poster

Voodoo: Umění ďábla 2

 • Thajsko

  Long khong

 • anglický

  Art of the Devil 2

Horor / Fantasy

Thajsko, 2005, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  **

  Ten závěr byl teda extra-brutal. Jinak ale hrozně odehraný i hrozně nadabovaný horor. Příběh taky dost slaboučký. Prostě od Thajců jsem čekal mnohem víc. 2 hvězdy a to jen za celkem pěkné Thajky a velmi kruté gore na konci.(7.4.2015)

 • Ketri
  ***

  Oproti jiným thajským hororům jsem u tohoto filmu neměla problémy chytit dějovou linku a pochopit o co šlo. Při sledování jistých očišťovacích scén jsem si vzpomněla na nově otevřené 5D kino v Polsku. Tak tohle by musel být vskutku čichový koncert.(30.4.2010)

 • -bad-mad-wolf-
  odpad!

  Tvůrci se snaží neustálými flashbacky a rychlým sledem scén navodit patrně dojem zajímavosti, ale vychází z toho jen zmatená a praštěná srágora plná hypertuctových hororových dialogů a krvavých momentů. Je tu hora klasických hororových rekvizit, ale ani v jedné nevidim sebemenší nápad. Naopak, některé působí dojmem "tohle bylo dobrý v tamtom filmu, nacpem to tam taky" a šup, máme to tu, bohužel jen nahodile plácnuté ve spatlaném ději. Krvavé scény jsou nechutné a poměrně vydařené, ale co naplat, když jsou od boku střílené, bez jakéhokoliv účelu... jejich sestřih by byl stejně hodnotný jako celý film. Příběh je prostě krávovina, do komplikovaného kabátku maskovaná vyvražďovačka studentíků s prvky magie, halucinací a blablabla... závěrečná pointa po tomhle zkaženým guláši už překvapit nedokáže, nehledě na to, že je pitomá a zbytečná.(25.12.2007)

 • WANDRWALL
  *

  Film byl dabovaný jen jedním dabérem, protože se nepředpokládalo, že na něj bude moc lidí chodit. Ostatně kdo by chodil na krvavý příběh pomsty a vražd, že?(4.9.2010)

 • kitano
  ****

  Sice nicim objavny, ale slusne zvladnuty a hlavne poriadne drsny a neprijemny horor. A za to hviezdicka hore. (7/10)(25.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace