V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

prasokote

Kdysi mi to bylo podstrčeno zlomyslným kolegou z práce, že jsou to ti Piráti z Karibiku, tehdy novinka, tak jsem byla moc zvědavá, jaké to bude... Už při úvodních titulcích jsem pojala lehké podezření, když jsem nikde nezahlédla jméno Johnny Depp atd. Nicméně to není zle udělané, až na ten všudypřítomný silikon.... ()

yossarian-

Příliš mnoho silikonu na scéně :-) toto je jediné co se dá vytknout. K mému překvapení sem viděl film pro dospělé, který měl pro mě několik poprvé. POPRVÉ jsem viděl porno s vizuálními efekty. POPRVÉ jsem viděl porno, ve kterém byla asi 30 minutová fáze kdy se na scéně neobjevilo ani jedno ňadro. POPRVÉ jsem viděl porno, které mělo doopravdy děj :-) Jinak řečeno ENJOY:-) PS: druhý díl je na světě:-) ()

bouncer

Asi nejznámější a nejproslulejší film pro dospělé (no dobře...porno). Je unikátem ve výši rozpočtu, použití triků apod. (opravdu to není jako ve Weeds, kde se Přírazy z Karibiku natáčeli v rodinném domě...ale máme tam malou palmu, vidíš). Myslím si, že kulisy, efekty a kostýmy jsou na opravdu dobré úrovni a tento film má navíc ještě příběh! A ten je docela slušnou variací na Piráty z Karibiku. Musím říct, že to mě potěšilo...co mě nepotěšilo byl výběr hereček. Je to jedna silikonová ohyzda vedle druhé. Sice je milé, že se snaží i hrát, ale pohled na ně nic moc. Piráti používající ochranu jsou celkem směšní...a porno scény nejsou tak povedené. Musím říct, že příběh mě začal zajímavat víc. Takže ty hvězdičky spíš za něj. ()

Gemini

To, co před lety udělala Jenna Jameson s Dreamquestem, se tady rozjelo v měřítkách měnících historii. Tohle je totiž opravdu film, ve kterém se i mluví a hraje bez souvislosti se sexem, a Evan Stone se Stevenem St. Croix dokonce vypadají, že by dokázali jakžtakž důstojně hrát i v "normálním filmu"... aspoň pokud by to byla komedie:) Digitální triky se blíží některým béčkovým straight-to-DVD titulům a překonávají lecjakou typicky katastrofickou příšernost, které vytvářejí televize. Kostýmy jsou naprosto luxusní a tak jako vůbec je na co se dívat. Sex je patřičně pirátsky divoký, ale je to samozřejmě celé vycíděné do čista, aby to bylo správně přitažlivé. Dvakrát přitažlivé ovšem nejsou téměř bezvýhradně silikonové roštěnky, a obsazení Jesse Jane považuju za šlápnutí vedle, protože ta je umělá snad úplně celá:P Nostalgická vzpomínka a nějaké to sympatické procento navíc budiž věnováno Janine Lindemulder, jedné z nymf mojí rané puberty. Tenhle statut je důvod, proč u ní přivírám oči nad tou umělou hmotou, co vláčí před sebou. No a je aspoň potetovaná jako správná pirátka - nad čímž bych si ovšem v jiném "settingu" ťukal na čelo (a taky to dělám, chci vidět kůži a ne omalovánky, sakra:)). Kolem a kolem vzato, můžete nejambicióznějšímu pornáči všech dob (do té doby;)) dát špatné vysvědčení? Samozřejmě že můžete, ale já to neudělám. 80% ()

*Colorado

Kapitán Edward Reynolds, to je bezesporu největší lovec pirátů na světě :) Nechápu, že se Evan Stone po takovém hereckém koncertu neobjevil v nějaké komedii - např. božský Evan!?! :))) Jinak mě mrzelo dámské osazenstvo, kde se sázelo na nejdražší těla (respektive na těla, do kterých už se hodně peněz vrazilo - a to ještě v rámci branže :D) ()

• Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)