Voodoo: Umění ďábla 2

Long khong

Art of the Devil 2

Horor / Fantasy

Thajsko, 2005, 100 min

Po nudné jedničce jsem byl hodně zvědavý. Když jsem zjistil, že tentokrát to bude puberťácká (nechce se mi furt používat amerikanismy) vyvražďovačka, trochu jsem se lekl a čekal stejnou nudu jako u jedničky. Ale víc hlav (režisérů) zřejmě opravdu víc ví a tohle se docela povedlo. Má to docela zajímavý a dost zamotaný příběh, který je ke konci možná až moc přepointován (aniž by to ale příběhu nějak uškodilo) a vůbec to nenudí. Není to ale ani zas něco extra, teda kromě úvodní scény s rybářem, ta je fakt nechutná, podruhé ji asi už nedám...(3.3.2009)

• heyda

Ten závěr byl teda extra-brutal. Jinak ale hrozně odehraný i hrozně nadabovaný horor. Příběh taky dost slaboučký. Prostě od Thajců jsem čekal mnohem víc. 2 hvězdy a to jen za celkem pěkné Thajky a velmi kruté gore na konci.(7.4.2015)

• WANDRWALL

Film byl dabovaný jen jedním dabérem, protože se nepředpokládalo, že na něj bude moc lidí chodit. Ostatně kdo by chodil na krvavý příběh pomsty a vražd, že?(4.9.2010)

Sice nicim objavny, ale slusne zvladnuty a hlavne poriadne drsny a neprijemny horor. A za to hviezdicka hore. (7/10)(25.3.2008)

Oproti jiným thajským hororům jsem u tohoto filmu neměla problémy chytit dějovou linku a pochopit o co šlo. Při sledování jistých očišťovacích scén jsem si vzpomněla na nově otevřené 5D kino v Polsku. Tak tohle by musel být vskutku čichový koncert.(30.4.2010)