Kronika mutantů

Kronika mutantov

Vojna proti nemŕtvym

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2008, 111 min

Celkem obstojný film který má super začátek ale ke konci je to horší a horší. Vizualita filmu je parádní a ty efekty se mi líbily i když je pravda že sem tam to ujelo. Začátková válečná sekvence mě dost bavila. A drsňáci Jane a Pertwee neměly chybu. Ale jak jsem říkal pak to upadlo mutanti nebyly nijak moc pěkně udělaný a představoval bych si je trochu jinak. A konec byl celkem tragickej, ale dobře se mi na to dívalo, ale víckrát bych na to nekoukal.(10.5.2012)

VYPUŠTĚNI ZE SVÉHO VĚZENÍ, MUTANTI ODTÁHLI KAŽDÉ TĚLO DO JÁMY, KTEROU DŘÍVE KRYLA VELKÁ PEČEŤ A HLUBOKO POD POVRCHEM, SE CHOD STROJE ZNOVU ROZBĚHL, MĚNIL MRTVÉ A UMÍRAJÍCÍ, MUTOVAL JE, NA NEPŘÁTELE ČLOVĚKA...... /// Úvodní 15ti minutovej mix 1., 2. a 3tí světový války není špatnej. Pak už je to klasika – multikulturní komando vedené knězem jde zachránit lidstvo. Místo zombíků (nebo upírů) jsou tu mutanti a místo kazatele kněz. Sci-fi béčko, které celkem baví, občas připomíná snad i Zemanovu animaci, ale co, i jeho filmy mám rád. Mutantí bojovka plná akce, kterou sráží všechno možný, ale nejvíc asi ten debilní – spíš nenápaditej závěr. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že kroniku už za mě někdo napsal. 2.) Dozvím se, kdy si říkaj zranění o granát. 3.) Mám rád filmy o chlápcích s Boží ochranou. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ *(15.6.2011)

• becki_tu

Dementní béčko s vizuálem průměrné videohry. Spousta renderovaných videí, laciných efektů a prostinkým příběhem na způsob "Resident Evil meets Sedm statečných". Těch pár známých hereckých tváří to bohužel nezachrání. Tohle se moc nepovedlo.(27.10.2011)

• bestlama

Je mi to líto, ale ta hloupá propagace náboženství mi vážně leze na nervy... Na začátku filmu pár mutantů vybije skoro celou armádu a na konci už hlavní hrdinové vybijou téměř 50 mutantů v pohodě je trošku postavené na hlavu. Mohl to být skvělý film.(9.3.2010)

Ono to není špatné. Dalo by se i říci - koncentrovaná akce. Škoda že v půlce došly produkci prachy a tak byl ansábl nahnán do podzemí. Takže z temného, šeročerného světa do ještě větší tmy. Klidně si vemte baterku a jukněte na to.(9.6.2012)

• - John Malkovich měl své scény natočeny za dva dny. (TomikZlesa)

• - Meno postavy por. Maximilliana von Steinera je odvodené od mena slávneho filmového skladateľa Maxa Steinera, ktorý komponoval hudbu napríklad k filmom King Kong (1933) alebo Casablanca (1942). (misterz)

• - Příjmení hlavního hrdiny je Hunter, stejně jako příjmení režiséra. (cubajz)