• Německo

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Drama

Německo / Kanada, 2008, 91 min

Začátek uspávačka, film neni podle hry, akce minimum. Til Schweiger měl ale občas fajn hlášky, takže když to vemu jako béčko, tak to nebylo zase tak hrozný. Takovej novější Cyborgcop.(27.5.2015)

Tohle že natočil Uwe Boll? Vždyť je to docela...dobrý!:D No vážně, Uwe se lepší. Měl by zaměstnat lepšího scenáristu, ale sám se coby režisér znatelně lepší.. (Porovnávám s House of the dead). Když se na scéně objevil Udo Kier (nevěděl jsem, že tu hraje), tak mé srdce zaplesalo:) Zdejší hodnocení je úplně zcestné a to je fakt škoda. Tohle není moc dobrej film, ale způsob, jakým to tu většina lidí hodnotí je zarážející..(17.3.2009)

• Satan

Guilty pleasure těch nejtužších kvalit. Jako herní adaptace to nefunguje vůbec. Jako parodie na hollywoodské akční filmy 80. let to funguje dokonale. Pokud se Uwe v Postalu postaral o sebereflexi, zde se postaral o tu nejvrchovatější dávku nadhledu. A jako komedie to i funguje. Kdyby se to jmenovalo Fucking Island a nepáchlo to němčinou, jdu i výš. [Přesná stopáž: 91 min](9.3.2009)

Rozpočet $30miliónovTržby Celosvetovo $637,533║ No tak to teda bolo niečo otrasné, samá nuda, amatérčina, tupí dej, suchá akcia,... plus tú hru FarCry som kedysi hral, fajn hra ale ako natočiť takýto film bola fakt vrcholová zbytočnosť....a vydržal som to pozerať približne 60minút. /5%/(1.9.2009)

• Baxt

Nářez! Přestože mi při sledování bylo občas fyzicky nevolno (a nebylo to očividným kečupem, kterým Uwe v druhé půlce nešetří), nějakým zvráceným způsobem jsem se bavil a klidně bych si tenhle zážitek někdy zopakoval. Nejsem Bollomaniak, Alone in Dark i Postal u mě má mistr za odpad!, zde je ovšem vidět už nějakou úroveň. Úvodní scénou se daří navnadit, následné seznámení s Carverem je přesně takové, jak pravidla béčkového akčního filmu kážou a ve třech z asi pěti akčních scén je vidět i cit pro střih. Co je to ale platné, když materiál samotný je dost ubohý, herců je nedostatek a povětšinou hrají jako polena (Til Schweiger má aspoň charisma, Emmanuelle Vaugier zase sex-appeal a Udo Kier rozkošně přehrává). Že Uwe Boll nedostane Oscara je jedna věc, ale scénáristy by si mohl vybírat chytřeji, protože konečně je tu taky možnost, že dosáhne na průměr. Je mi ale něco platné to říkat o člověku, proti kterému se na internetu zakládají petice (a ne ledajaké) a jehož jméno je synonymem pro čirou hrůzu?(19.5.2009)