Intimní tajemství

• USA Teeth (více)

Príbeh o mladom dievčati, ktorého pohlavný orgán skrýva pre mužov veľmi bolestivé tajomstvo. Film, ktorý šokoval divákov Medzinárodného filmového festivalu v Sundance. Dawn je mladé americké dievča, žijúce s chorou matkou, nevlastným otcom a bratom Bradom. Je hlboko veriaca a propaguje cudnosť a sexuálnu zdržanlivosť. Kým jej brat je sexuálne aktívny čudák, ona iba teraz začína objavovať tajomstvo svojej ženskosti. Keď sa ju však jej priateľ Tobey pokúsi znásilniť, zistí, že jej telo skrýva anatomickú zvláštnosť. Postupne odhaľuje, že jej ústa nie sú jediným miestom, kde má zuby... Pretože navyše nemá šťastie na mužov, začne svoje telo používať ako zbraň a trestá sexuálnych násilníkov. Príroda zoslala na lascívnych a nečisto zmýšľajúcich chlapov spravodlivý hnev a dokázala im, že zubatá vagína nie je iba mýtom. (oficiální text distributora)

Mydlan

Tak přátelé, to je hotovo. Vraždící ozubená vagína dospívající dívky, jež se rozhodne v kontextu všeho a všech tu svojí pi.. využít k pomstě na mužích. K tomu přidejme "vynikající" herce, námět (nic moc), zápletku (veškerá žádná), zpracování (hrůza), cz dabing na sestru (pro neznalé doporučuji nastudovat znak kapely Tři sestry), no prostě píčovina jak vyšitá (admin to bude určitě v tomto případě tolerovat). Jo ta jedna hvězda, je za toho dědka na konci, jinak odpad jako svině. I když, jestli někdo natočí dvojku a ještě ji dostatečně dokurví (teda doprostitkuje, jakože abych nedostal ten ban), tak by se to z odpadu mohlo vyšvihnout i do TOP nejhorších filmů. Pokud můj komentář někoho pohoršil, tak vězte, že jsou i horší věci (třeba vidět tento film) a vůbec, je to silnější než já. ()

Keledaia

Jak už tu bylo řečeno, na jednu stranu totální kravina, ale na druhou velmi zajímavé téma, příjemné obsazení.. Takové miloučké, úsměvné a vtipné... Viděla jsem to asi třikrát. Víckrát už asi ne, stačilo. Ale rozhodně to stoji alespoň za to jedno kouknutí :-) ()

Babbsi odpad!

O této zrůdnosti jsem se nemohla nezmínit mým přátelům. Vidět ukousnutí penis a vagínu s druhým chrupem? Depresivní, ale já se za břicho popadala (bohužel ne v tom správném smyslu, který by očekávali tvůrci toho blábolu). Lidi, pokud se chcete fakt bát, vyberte si jiný film. ()

Jiri9 odpad!

Je to horor? Je to komedie? Co to vůbec je? U hororu bych čekal, alespoň nějaký úlek nebo vystupňovanou atmosféru, kdy se budu klepat. To se nestalo!!! U komedie bych zase čekal alespoň jednu scénu, kde bych se mohl zasmát. Bohužel ani toto vůbec se nestalo. Takže je to vůbec film z této kategorie? Ztráta času a už nikdy více. Filmu zdar!!! ()

Kritak

Tak tento film proste nemá ani nádech hororu ani komedie je prostě jen nechutní a to dost,Atikdist je taki nechut ale s podmanivou atmosférou a napětím radši se koukněte na něj.Intimní tajemství je strata času. ()

Thetomasek54

Velice zajímaví zážitek, který se jen tak nezapomene. Prostě holka co má ve vagíně zuby a kouše a asi už vám dojde co se stane když se tam něco strčí... . ()

JARDAHONDA odpad!

Tvůrcům tohoto "zblitku" už asi přeskočilo... Nechápu, tak stupidní námět, který hraničí až s intimním nechutenstvím. Tfuj! ()

Daveno odpad!

Při vší úctě... tohle myslíte vážně? Toto dílo je prvním, které si dovolím ohodnotit i přes fakt, že jsem ho nedokázal dokoukat do konce. ()

EvicaSovica

Vůbec vlastně nevím, co tím básník chtěl říct. Má to být komedie nebo "béčkovej" horor? Každopádně to hodnotím jako jeden z nejhorších filmů. Možná vlastně nejhorší. Je to chvílemi tak trapné až je to vlastně vtipné. To, jak je ve snímku v různých situacích použita rádoby vážná hudba je prostě k popukání. Netroufám si ale tento film vlastně hodnotit. Pokud to má být nejnechutnější snímek, tak se to skutečně povedlo. Ale tohle není ani komedie, ani horor, to je prostě úlet! Dávám ale vlastně 1 hvězdu, za pobavení. ()

Wiceman odpad!

Ne! Prostě nemůžu si pomoct a musím dát odpad. Postavy jsou debilní, herci, co je hrajou ještě debilnější, zápletka o ničem a Vagina dentata je věc, kterou by měli nechat pohřbenou na dně Wikipedie. Větší kravinu jsem snad ještě neviděl. Ale jak to tak bývá, každý z nás má kamaráda/kamarádku, která se tě alespoň jednou v životě zeptá, jestli jsem viděl ozubenou vagínu. Já jim doteď říkal ne. Nedalo mi to a celej skvost jsem zhlídnul. Chyba!! Ukažte mi alespoň jednu osobu, která se u toho bála. Jestli to dokážete, tak nabízím svoje služby džigola :D ()

BigJohn02

Cudná holčina zjistí, že něco není v pořádku. Nejdřív je nešťastná, ale pak zjistí, jakou má mocnou zbraň. Já se u toho docela pobavil. Nicméně nemohl jsem si nevzpomenout na budovatelskou píseň naší armády z 50. let "My letci máme ptáky z ocele"... ()