Už jsme doma?

• Česko Dům snů (více)

Nick Persons se chystá radikálně změnit život. Ještě netuší, jak moc radikální to nakonec bude. Prodal sběratelský obchod, oženil se s krásnou Suzanne a nastěhoval si ji i s dětmi z prvního manželství Kevinem a Lindsay k sobě domů. Rychle zjistí, že jeho staromládenecký byt není pro život rodiny vhodný. Když mu navíc Suzanne prozradí, že je těhotná a budou mít dvojčata, je mu jasné, že musí najít něco většího. Nakonec se rozhodnou, i přes protesty Kevina a Lindsay, přestěhovat na venkov, kde si vyhlédnou hezky vypadající domek. Nick ho koupí, aniž si ho pořádně prohlédne, a tak se brzy začnou objevovat nečekané potíže. Dům jako by se začínal rozpadat. Elektrika vyhoří, trubky topení a vody se bortí, ve střeše je díra. Nick rychle zjistí, že není natolik schopný řemeslník, aby vše zvládl sám, a když se navíc objeví plíseň, najme svérázného Chucka Mitchella. Svérázného je však slabé slovo. Jeho netradiční stavební metody dům ještě víc likvidují, stejně jako jeho nápady ničí jeho rodinu. Nick má stále neodbytnější pocit, že dům nikdy nedají do obyvatelného stavu. (TV Nova)

Dubro

Každý občan, ktorý zvládol dopozerať toto dielko až do úplného konca, musí byť obdarený nadpozemskou dávkou trpezlivosti. ()

Vyhy

Řekl bych pokračování v podobném stylu jako první díl. Zase nic světoborného, ale pobavilo mě to. Mělo to i myšlenku ( sice americkou), ale nějaká tam byla. ()

Vojťas

Mno tak nejen že Ice Cube šel do rodinné komedie stejně jako Arnold (Policajt ze školky) nebo Vin (Ochránce) - on dokonce hraje v pokračování! ... Ale jelikož už první pokus podle mě nebyl moc přeslavný (asi měl film velkou návštěvnost, tak proč nevytřískat ještě víc - jinak fakt nechápu), tak nevím, proč se do toho vrhnul! ... :o/// ... Sice jsem se u filmu nenudil (už za to většinou dávám 3*), ale jelikož jsem se při žádných scénách ani neusmál, tak musím dát 2* .... i když je to tedy hooodně podobné jako předchozí film (UŽ JSME TAM?)! ..... P.S.: Teď jsem koukal na to, co chystá další borec THE ROCK a film THE GAME PLAN s označením rodinná komedie mě akorát dopředu naštval! ()

Nach

Průměrná komedie na průměrné odpoledne. Nic víc ani od toho nejde čekat. Několik míst je vtipných, drtivá většina toho však značně klišovitá. Přesto se v nudě na tuto komedii můžete obrátit. Mírný palec nahoru. 60% ()

Kwaichi

Hotová nočná mora, kúpite nový dom, a potom zistíte, že ste sa nasťahovali do rozpadliny prežranej červotočom súcej na kompletnú rekonštrukciu. ()

c.tucker

Hodně volné pokračová, které nikam nevede, je stejně zakopané jako předchozí díl. Ice Cube zase nic moc. Tentokrát je zde největší vysírka John C. McGinley - tentokrát ani není zábavný jako ve většině svých rolí. nebýt některých celkem dobrých věcí, sice nevým kterých, ale i tak, byla by to naprostá sr__ka. ()

otík

Volné pokračování komedie "Už jsme tam?" začíná tím, že Ice Cube už je ženatý, s manželkou a jejími dětmi se stěhuje do velkého starého domu na venkově a že manželka čeká další přírůstky (2) do rodiny. Na scéně se objevuje obchodník, instalatér a něco jako policajt v jedné osobě jakéhosi potrhlého magora, který jim do života vnese více zmatků než pořádku. Druhý díl je o poznání méně vtipný, není tam tolik gagů jako předtím a je tam skoro samé kecání. Opět je tu samozřejmě vysoké morální ponaučení, které od Ice Cuba jistě každý sežere. Ale i tak jde o solidní humorně laděný snímek pro celou rodinu. ()

Yesqward

Veľmi, veľmi podhodnotený film. Podľa mňa je to dosť dobré, a má to plno zábavných hlášok. Ale ja som ja, a hnidopichovia sú hnidopichovia. Bláznivé komédie mám rád, a táto medzi ne určite patrí. 80% ()

KarKulA

Komedie která ničím neupoutá a selhává na ohraných pokusech o vtip, které jsou vystavěny ve scénáři tak uměle, že selžou ještě dříve než přijde jejich pointa. McGinley byl v tomto případě jednooký mezi slepými...... ()

giovanni3 odpad!

Wow co to zase bylo? Klasická ujetá, nezábavná, ... černošská komedie made in USA... Rádoby Kutil Tim (zde bych, ale glosoval právě Timova kolegu ze seriálu - ,,Asi ne Time,, prostě na Tima nešahat) co umí naprosto vše (od rození dětí, přes psychologii, přes terapie až po kompletní rekonstrukci domu...) v kombinaci s černoškou rodinkou a dvěma tupci co jen ,,baští,, hamburgry a likvidují dům... Do toho logicky rozkol rodiny... A velké finále je návrat toho ,,všehouměla,, (těsně pod Americkým národním rekordem v chůzi) do rodiny a otcovo hrdinství se sumcem (či co to mělo jako být... ale holýma rukama člověk co je skoro neplavec.... no nevím)... Fakt sííííla. ODPAD! ()

Soweek

Oba filmy jsem viděl najednou, takže komentovat to budu jenom u novějšího kousku. I přesto, že v druhém díle se John McGinley stará o veškerou zábavu, prostě to nestačí k tomu, aby to byla alespoň průměrná komedie, první dílo se k té průměrnosti aspoň trochu blíží. Když takhle vidíte Ice Cuba hrát, naskytne se vám pak otázka, co z dvojice rodinná komedie-gangster hip hop myslí vážně. Fakt, že natočil pokračování a jeho poslední deska nestála za nic mě spíše utvrzuje v tom, že už má taky svůj zenit kdesi daleko za sebou. ()

Pitrson_CZ

Nepochopitelne usporadana slatanina bez spetky humoru! Navic Ice Cubovi tyhle role nesedi...on je Westside-G raper a ne herec pro rodinne komedie a kdyz nezapada on jakozto hlavni role tak cely film nestoji za nic...je to jen dalsi zklamani jako prvni dil :( ()