poster

Voodoo: Umění ďábla 2

 • Thajsko

  Long khong

 • anglický

  Art of the Devil 2

Horor / Fantasy

Thajsko, 2005, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tombac
  ***

  Sice mi projekci Art of the Devil 2 znepříjemňoval jednohlasý dabing jako z polistopadových dob a jeho rušivost měla za následek, že závěrečná pointa se mi nezdála, ale film se mi líbil více než jeho starší bratříček. Střihačská ekvilibristika a chaotičnost scén se dvojce naštěstí vyhnuly, takže nás čeká přehledný a docela zajímavý příběh s netradiční voodoo tématikou a krvavějším feelingem (kambodžská kletba s rybářskými háčky ad.). Ve dvojce jsou totiž zastoupeny slabé prvky kanibalismu a exploitation (našinci se vybaví Asami a její hrátky), které bohatě stačí na to, aby se ze snímku slabším povahám udělalo blivno. Pro otrlejší to bude dobře stravitelná, lehce nadprůměrná, vyvražďovací jednohubka.(4.3.2007)

 • eraserhead666
  ***

  Po nudné jedničce jsem byl hodně zvědavý. Když jsem zjistil, že tentokrát to bude puberťácká (nechce se mi furt používat amerikanismy) vyvražďovačka, trochu jsem se lekl a čekal stejnou nudu jako u jedničky. Ale víc hlav (režisérů) zřejmě opravdu víc ví a tohle se docela povedlo. Má to docela zajímavý a dost zamotaný příběh, který je ke konci možná až moc přepointován (aniž by to ale příběhu nějak uškodilo) a vůbec to nenudí. Není to ale ani zas něco extra, teda kromě úvodní scény s rybářem, ta je fakt nechutná, podruhé ji asi už nedám...(3.3.2009)

 • Mi Nü-Chai
  ****

  O hodně lepší než tragický díl první, všechny akce a reakce dávaly smysl, prolínání minulosti a současnosti taktéž, jednání postav bylo pochopitelné, jak osvěžující. Navíc to uběhlo svižně, dokonce se občas ukázalo i něco jako atmosféra. Kdyby Thajci točili podobně slušně koukatelných věcí víc, nezlobila bych se.(30.8.2009)

 • Ketri
  ***

  Oproti jiným thajským hororům jsem u tohoto filmu neměla problémy chytit dějovou linku a pochopit o co šlo. Při sledování jistých očišťovacích scén jsem si vzpomněla na nově otevřené 5D kino v Polsku. Tak tohle by musel být vskutku čichový koncert.(30.4.2010)

 • WANDRWALL
  *

  Film byl dabovaný jen jedním dabérem, protože se nepředpokládalo, že na něj bude moc lidí chodit. Ostatně kdo by chodil na krvavý příběh pomsty a vražd, že?(4.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace