Až do smrti

Until Death

Až do smrti

Akční / Drama / Thriller

Velká Británie / Bulharsko / Německo / USA, 2007, 101 min

Mírně nadstandartní vandammovka s fajn herci, dobrou hudbou, silným příběhem a hlavně s JCVD ve formě. Atmosférou spíše špinavý a tvrdý, ovšem o to zajímavější. Počet mrtvol? Fakt nevím, po desáté jsem to přestal počítat :)(24.8.2012)

Priemerný akčný film. Že to bratom Jeanovi, Claudeovi, Vanovi a Dammovi celkom dobre hralo na tom nič nemení.(23.4.2008)

• Ridick

dalsi nepodareny snimok, aj ked nie tak velmi dotrieskany, ale predsa...van damme proste nie je herec na dramu a je mi smiesno ho vidiet ako sa snazi zaujat postoj v situaci ked sa prebera z komy atd...on je stvoreny iba na akciu, kt. je tu rapidne malo, a aj ked je, tak su ta same strielacky...chybalo mi strasne nieco z van dammovej bojovej choreografie...bokom reci..to co su za hodnotenia? bud som sprosty, ale na tomto filme nie je nic zaujimave...takych 20%(3.6.2007)

Po ultra kravinách jako Teror ve vlaku nebo Inferno se Jean připomíná celkem pohodovou věcičkou Až do smrti. Přesně co jsem od filmu čekal, jsem dostal. Pár výhrad bych měl, ale o těchto filmech se nemá cenu rozepisovat. U tohoto žánru musíte vypnout a sledovat akci.(6.4.2008)

Van Damme má to šťastie, že aj napriek veku nemá problém s kondičkou tak ako niekto *guess who* :). Pretože čím ďalej, tým viac začína namiesto svojich pästí používať rôzne strelné hračky (lepšie povedané, tu som nezaznamenal súboj ani jeden) a kopance v tomto filme vymenil za konečne kvalitnejší, aj keď jednoduchý scenár a za pár veľmi svetlých okamihov, čo sa týka predvedenia svojej role. To už je lepší obchod, aj keď mi pár tých karate chmatov chýbalo. 75%.(1.5.2007)