poster

Far Cry

 • Německo

  Far Cry

 • Slovensko

  Far Cry

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Drama

Německo / Kanada, 2008, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Satan
  **

  Guilty pleasure těch nejtužších kvalit. Jako herní adaptace to nefunguje vůbec. Jako parodie na hollywoodské akční filmy 80. let to funguje dokonale. Pokud se Uwe v Postalu postaral o sebereflexi, zde se postaral o tu nejvrchovatější dávku nadhledu. A jako komedie to i funguje. Kdyby se to jmenovalo Fucking Island a nepáchlo to němčinou, jdu i výš. [Přesná stopáž: 91 min](9.3.2009)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $30miliónovTržby Celosvetovo $637,533║ No tak to teda bolo niečo otrasné, samá nuda, amatérčina, tupí dej, suchá akcia,... plus tú hru FarCry som kedysi hral, fajn hra ale ako natočiť takýto film bola fakt vrcholová zbytočnosť....a vydržal som to pozerať približne 60minút. /5%/(1.9.2009)

 • Ded@M@tes
  ***

  Béčko jak děláný. Hrál jsem hru a zfilmování jsem si nemohl nechat ujít. Zhlédnout se to dalo a zklamaný jsem zrovna nebyl. ( Hodnocení: 5/10 )(17.5.2012)

 • iamek
  ***

  Nechápu tak nízké hodnocení. Chápu, že je moderní psát, že Boll je sráč a nejhorší režisér všech dob, ale Far cry je zábavná, nenáročná akční podívaná ! Když to berete jinak tak se nedá nic dělat pánové a dámy.(18.6.2009)

 • Hellboy
  ***

  Tohle že natočil Uwe Boll? Vždyť je to docela...dobrý!:D No vážně, Uwe se lepší. Měl by zaměstnat lepšího scenáristu, ale sám se coby režisér znatelně lepší.. (Porovnávám s House of the dead). Když se na scéně objevil Udo Kier (nevěděl jsem, že tu hraje), tak mé srdce zaplesalo:) Zdejší hodnocení je úplně zcestné a to je fakt škoda. Tohle není moc dobrej film, ale způsob, jakým to tu většina lidí hodnotí je zarážející..(17.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace