Dva reportéři ze Seattlu vyšetřují smrt žoldáků na ostrově u pobřeží pacifického severozápadu. (Filmbox)

Martinius

zatial najlepsi film trashoveho rezisera uweho bolla. boll vsadil tentokrat na hviezdu v hlavnej roli - inokedy vyborny til schweiger film vsak prilis nezachranuje, skor posobi mierne otravene, akoby si uvedomoval, pod koho taktovkou hra. nemeckou adaptaciou oblubenej nemeckej akcnej hry vzniklo dielo, ktore (na rozdiel od inych sfilmovani inych hier) nespravilo programatorom crytecu az tak vela hanby. ak vydrzite prvu polovicu filmu, caka vas v tej druhej slusna akcia plna kvalitneho masakru. ()

Dzarule

Far Cry jako hra je supr... Far Cry jako film uz tak supr neni, ale je dobrej (a Til Schweiger je taky dobrej, hodně dobrej)... jediný co mě mrzí je, že tu červenou plážovou košilu s kytičkama sundá hned na začátku, uznávám že v boji je taková košile nepraktická ale ve hře ju má furt na sobě :) ... ()

Kratoc

Tenhle film není žádný propadák ... pro nedělní odpoledne v TV. Ale když se podíváme na rozpočet (cca 30 mil USD), tak to tedy propadák je. Film je typické béčko - monstr produkt z tajného armádního výzkumu, elitní voják a pár (desítek) kanonénfutrů, jejichž jediným cílem je efektně umírat ;) Kdyby na tohle šel člověk do kina, tak by si asi rval vlasy, ale vidět to na DVD za pár šupů ... No, co ... člověk zabíjí čas i horšími způsoby. ()

jacksax

Jednoznačný akčňák s komickými prvky, našlapaný od začátku do konce. Till Schweiger předvádí jednu ze svých výjimečných kreací a Udo Kier opět další standard. Ovšem famózní je postava Food-guye! Celý Hollywood může trapně šoupat nohama, protože UWE TO DOKÁZAL. Pořád mu ještě nejdou změny scén a motivacemi postav se ještě nezačal zabývat. Ale běda jak začne! Třeste se zavedené firmy, protože Uwe je zpodobněním člověka stoupajícího vzhůru. Přestože mu kritika háže klacky pod nohy, když ho má zaškatulkovaného jako amatérského břídila. On toho oscara jednou dostane. ()

Echelon1

Už podľa reklamy v TV, som vedel, že to bude akčný film tej nižšej kvality. Plno úbohých hlášok, prázdny dej, v každom hlúpom americkom filme samozrejme nesmie chýbať reportérka, ktorá vám pôjde na nervy. Podobnosť s Univerzálnym vojakom (ako tu už mnohí spomínali) je do očí bijúca. Prvé dve tretiny filmu môžete bez problémov pretočiť, o nič neprídete. 1* za akú takú akciu na konci a na túto úroveň filmu, aj zaujímavé kulisy. ()

THE_Joko odpad!

Ak existujú ľudia, ktorí dajú neskutočným sračkám kľudne 5* len kvôli tomu, že tam hrá ich obľúbený herec (napr. seagalovky) tak môžu existovať aj ľudia, ktorí dajú hodnotenia Odpad filmom, ktoré môžu byt pozeratelné, len kvôli tom, že to režíroval Uwe Boll nie??? ()

yAku

Na jedno shlédnutí za dlouhých zimních večerů to ujde. Když pominu chvílema tupé texty, rozporuplnou hudbu (někdy dobrá, ale povětšinou mimo mísu) a slabé herecké výkony, tak bych dal 2,5 *, ovšem 3 je moc, takže za 2 btw: Emmanuelle Vaugier celkem ušla :) ()

MAJkLSON

5/10 - Ano nedrží se to přímo herní předlohy, ano nejsou tam super efekty, ano jsou tam wtf situace, ale především dá se na to v pohodě koukat a dá se u toho i pobavit. Navíc díky 90min stopáži to i slušně odsípá a Til Schweiger po komedii Kdo je Fred? je pro mě frajer:). Takže žádný odpad už jen z UweBoll-předsudků!!! ()

joudas

Jedná se o moje první střetnutí s legendárním Uwem Bollem a je to přesně takové, jaké jsem čekal. Doslova prošpikované nesmysly, hloupými dialogy, trapnými scénami apod. Má to však i pár světlejších chvilek a musím se přiznat, že i přes všechnu tu absurditu se mi to nějakým zvráceným způsobem trochu líbilo. ()

Aluminium

Ani sa mi nechce veriť, že toto natočil Uwe Boll. Netvrdím, že je to filmový skvost, ale oproti jeho zvyčajným počinom je to priam majstrovské dielo. ()

Matli

Na plánovaně nízkorozpočtovej film to nebylo zase tak špatný. Herecký výkony byly teda strašný, občas jsem si připadal jako když koukám na německý porno. I ten scénář by mohl být o dost lepší. Pár akčních scén celkem dobře natočených tam byo, ale to je vše. 27% ()

paolito

He's German. He's emotional :) Prostoduché akční béčko, vlastně ani nevím proč se to jmenovalo Far Cry, se hrou to mělo společnou tak maximálně hawajskou košili Jacka Carvera ()

kukys

Když jsem spatřil tento film v kategorii "nejhorší odpad" nechtělo se mi tomu věřit... Udělal jsem tu osudovou chybu a film si přece jen pustil a nechal se přesvědčit... Působilo to na mě jako parodie, u několika scén jsem jen nevěřícně kroutil hlavou. K pořádnému Akčnímu filmu by přece měla patřit také krev. Zde je k vidění všehovšudy čtyřikrát, jednou z toho je to stroupek na krásném obličeji Valerie. Plastové helmičky vojáků Vás také moc nepřesvědčí. Jack Carver, který si ve hře poradil se vším, je tu opravdu jen "řidič". Stejně jako on dostal od Valerie jen dvě hvězdičky, pro Far Cry to platí také, a to jen díky Emiliovi a Greenpeaceácké rodině. ()

mala_kea

Myslím si, že to není tak špatná, na to, že to točil Uwe Boll. Dívat se na to nechá, hlavu a patu to má, takže není o čem diskutovat. Rozohdně koukatelný film ()

P.J.2

Far Cry HRA: Hrdina dostane zakázku a pluje po moři někde v Karibiku, zničehonic přiletí raketa,odpalí loď,hrdina jako zázrakem přežije, připlave na břeh, sežene si zbraň a jde si to vyříkat s těmi co mu to způsobili......Far Cry FILM: Rádobyhrdina plave bez vysvětlení po vetší řece v trošku větším raftíku někde v německu,zničehonic přiletí raketa,odpalí raftík,hrdina jako zázrakem přežije, a ani se mu nezasviní a nerozžehlí košile, používá skoro drsné výrazy aby zastrašil nepřátele,sežene si zbraň a jde si to vyříkat s těmi co mu to způsobili...Ne tohle OPRAVDU není dobrý film... ()

Raziel_cz

Til Schweiger je sympaťák od pohledu. Videohra měla příběh dle mého názoru naprosto dementní, takže supervojáci mi připadají víc sexy... I když připomínají ty UNIVERZÁLNÍ. Akce je vcelku dobrá (koneckonců, i scéna s harpunou a vrtulníkem se dá překousnout). Uwe předvedl, že když chce, tak umí. ()

Hapretor

Bollovina, ale ne úplná volovina. Pro mě překvápko. Nepřišlo mi to dementní, ani nudný. A hláškující T. Schweiger mi byl sympatický. Z rádoby zfilmovaných PC her ta povedenější. Hezky se mi po tom usínalo. Dobrá odreagovačka před potřebným spánkem. Překvápko je i R. Moeller. ()

Ukubumbahoo

Od odpadu film dělí pouze fakt, že stejnojmenná hra je naprosto vynikající. Nicméně Uwe, natočením tohoto snímku opět potvrdil jakýsi "standard" na který u něj jsme zvyklí. ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět