poster

Hra na utrpení

 • USA

  Amusement

 • Slovensko

  Hra na utrpenie

Horor / Thriller

USA, 2008, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jericho666
  **

  Podivné. Od začátku do konce. Když už se v prvním příběhu začne něco dít, tak je střih a příběh druhý. Musel jsem se v tom momentě kouknout, zda nekoukám na něco jiného. S utvrzením že ne (bohužel) jsem se konečně setkal s klaunem, na kterém jsem myslel, že je snímek založený. Naivně. Střih, příběh třetí, který je některým chováním postav až komický. No co. Problém ale nastává, když divák zjistí jednu věc. Kouká na film již 50min a vlastně se nic neděje a to co se děje mu v té chvíly nedává logiku. "Logika" přichází až za dalších 10min, kdy se dozvídáme že slečny jsou dávné kamarádky a díky jedné scéně si lze domyslet jak to všechno je. To se potvrdí a člověk jásá, že nyní konečně přijde aspoň pár minut napínavého děje. John Simpson na diváka ale sere a hodí mu tam utíkání před magorem, který má jeden z nejdementnějších smíchů, co jsem slyšel a člověk ztlumuje hlasitost, jelikož se to nedá poslouchat a děsivé to není. Pár keců, nějaká menší "akce" aby se neřeklo a zase utíkáme jinam. Trochu akce a křiku "Néééé", nějaký ten konec a šmitec. Titulky a divák lituje promarněných 80min života.(6.4.2013)

 • Karamanlis
  ***

  Spočiatku ťažko zrozumiteľný zlepenec troch príbehov, vezúci sa na americkej "sawovskej" vlne. Horor, ktorý síce vyslovene nesklame, no človek naň do týždňa zabudne.(27.5.2010)

 • Campbell
  **

  Slabota první povídka o řidiči kamionu byla dobrá, měla dobrej drive nenudila a sympatický herce. Ale bohužel byla divně utnutá. Druhá povídka o klaunech je podle mě strašná, nevyděsila mě ani mi nepřišla nijak nápadná. Strašné. A poslední povídka je průměrnej slasher smíchanej s jinýma žánrama. Vrah je nesympatickej idiot a hlavní hrdinka je sice pěkná ale je to slepice. Škoda tyhle filmy mě baví, ale tady jsem spíše kroutil hlavou, neustále kromě první povídky jsem koukal kdy to skončí, což rozhodně není dobře. Herci nebyly nějak přesvědčivý a jedinej kdo mě zaujal byl Hilgenbring, kterej má s hororama už zkušenosti. Gore tu nějak moc nebylo vražda vraha byla pěkná ale to je všechno. Hudba mě moc nezaujala ale vyloženě špatná nebyla. Takovej lehce podprůměrnej film kterej si už nepustím.(16.3.2012)

 • Freemind
  **

  Tak tohle byl hodně strmý pád. Prvních pár minut jsem byl téměř nadšen - po prvních 10-15 minutách jsem si říkal, že jsem snad svědkem zrodu nového talentu, zajímavě načrtnuté postavy i zápletka, silné citace z Duelu mladého Stevena S. ... Těšil jsem se, co bude dál. A dál byla katastrofa. Scénář spíš připomínal sestřih scének z horrorového seriálu bez hlavy a paty, celou dobu jsem seděl a důsledně opakoval svou mantru "WTF?". Naprostou perlou byl ale hlavní zloduch - tak příšerného herce jsem neviděl za celý (na tupé filmy bohatý) rok 2008. Všechno bych pochopil, ale mrsknout v roce 2009 do krvavého horroru antagonistu, který se směje zlodušským "Bua-ha-ha-ha-ha" jako vystřiženým z filmů o šílených vědcích z 50tých let ... Zkrátka - u některých filmů mám pochyby, zda jsem idiot já, nebo režisér. Tady jsem měl velmi brzy jasno.(22.1.2009)

 • kingik
  *****

  Když si z někoho v dětství pořád děláte legraci, tak to s vámi v dospělosti nemusí dopadnout dobře. Na tohle nedbala trojice dívek. Ke svému kamarádovi se kdysi nechovali moc dobře, ten pak skončil v blázinci a ony na něj pak časem zapomněly, jenže on nezapomněl na ně. Den odplaty nadešel a ještě se přitom bude smát jak smyslů zbavený. Další povedený kousek obohatil hororový žánr a pod vedením režiséra Johna Simpsona vznikl horor s hutnou děsivou atmosférou, který hororového fanouška nadchne. Smějící se magor, který tu nemá jméno, má fakt něco do sebe a jeho převleky a důmyslné pasti, které si na děvčata připravil jsou opravdu zábavné, nápadité a dlouho se nenatočil horor o pomstě v takto nápaditém stylu. Režisér John Simpson je talent a přeji si, aby natočil více hororů, protože je vidět, že má přehled a nedá se mu nic vytknout. Vcelku neznámé herecké obsazení hraje velmi dobře, vedle Tada Hilgenbrinka, který tu hraje pár minut na začátku, je zde nejznámější Katheryn Winnick v roli Tabithy a Keir O´Donnell, který tu hraje maniaka má charisma. Scenáristé mu nedali jméno a v titulcích je jeho postava uvedena jako The Laugh, což v překladu znamená Smích a jeho postava se celou dobu mrazivě směje, když se mu povede něco zvráceného a pro něj tedy velmi zábavného (to vysvětluje původní anglický název filmu). Je škoda že si tvůrci víc nevyhráli se scénářem, protože finále mohlo být propracovanější, ale i tak je to velmi výrazný počin v oblasti hororu. Já prostě musím dát plný počet i za tu super hororovou hudbu.(17.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace