poster

Hra na utrpení

 • USA

  Amusement

 • Slovensko

  Hra na utrpenie

Horor / Thriller

USA, 2008, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  **

  Strašidelná byla jen ta část s hnusným šaškem, ale to jen proto, že je od dětství nesnáším. Ostatní byla ukázka toho, jak se dá naškubat hrst osvědčených scén z různých filmů a jak se z nich pak nepodaří uvít věneček, ale hovno. Vizuálně je to sice zajímavé, ale děj žádný, nápad taky ne, nelogiky plná nůše. Takový ten film k úklidu, vaření, žehlení, krátkému spánku, dle výběru a zálib:-)(10.2.2009)

 • dawe04
  **

  Bez průtahů, je to blbé, nudné a divné. Tři příběhy, z nichž zajímavý a alespoň trochu strašidelný je ten s klaunem (ale jen proto, že pracuje s osvědčenými rekvizitami a těží z mého panického strachu z hnusně nalíčených potvor), které mají mít něco společného. Jenže ono šokující protnutí dějových linií z části nedává smysl (viz všechny scény s psychiatričkou) a z části je jednoduše stupidní (od motivace vrahouna přes jeho způsob likvidace obětí).(7.10.2012)

 • Gorehound
  ***

  Nad prvým prepojeným príbehom pokrčíte plecami a poviete si O.K. Potom prijde najväčší trumf filmu a to príbeh druhý. Atmosferický, strašidelný, s perfektným klaunom v hlavnej úlohe. V treťom a poslednom príbehu začne presvitať asi najväčší nešvar filmu a to neskutočne nevýrazný a vyslovene protivný ( nie v tom horrorovom zmysle slova ) hlavný záporák, ktorý príbehy spojuje. Takémuto individuu neuveríte nič z toho, čoho sa vo filme dopúšťa. Škoda, film sa smerom k záveru zmení v čosi najviac pripomínajúce námetom SAW, mínus drsnejšie scény. Spracovanie je pritom slušné, kamera výborná, aj farebné ladenie v niektorých momentoch má čosi do seba. I hudba je vyložene skvelá. Je to premrhaná príležitosť, film svoje klady má, ale mohol byť oveľa lepší, tvorcovia na to majú.(29.8.2009)

 • HappySmile
  ***

  I když člověk často věděl, co bude zrovna následovat, bylo tady i několik překvapivých momentů a napětí tady rozhodně nechybělo. Nejdřív jsem si myslela, že snad půjde o soubor několika hororových povídek, nakonec se ale ukázalo, že spolu tyto příběhy souvisí, nicméně scénaristicky to bylo hodně děravé a pospojování v jeden celek se moc nezdařilo... I tak ale nelituju, hororová atmosféra stála za to.(7.1.2010)

 • kingik
  *****

  Když si z někoho v dětství pořád děláte legraci, tak to s vámi v dospělosti nemusí dopadnout dobře. Na tohle nedbala trojice dívek. Ke svému kamarádovi se kdysi nechovali moc dobře, ten pak skončil v blázinci a ony na něj pak časem zapomněly, jenže on nezapomněl na ně. Den odplaty nadešel a ještě se přitom bude smát jak smyslů zbavený. Další povedený kousek obohatil hororový žánr a pod vedením režiséra Johna Simpsona vznikl horor s hutnou děsivou atmosférou, který hororového fanouška nadchne. Smějící se magor, který tu nemá jméno, má fakt něco do sebe a jeho převleky a důmyslné pasti, které si na děvčata připravil jsou opravdu zábavné, nápadité a dlouho se nenatočil horor o pomstě v takto nápaditém stylu. Režisér John Simpson je talent a přeji si, aby natočil více hororů, protože je vidět, že má přehled a nedá se mu nic vytknout. Vcelku neznámé herecké obsazení hraje velmi dobře, vedle Tada Hilgenbrinka, který tu hraje pár minut na začátku, je zde nejznámější Katheryn Winnick v roli Tabithy a Keir O´Donnell, který tu hraje maniaka má charisma. Scenáristé mu nedali jméno a v titulcích je jeho postava uvedena jako The Laugh, což v překladu znamená Smích a jeho postava se celou dobu mrazivě směje, když se mu povede něco zvráceného a pro něj tedy velmi zábavného (to vysvětluje původní anglický název filmu). Je škoda že si tvůrci víc nevyhráli se scénářem, protože finále mohlo být propracovanější, ale i tak je to velmi výrazný počin v oblasti hororu. Já prostě musím dát plný počet i za tu super hororovou hudbu.(17.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace