poster

Kronika mutantů

 • USA

  Mutant Chronicles, The

 • Slovensko

  Kronika mutantov

 • Slovensko

  Vojna proti nemŕtvym

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2008, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sheen
  ***

  Povedené scifi Béčko, které má velmi slušný herecký ancábl a odehrává se v zajímavém prostředí, což pridává na atraktivitě filmu a hodně temné atmosféře. Ale škodí mu levné triky. Příběh je docela prostý, to ale vůbec ničemu nevadí. Ve filmu je slušná akce, ta se mi hodně líbila.(13.8.2008)

 • akisha
  ****

  Tohle byla dobrá blbost, béčko jak řemen. Některé nápady stojí za to, například stroj na výrobu mutantů si pamatuju, že mě dost pobavil, ale ještě lepší bylo, když se umírající přítel Thomase Janea furt nemohl vymáčknout ohledně toho, co má Jane říct jeho manželce, a tak ho Jane odpravil se stoickým výrazem ve tváři. S bratrem jsme se u toho slušně zasmáli. Tím ale nechci říct, že by to byl špatný film. Má to obdivuhodně dobře vybrané herce (Jane, Perlman, Malkovich, Devon Aoki, Benno Furmann, veterán podobných béček Sean Pertwee), originální stylizace, jenom jsem nepochopila pojmenování jedné společnosti Bauhaus či tak nějak, to mi přišlo dost směšný. Taky dobrá hláška: Perlman k Janeovi: "Ty nepřijmeš svátost?" Jane: "Nemám hlad." Ale jinak nadprůměrné béčko, po opakovaným podívání zvedám na 4*, lidi tady jsou nějak moc náročný na béčkovou zábavu, tohle by mělo bejt aspoň v šedesátkovejch vodách.(8.12.2010)

 • st.ranger
  ***

  Převelice zvláštní film. Zajímavě zkombinované herecké obsazení, nevšední stylistika celého filmu a ke všemu prapodivný dojem ze sledování celého toho dění.(25.6.2010)

 • J*A*S*M
  **

  Předně musím říct, že o názvu The Mutant Chronicles jsem poprvé slyšel až v souvislosti s přípravami tohoto filmu, takže nějaké rozčarování kvůli nerespektování předlohy se u mne konat nemohlo. Přesto se musím uchýlit pouze ke dvěma hvězdám. Je opravdu škoda, že takovýto námět, z něhož by mohlo vzniknout velkolepé akční sci-fi, byl zabit mizerným rozpočtem a ještě mizernějším režisérem. Herecké obsazení je naopak slušné, ale co je to platné, když se u toho člověk nudí k smrti. A to vlastně skoro pořád někdo střílí, utíká a bojuje. Takže v množství akčních sekvencí by problém nebyl, ale působí hrozně nezáživně a nepřehledně, zanechaly ve mně podobný dojem jako ty v Aliens vs Predator 2. Celkově tedy zklamání, ačkoli očekávání nebyla vysoká.(25.8.2008)

 • Ampi
  ***

  Sice mne film až tak nezaujal, ale má zajimávé a originální zpracování budoucnosti, a samozřejně nesmím zapomenout na hodně kvalitní herecké obsazení.(13.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace