale má to fajne našliapnuté... Režisérska nápaditosť, skvelá prestrelka v bare, cinkajúce nábojnice a žiadne Rumunsko :) vydolovali tomuto filmíku 4 hviezdičku...(14.3.2008)

Překvapivě další opravdu velice slušný film s belgickou ikonou Jean-Claude Van Dammem na scéně. I když tento mi přišel něčím jiný. Většinou totiž sleduju jeho filmy jenom kvůli němu, ale tento film mě zaujal i po více stránkách. Příběh je na jeho poměry opravdu na úrovni, hudba zní velice zajímavě a po celou dobu sledování se stále něco děje, což je samozřejmě dobře. I když toho moc nenakope spíše nastřílí, tak mi to vůbec nevadí, sledovat jeho herecký výkon mě až zaráží, jak je dobrý, což je jen dobře a doufám, že mu to nadále vydrží v jeho už dost tak kolísavé kariéře. Po delší době dopisuji dovětek: fakt že na IMDB má tenhle film v době kdy to zde dopisuji 6,2 značí, že tenhle film každopádně na Van Damma není špatný, tak mě neserte a dávejte mu dobrý hodnocení za to jaký je a ne za to jaký je...takže je to vlastně jedno :) podstatný je, že tohle se mu jednoznačně POVEDLO! --- Důstojník zapletený do přestřelky. Potřebuju dvě rakve a koronera.(2.5.2007)