V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

Fiftis

Nedalo to ani mne, aby som sa nepozrel na hádam najlepšie hodnotený erotický porno film. Skoro ma šľak trafil, ako som zbadal, že ma čakajú 2 hodiny a 9 minút. Navyše všetky šukačky sa odohrávajú v tak skurvenej tme, že si pri honení musíte druhou rukou svietiť baterkou na monitor. A to som to kukal v 1080p kvalite. Samozrejme sa treba vyjadriť aj ku kvalite porno scén. Tie viac menej stoja tiež za vyliž. Ono ja nemám rád keď je vidieť, že je to natočené celé len kvôli nim. Tu je to jasne vidieť, že vznikli porno scény a "uplácali" z toho nejaký dej a nie že vznikla zaujímavá snímka s cool pornom. Veľké finále v podobe sviečky v riti muselo dať scenáristom zabrať. Ani tie héérečky nepatria medzi moje obľúbené a samé blondcky a mal som čo robiť aby som vedel ktorá je ktorá. K tomu nechutné umelé lopty namiesto natural kôz. "Na zdraví všech kozenek". ()

prasokote

Kdysi mi to bylo podstrčeno zlomyslným kolegou z práce, že jsou to ti Piráti z Karibiku, tehdy novinka, tak jsem byla moc zvědavá, jaké to bude... Už při úvodních titulcích jsem pojala lehké podezření, když jsem nikde nezahlédla jméno Johnny Depp atd. Nicméně to není zle udělané, až na ten všudypřítomný silikon.... ()

H34D

Překvapilo mě kolik prostoru je věnováno příběhu, v poměru s erotickými scénami je to snad 1:1. Někdy je to úsměvné, parodie na pirátské filmy (přesněji Piráty z Karibiku) je citelná, ovšem povětšinou je to nuda a to je škoda... Jako jistě, dá se přeskočit rovnou na to "hlavní", ale přeci nejen o tom měli Piráti být, že... (soudě podle důrazu na příběh) PS: A ty gumy vzali jako kde?! 6/10 ()

Rocky62

Když je potřeba zkrotit pohlavní pud a přítelkyně je mimo dosah, nebo jí "bolí" hlava, tak je projekce vhodná. Přece jen je snímek v některých aspektech oscarový, neboť ústní otvory a a nejen ty ústní předvádějí u hereček velmi kvalitní herectví. Jen někdy jsou majitelky na svá přírodní nadělení příliš kruté, v čemž si na druhou stranu najde zalíbení určitá skupina lidí, z čehož usuzuji, že tento projekt byl zamýšlen pro širší divácké spektrum a to i pro ty, kteří mají poptávku po silikonu pro novou koupelnu. ()

Weirdman

To, že sa tu vyskytuje príbeh, náznak postáv a u niektorých zúčasnených aj záchvevy herectva nerobí z tohto porna nič iné ako celkom znesiteľné porno, t.j. človek má aj chuť preklikávať sa cez ten film až ku koncu. Ale inak je to porno ako každé iné - nudné párenie sa bezduchých králikov v x rôznych polohách... LARP krížený s pornom... (▼) ()

• Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)