REPO je speciální dáreček od režiséra „SAW SÉRIE“ Darrena Lynna Bousmana. Film, který je tak „jiný“, že ho ani k ničemu nemůžete přirovnat. Pokud milujete muzikály, můžeme zaručit, že REPO lehce zapadne mezi vaše nejoblíbenější filmy. Pro všechny ostatní je to rozhodně ojedinělý snímek, který vám přinese novou zkušenost. A to se poslední dobou v kinematografii moc často nestává.

V nedaleké budoucnosti ničí smrtící epidemie lidské orgány. Vědci začínají masivní orgánovou sklizeň. Biotechnický magnát přijde s nápadem splátek, když však někdo nezaplatí jen jednu jedinou, přijde REPOMAN a svůj orgán si vezme zpět. Ve filmu můžete vidět a slyšet nejprodávanější sopranistku všech dob Sarah Brightman nebo Ogre – zpěváka legendární industriální kapely Skinny Puppy a také Joan Jett. Kromě nich obsahuje soundtrack Repo např. tyto umělce: Stephen Perkins (Jane´s Addiction, Porno for Pyros), Clown (Slipknot), Ray Luzier (Korn, Army of Anyone), Brian Young (David Lee Roth Band), Richard Fortus (Guns n´Roses), Sonny Moore (From First to Last), David J (Bauhaus, Love and Rockets), Daniel Ash (Love and Rockets), Blasko (Ozzy Osborne band), Tommy Clefetus (Rob Zombie band), Melora Creager (Rasputina), Rami Jaffee (Wallflowers), Danny Saber (Busta Rhymes, Seal), Eric Powell (16Volt).

Nahrávací tým REPO se skládá: Yoshiki (legendární rocková kapela X-JAPAN), Josepha Bishara (Rasputina, Danzig) a Chris Spilfogel (Dreamgirls, Hairspray) (oficiální text distributora)

Elegnor

Pekelná jízda v pekelnym světě, možná nepříliš vzdálená budocnost podaná stylem heavy metal/soft rock moderních teenagerů, ovšem nic to neubírá na kvalitě textů písní, které jsou naprosto stylově padnoucí do tohoto bizarního světa. Komiksové pasáže a flashbacky příjemně kontrastují s divokou rychlespádovou přítomností. Sarah Brightman a Anthony Head jsou pro mě absolutní jedničky, z mého pohledu je Blind Meg pro Sarah životní role.. :) ()

Billy.3

Místama geniální, místama podivný nebo trapný. Nevím co si mám o takovém filmu myslet. Je opravdu originální, pokouší se o něco nového a jistě se mu to i daří. Problém je, že ne každý něco takové přijme. Pro mě to byl spíše takový průměr, protože jsem se velkou část filmu nudil. Nicméně musím říct že Alexa Vega a Anthony Head jsou úžasní ve svýách rolích. ()

Sparky

Film se nedá srovnávat s ostatními.... tohle je něco jiného. Musí na to být nálada nebo stačí být jen lehce vyšinutej. Rozhodně není pro každého... ale pro mě ano. ()

Slatibarfast

Je až neuveriteľné, že Bousman, ktorý chŕli Sawy jeden za druhým dokázal natočiť taký skvelý film. Ponurú atmosféru budúcnosti decimovanej zlyhávaním orgánov a firmou, ktorá z toho ťaží dokresľuje skvelá hudba, o ktorú sa okrem spievajúcich hercov starajú aj hrajúci speváci. A jedni aj druhí zvládli svoje náhradné úlohy dobre. Antony Head sa pre rolu Repomana narodil, Nivek Ogre zo Skinny Puppy vyzerá, akoby bol vykrádačom hrobov aj v skutočnom živote. Dokonca ani Paris nedokázala zničiť skvelý dojem z tohto filmu. ()

snakepit

Nakoľko by sa moje hodnotenie tohto filmu pohybovalo kdesi medzi 2 - 4 *, radšej to nechám tak. Aj keď sa film v niektorých pasážach pohybuje na hranici znesiteľnosti, nemožno mu uprieť originalitu, keďže som nič podobné skutočne ešte nevidel. Vo filme ma veľmi zaujalo aj obsadenie. Paris Hilton podala už tradične katastrofálny výkon, veľmi ma však prekvapila mladá Alexa Vega, ktorej rola Shilo sadla na 100%. Taktiež som bol prekvapený z obsadenia Sarah Brightman, ktorá ma charizmy na rozdávanie a pre mňa bola výraznejšou postavou ako samotný Repoman. Soundtrack má gule a tvrdé gitarové riffy perfektne zapadajú do atmosféry celého filmu. Otvorený koniec ma preto celkom potešil avšak fakt, že film sa stal diváckym prepadákom šancu na pokračovanie veľmi nedáva. ()

dragonian

Jednim slovom perfektne, scifi s nadychom Gothicu plus milostna pomsta.. dokonale zahrane i zaspievane, dokonala praca kamery.. vyborne posolstvo na konci.. odpoved na otazku ako ludstvo samo ()

McMastamind

Mě to opravdu nepřišlo vůbec zlé! I když zpěv trošku pokulhává, až si někdy člověk říká, jestli režisér vybral naschval tak zpěvově nenadané herce (což ovšem neplatí pro všechny, například Paul Sorvino nebo Bill Moseley mě opravdu dostali), dialogy a příběh celkově nejsou nic moc, tak musím dát Repo 4*. Znovu totiž zapůsobila má dávná láska k cyberpunkové nebo jiné pokřivené budoucnosti. A vize, ve které světu vládne organizace pro výměnu a zdokonalení orgánů, která nechává neplatiče vykuchat jako krmná prasata mě vyloženě okouzlila. Třikrát BRAVO(girls?) a jen tak dál, jen ten zpěv si prosím příště odpuste. ()

Saljack

Na Repo jsem se moc těšil, ale nepřišlo ani zklamání ani nadchnutí. Škoda z tohohle filmu mohl být kult. Písně byly dobré, ale nemuselo se ale cpát úplně všude. Celkem by mě zajímalo jaké by to bylo být to "obyčejný" film. ()

Mr.Shon

Násilnická uchylárna, která má něco do sebe. Přesto ve výsledku celkem nuda, k čemuž možná přispívá i otřesná muzikálová předloha. ()

jjimmy

odporné? nechutné? hnus vyvolávajúce? áno, ale perfektné. Asi jeden z najlepších muzikálov, aké som za posledný čas videl, perfektné songy, atmosféra, sprevádzajúci komiks, dokonca aj paris hilton bola úžasná... tento film je vynikajúci, aj keď sa nepáči každému, určite si nájde svojich fanúšikov, ako mňa! :) ()

aknamor

Úžasná přehlídka bizarností a velké překvapení v podobě Paris Hilton. Na hřbitově svítí lustry, zeď se rozbíjí mrtvolou, kradou se obličeje a mamča ukazuje prsa v televizi. Dokonale úchylný svět s výbornou hudbou, k tomu jsou nám příběhy hlavních postav ukázány formou komiksu, což je další velké plus. ()

jokino

"Pozoruhodný" a dosť bizardný počin. A dostalo by sa mu u mňa aj vyššieho hodnotenia, ale neskutočne mi vadilo muzikálové prevedenie filmu. Nebyť tej bizardnosti a nádychu sci-fi, čo tomu dodávalo "šmrnc", ani to nedopozerám.. Inak ako, dá sa. ()

manali

Pět hvězd za odvahu experimentovat a mít dobré výsledky. Jako opera (co jiného je vlastně muzikál?) dobré, jako film na zábavný večer příliš nedoporučuju. V kině to bylo výborné, myslim, že tyhle "jevištní" kousky si zasloužej kino... Doporučuju i příznivcům kyberpunku/rybofunku)) ()

Sluti

Tak takovéhle zklamání jsem tedy nečekal... "I'm sweeter than sixteen"?! To si dělá pan režisér opravdu legraci...Vlhký sen kinder-metalistek, goth děcek a emo mládeže. 1* za to, že se to občas i rýmuje. PS.: Nesrovnávejte prosím tuto "módní cool podívanou" s perfektní rock'n'rollovou ujetostí jménem Rocky Horror Picture Show..... ()

david666

Jak tento výtvor zhodnotit? Muzikály obecně moc nemusím a zde je navíc všechno dost přitažené za vlasy. Na druhou stranu účinkující mají super ohozy (zejména teda ženská část) město vypadá pěkně apokalypticky takže co se týče atmosféry je všechno v pohodě. Tvůrcům se taky musí přiznat odvaha za takový kontroverzní film. Hudebně mě to zas tak moc nebralo - spíš to připomíná zpívánky na dobrou noc, než nějaké rockové potažmo metalové vypalovačky. A texty se točí pořád o tom samém. 50% ()

geedee

Móóóóóóóóc pěkný!!!!!! Fakt jsem se bavil. Bousman je úchylák nonplusultra. Hezky odzpívané písně a velice dojemný závěr z tohohle filmu dělají kvalitní béčkový muzikál. Překvapila mne přítomnost Sarah Brightman, jenže to jsem ji ještě neviděl v akci. Dobrý příběh je též nutné vyzdvihnout! ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány