poster

Far Cry

 • Německo

  Far Cry

 • Slovensko

  Far Cry

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Drama

Německo / Kanada, 2008, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hellboy
  ***

  Tohle že natočil Uwe Boll? Vždyť je to docela...dobrý!:D No vážně, Uwe se lepší. Měl by zaměstnat lepšího scenáristu, ale sám se coby režisér znatelně lepší.. (Porovnávám s House of the dead). Když se na scéně objevil Udo Kier (nevěděl jsem, že tu hraje), tak mé srdce zaplesalo:) Zdejší hodnocení je úplně zcestné a to je fakt škoda. Tohle není moc dobrej film, ale způsob, jakým to tu většina lidí hodnotí je zarážející..(17.3.2009)

 • topr harley
  ****

  Nevím co proti Uwemu všichni mají, je to docela dobrý režisér. Znám jiné kokotské filmy, které jsou daleko horší než jeho filmy. A teď k filmu, hru nějak moc neznám hrál jsem far cry 2 asi tak pět minut tak nemůžu porovnat jestli to s hrou sedí nebo ne. Ale film byl docela slušná akční podívaná, která mě ani chvíli nenudila. Jediná chyba je absence nějakého hlubšího příběhu.(19.6.2011)

 • Hitman_47
  ***

  Sice Uwe z exotické džungle s nádhernými plážemi přesunul film do sychravých lesů Kanady a z mutantů udělal týpky v bílém. ale nakonec se na to dalo i koukat.(13.5.2010)

 • JosefGruber
  ****

  Hra je fantastická, ta by zasloužila šest hvězd. Film také není zlý, ale samozřejmě do dokonalosti má samo sebou daleko. Děj plus mínus odpovídá hře a ten kdo hru hrál, tomu muselo být jasné, že předělat něco tak skvělého do filmové podoby je takřka nemožné. Je totiž velký rozdíl v tom hru aktivně hrát nebo jen film pasivně sledovat. Myslím si, že milovníky herní série Far Cry film určitě nezklame. 3-4*, pc(4.8.2014)

 • Madsbender
  **

  Antypatický priblblý podradný akčný blábol, ktorý strká hlavu tam, kde nemá. Teda vlastne do filmovej produkcie. Boll je otrasný, ale tentoraz je to predsa len o trochu lepšie, najmä vďaka nemeckej superstar Schweigerovi a celkom zábavnej záverečnej vystrieľavačke. Hororovo ladený úvod samozrejme otrasný, ak sa nechcete pozvracať, radšej to pretočte.(7.6.2013)

 • - Film je inspirován úspěšnou akční hrou Far Cry. (Dines)

 • - Ve scéně, kdy je Jack (Til Schweiger) pronásledován a jeho parťák spadne do vody, je možné v několika střizích vidět, že parťák vůbec ve vodě není. (necisty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace