Svět hledá superhrdinu!

(pořad)
  • USA Who Wants to Be a Superhero?

V této reality show společnosti NBC se skupina kandidátů ve vlastních superhrdinských kostýmech utkává o místo ve vlastním komixu z pera legendárního autora Stana Leeho. Jejich úkolem je pomáhat a chránit a poradí si i s takovými úkoly, jako je náprava vězňů. (masw)

Derek7 odpad!

Upřímně říkám, že mám rád reality show, ve kterých se naprostí ztroskotanci snaží o své proslavení, získání nějaké horentní sumy nebo nalezení životního partnera, ale tohle na mě fakt už bylo trochu moc... A nejvíc ze všeho mě děsí všichni ti nadšení Američani, kteří při pohledu na své "superhrdiny" v posledním díle skákali a skandovali jejich přezdívky a vzývali je jako nějaké celebrity... Nebo u nich možná bohy... Prostě tohle je na mě fakt mucho a naprostej odpad. ()

dj_kure odpad!

Vám garantuju, že si po několika málo minutách řeknete "No co to ku*va je?!." Těžko říct jestli je to celý jeden velkej joke a ty lidi co tam soutěží nejsou nějak psychicky labilní. Ať tak, či onak jasnej odpádek ;) ()

Luke189

Jedním slovem "ptákovina" ..která pobaví :-D :-D . Je neuvěřitelné, kolik se na světě najde lidí, kteří ze sebe chtějí udělat totální idioty :-D .Jelikož se u toho dobře bavím, tak dávám 3 hvězdičky :-D ... ()

kloubich odpad!

Fascinující sonda do života zamindrákovaných Američanů, kteří si hrají na super-hrdiny. Ani jeden z účinkujících však neprokázal schopnost alespoň elementárního vkusu nebo invence. Podle toho vypadaly i kostýmy. Některých mi bylo spíše líto, zejména bělovlasý pán ze solária, který neustále mluví o tom, že nemá potřebu chlubit se svým majetkem mě opravdu dojal. ()

tmx odpad!

A: horší než Šárka? B: jo A: horší než Dagmara? B: jo A: nevěřím :D B: to je pořad pro američany s iq menším než 50 ()

Stingray

Já furt nevím jestli to Stan Lee myslí vážně,nebo jestli chce ukázat,že je někdo tak blbej. Sledoval sem schválně i Amerika hledá Supermodelku ( a to je taky masakr,ale modelky nejsou zrovna Einštajni, že...),ale tihle "šílenci" v kostýmech to je teda něco. ()

BigBen87CZ

!POZOR, OBSAHUJE SPOILER! Já si nemůžu pomoct. Když jsem to viděl poprvé, tak sem si opravdu myslel, že je to recese ... Lidi dostatečně šiblý na to, aby na sebe oblékli někdy vážně hodně absurdní kostýmy a producírovali se s nimi na veřejnosti a celou dobu to myslí vážně ... na druhou stranu je to hodně originální ... !POZOR SPOILER! a když jsem teď viděl druhý díl, kde vyhodí týpka jenom proto, že má bouchačku jako prase a je to steroidovej arogant, nezná deodorant a hádá se s ostatními a pak ho převléknou a udělají z něj überpadoucha ... tomu říkám pozvánka na další díl ... ()

beerlover

Je to tak velkolepě trapné, až je to úžasné! Geekové v sešitých hadrech soutěží o to, kdo z nich je největší magor! Škoda že jsem na tuhle show natrefil až skoro ve finále, protože tohle je takový epic fail, až je to bomba. ()

Thrakan odpad!

Tohle ani nejde komentovat, to se musí vidět! A po shlédnutí si vypálit část mozku, která uchovává vzpomínky. ()

1990Jirik odpad!

No tenhle pořad opravdu nechápu, doslova praskám smíchy u tohodle komediálního seriálu přišlo mi že účastníky vytáhli z nějakých psychyatrických léčeben protože nechápu kdo jíný než li dement by měl odvahu jít do takového pořadu a v kamaších tam ze sebe dělat Supr Hrdinu.. ()