Jean-Claude Van Damme se představuje v roli nečestného policajta Anthony Stowea, závislého na heroinu. S jeho povahou ho nikdo nemá příliš v lásce, včetně vlastní ženy. Jeho hlavním nepřítelem se stává Gabriel Callaghan - bývalý kolega, který se přidal k mafii. Při přestřelce je Anthony těžce zraněn a upadne do kómatu.Za několik měsíců se probere a je z něj jiný člověk. Rozhodne se dát staré věci do pořádku. Chce potrestat ty, kteří ho kvůli odhalení pravdy téměř zabili a osvobodit svoji unesenou ženu. (oficiální text distributora)

mzss1

Tak tenhle film mě překvapil asi tak jako Pastýř. Sice se dost liší oproti Pastýřovi. Je zde dost akce, hlavně přestřelek (ne nějak úchvatných, ale aspon reaálných) - důležité je sledovan herecký výkon Van Damma. Film jako Akční/Drama/Thriller působí dobře. Už jen netypickou věcí je fakt, že v tomhle filmu Van Damme není hodný polda. Ale nýbrž troska, která fetuje. Po velkém úrazu, kdy jen tak tak přežil, chce Van Damme dokončit akci a pak zemře... Takže u mě 88% = **** ()

kingik

Další z marných pokusů Van Damma vrátit se na výsluní. Je pravdou, že se dokonce pokouší i hrát, ale výsledek je matný a ničím nezaujme. A tak se dá říct, že král akčních filmů je mrtev, ať žije král... ()

predators

No, popravdě jsem si Van Damma v žádném novém filmu nedovedl představit...a ejhle...sen se stal skutečností a starý dobrý Jeane je na scéně v novém kabátě a to doslovně. Jeho role mi sedla, dokonce i přeměna odpadlíka ve slušňáka nic nepokazila a ještě mu k tomu pěkně zahráli. Bohužel nám ale Claude zestárnul, tím pádem je vrcholem všeho bojového umění seběhnutí pár schodů:-)...takže si užijí hlavně fanoušci střelných zbraní. Jinak je to nad očekávání solidní B-éčko.60% ()

PetrPan

Nezabít to finále, šel bych na čtyřhvězdí. Van Damme v kapku klišovitém i předvídatelném, ovšem vlastně béčkově povedeném a z jeho strany rozhodně i slušně zahraném police story. Akce  založená na přestřelkách, ale solidní a místy i velmi povedená, při kydlení v baru se dalo vzpomenout i na pana Woo v nejlepších letech.  Sedla mi i Dammova partnerka Selina Giles. Pak ale přišlo finále a do té doby snesitelný béčkový scénář ztratil jakoukoliv soudnost a najednou jsem si připadal jako v dětské hře na policajty a zloděje, když se zničehonic vynořovaly další a další postavy, jenž "míchaly kartami". Finální přestřelku pak měl zřejmě na starosti někdo jiný než tu v baru, případně si asi všichni šňupli koksu, jinak si ten blbinec neumím vysvětlit. A ani hongkongský antihappyend (modří budou vědět) to moc nevylepšil. Za lidovku ale naprosto v pohodě. ()

Chrustyn

Van Damme se chtěl nejspíše vymanit ze škatulky "hodnýho hezouna", který všechy zachrání a naservíroval nám policistu, který fetuje, zdarma si užívá s děvkama apod. Zcela očekávaně film dopadl maximálně bídně. ()

klerik

Napriek tomu, že to má jemný Snipesovský béčkový nádych, musím povedať: vitaj späť!. Van Damme sa pomaly a isto vrátil na špicu príjemnej akčnej zábavy z videopožičovien. Na kino ešte nie je pripravený, ale má to fajne našliapnuté... Režisérska nápaditosť, skvelá prestrelka v bare, cinkajúce nábojnice a žiadne Rumunsko :) vydolovali tomuto filmíku 4 hviezdičku... ()

SeBig

Další trhák s Jeanem Claudem nezklamal! Pruběh filmu za tři ale zakončení skvělý i když smutný :( pěkny to bylo byl jsem spokojen ()

korbitch22

Van Dammeho neskutečný herecký koncert,kdy jako drsnej a hodně zlej polda naprosto rozsekává každou svojí větou i činem.Neuvěřitelné překvapení a já můžu zase jenom lehce smutnit,že jakmile Claude hodí hodnou vlnu,režisér se z čista jasna posírá a neskutečně odbývá druhou půlku filmu a vše završuje příšernou finální přestřelkou.I přesto nemůžu jít s hodnocením níže,protože první půlka je takový film ve filmu,dokonalá atmosféra,podtrhnutá ještě lepší hudbou,vše je zlé,ponuré,zkorumpované a zfetované....do toho Jean Claude jako zákeřný zmrd a já sem opravdu ve filmovém nebi.Mno zbytek filmu považuji za Bulharské zlo které samostatně hodnotím 2* :-) a nepřestávám žasnout,jak moc se dá podělat neskutečně nadupaně rozjetý film.Ovšem za tu první půlku prostě smekám a těžce nadhodnocuji celkový produkt. ()

Crocuta

Snímek s obstojnou atmosférou a překvapivě slušným hereckým výkonem J. - C. Van Dammea. Konec je sice trochu přitažený za vlasy, ale to napraví vtipná vsuvka v titulcích, na kterou se vyplatí si počkat. ()

Yardak

Velké překvapení je tento Van Dammův filmek. Sice je to akční film, ale nejde tu jen o to, kdo koho dřív zastřelí, ale je tam snaha o příběh, vytvoření charakteru hlavní postavy a o režii. Jean-Claude by měl hrát zlý poldy; prostě to k němu nějak sedlo :-). Konec byl dost jasný, ale to mi tolik nevadilo. Van Damme po filmu JCVD snad opravdu chytá druhý dech! ()

jojinecko

Pozitívna správa je tá, že úroveň posledných filmov s J.C. Van Dammom sa zlepšuje, hoci je jasné, že nie je to posun zvlášť výrazný. Hoci sa opäť jedná o štandartné béčko kombinované s pokusom o srdcervúcu drámu, potešujúci je prekvapivo práve herecký výkon hlavného predstaviteľa (samozrejme Al Pacina nečakajte:) Simon Fellows by mal radšej točiť "priamočiarejšie" a nepokúšať sa o nejaké režisérske finesy a pseudoemócie. Práve jeho fintičky ako napr. ten "psychedelický strih", ktorý sa pár krát mihne ma doslova iritovali. S oboma prižmúrenými očami dávam ***. ()

Pítrs85

Mírně nadstandartní vandammovka s fajn herci, dobrou hudbou, silným příběhem a hlavně s JCVD ve formě. Atmosférou spíše špinavý a tvrdý, ovšem o to zajímavější. Počet mrtvol? Fakt nevím, po desáté jsem to přestal počítat :) ()

PetGriDus

JCVD v pozici, ve které ho opravdu neznáte. Aneb co dokáže udělat s člověkem životní zlom. V záplavě šílených filmů s JCVD v posledních letech je to hodně příjemné překvapení. ()

ARI50

Jede určitě ve velkém stylu ale mě se vůbec tohle nelíbilo nebo spíš mě to nebavilo mám Van Damma rád úplně jinak. ()

Bauer

Ano, ano a ještě jednou ano!!! Tak se mi začíná zdát, že se Van Damme pomalu ale jistě vrací jeho poslední dva zdařilé filmy ( Zástupce velitele a Elita armády) jsou toho důkazem, protože je to naprosto něco jiného než kraviny jako například Replicant nebo Teror ve vlaku. Until Death je silně nadprůměrný film!! Určitě lepší než Elita Armády a Zástupce velitele. Tento snímek má scénář, jenž má hlavu i patu, samozřejmně že nějaké díry se tam najdou. Nalezneme zde dobrou zápletku s celkem zajímavým rozuzlením. Nejde ani tak o typický akční film, kde by se Van Dammem jen pral ale jde o thriller s pár přestřelkama a hlavně jde o drama . Film je podkreslen celkem slušnou hudbou. A co Jean Claude Van Damme? Já toho chlapa prostě žeru!!! V tomto filmu podává výkon, který se na herce sluší a je to právě díky tomu, že jde o drama v němž ukázal právě že umí hrát a možná by se dalo říci, že je to jeho nejlepší výkon jaký doposud podal. Teď už by to jen chtělo, aby dostal nějakou nabídku na film, který by šel do kin, protože já mu přeji pořádný comeback!!! Naprosto právem zasloužené čtyři hvězdičky!!! ()

becki_tu

Filmy s belgickou akční ikonou jsou známé především akcí. A jelikož Van Damme není Al Pacino, každý posun blíže ke konverzačnímu dramatu není úplně tím nejlepším, co může diváky z řad nefanoušků JCVD potkat. Scénář je sice kvalitnější, než v případě většiny Van Dammových filmů, ale co je to platné, když je to jedna obrovská nuda bez hlášek, akce a s viditelně starým a znaveným Van Dammem. A když už konečně přijde akční finále, tak je zase zbytečně natahováno. Takhle by to nešlo. 30% ()

Lacike

Vdaka redabingu s Pomejem a vysokemu hodnoteniu od väcsiny ludi, ktorych mam v oblubenych som si to pozrel znova v nadeji, ze som tomuto filmu ukrivdil. Ale podla mna je to stale sracka. Snazi sa to tvarit neskutocne drsne v sedemdesiatkovom style, ale ma to 2 hlavne problemy. 1. Scenar je uplne na hovno. Zapletka nedava prilis zmysel a postavy su tiez blbo napisane - casto sa spravaju uplne nelogicky. 2. Van Damme to herecky neutiahol. Sice mu do velkej miery podraza nohy imbecilny scenar, ale aj s kvalitnym scenarom by nemal na to, aby utiahol dramu prakticky bez akcnych scen. (JCVD je vynimkou pretoze tam hral sameho seba). No a tych par akcnych scen je tiez mimo. Aj ked su drsne, tak pôsobia dost nudne a zaujmu iba otravnymi hratkami s kamerou, ktora sa otaca o 180 stupnov. Blby napad. Takze aj po rokoch je toto pre mna mizerny film a vysoke hodnotenie niektorych ludi nechapem. Holt asi boli na drogach, ked to sledovali ako Van Dammova postava. :) 2/10. ()

Johny_fork

KONEČNĚ! Film měl napětí, akci a dokonce i solidní příběh. Doufam, že Van Damme bude ve zlepšující se tendenci pokračovat. Ta čtvrtá hvězdička je možná z nostalgie a z nadšení, ale co. Skutečný nadprůměr. ()