Svět hledá superhrdinu!

(pořad)
  • USA Who Wants to Be a Superhero?

V této reality show společnosti NBC se skupina kandidátů ve vlastních superhrdinských kostýmech utkává o místo ve vlastním komixu z pera legendárního autora Stana Leeho. Jejich úkolem je pomáhat a chránit a poradí si i s takovými úkoly, jako je náprava vězňů. (masw)

Hruzi odpad!

Nápad není špatný, ale rozhodně neobstojí provedení a to zvlášť u lidí, kteří se příliš o tento žánr nezajímají. Soutěž pouze pro určitou skupinu lidí. Ostatní se na to budou koukat, jak na Slováky na letošním mistrovství Světa v hokeji (2011). Tím pádem dost odmítavě... ()

Malakal odpad!

Spoustu filmů, seriálů a pořadů dovedu nebrat příliš vážně, ale tohle fakt ne. Jeden labilní trapák za druhym tam! ()

I.AM.NOT

2 hvězdy a to čistě za to, co není nedílnou součástí (hlavně za komiksové vykreslení mezi úkoly) ztrapňování trapných trapných ()

Wishkah odpad!

Různých reality show existují spousty, ale něco tak strašného jako tohle se bude mezi nima hledat jen těžko. Se vší úctou pane Lee, ale tohle byla vážně hovadina ()

CrazyLom

Jestli máte hodně rádi komiksy a vybudovali jste si vztah ke komiksům, rozhodně tenhle úlet sežeňte. Jestli ne...hodnocení vidíte sami :-) ()

hororwatch odpad!

Banda vymatlanejch ubožáků , kteří si jdou hrát v supergay oblečku a dělat ze sebe šašky. Co mě ale fakt zaráží jsou ty hovna co tam z nich padají, jakoby snad skutečně věřili tomu, že z nich skutečně bude něco víc, než jen obyčejná troska konzumující denně hamburgry s hranolkama a popíjející Coca Colu. Je mi těch lidí upřímě líto. ()

Gwin odpad!

Kdo si z koho dělá srandu? Kam až může klesnout IQ lidí? Na tohle se mohou vydržet koukat pouze američani. ()

Oonika

Ohledně tohodle seriálu bych dala jen jednu radu- nikdy u toho nejezte, mohlo by vám zaskočit. Fakt síla, nevěřila jsem vlastním očím, co je na světě možné.... ()

eMatt

Když sem to poprvé viděl tak sem si říkal "Ale to si snad dělaj pr*** ne?" Očividně ne když tohle pustí do vysílání a jedna z českých televizních stanic na to koupí práva. Hvězda za lidi co s tim musej dělat a vymejšlet jim ty úkoly. ()

Hashirama

Už od té deklarace nezávislosti se čtrnácti tajnými druhy koření a hoven plukovníka Sanderse můžeme s vděčností v srdci skládat poklonu všem, kteří ze sebe chtějí dělat čuráky, ba co víc, veřejně. ()

casef

Špička ledovce v trapnosti reality-show. Co to musí být za zoufalce, aby se přihlásili do něčeho takovýhohle? ()