Hra na utrpení

Amusement

Hra na utrpenie

Horor / Thriller

USA, 2008, 81 min

Tři na první pohled nesouvisející příběhy, které se nakonec spojí do závěrečného finále. Slušný horor, který má atmosféru i napětí, ale několikrát jsem se ptal sám sebe, co tím autoři zrovna v tuto chvíli sledují. Ale mě to bavilo.(25.4.2009)

Taká lacná dejová skladačka, ktorá skôr nudila ako šokovala. Zo začiatku sa to tvárilo hrozne komplikovane, ale keď vám to dôjde, zistíte aké to je lacné. Snímok však nebol odohraný najhoršie a herečky boli sympošky. Na druhú stranu musím uznať, že v tomto filme je pri niektorých scénkach atmosféra tak hustá až mrazí. Veľkým pozitívom je aj fakt, že sa tu našli hororové prvky, ktoré v tomto žánri tak zbožňujem, myslím hlavne tú scénku s klaunom v dome. Také niečo ma dokáže vystrašiť asi najviac :). Preto som celkom spokojný, atmosféra a pár výborných hororových scénok ťahá tento snímok do priemeru. 60/100(27.9.2014)

• eraserhead666

Strašně nesourodý film, chvíli mě to bavilo, chvíli nudilo, přesto jsem skoro celej film vydržel, páč mě zajímalo, jak to všechno zapadne dohromady. Zapadlo, ale bylo to spíše zklamání. Je tu spousta ani ne nelogičností, ale tak nějak mi spousta věcí nesedí dohromady a dvě věci (kamioňák a psycholožka) jsem nepochopil vůbec, teda smysl jejich objevení se ve filmu a jak do celé věci zapadaly. Na druhou stranu, klaun byl naprosto vynikající a ta sekvence s ním byla fakt skvělá. Zpočátku film nevypadá vůbec špatně, ale čím více se blíží ke konci, tím slábne a je to čím dál větší zklamání.... Hlavně na to, co se celý film děje a vy nevíte, která bije, je ta pointa hodně laciná.(7.12.2009)

• dawe04

Bez průtahů, je to blbé, nudné a divné. Tři příběhy, z nichž zajímavý a alespoň trochu strašidelný je ten s klaunem (ale jen proto, že pracuje s osvědčenými rekvizitami a těží z mého panického strachu z hnusně nalíčených potvor), které mají mít něco společného. Jenže ono šokující protnutí dějových linií z části nedává smysl (viz všechny scény s psychiatričkou) a z části je jednoduše stupidní (od motivace vrahouna přes jeho způsob likvidace obětí).(7.10.2012)

I když člověk často věděl, co bude zrovna následovat, bylo tady i několik překvapivých momentů a napětí tady rozhodně nechybělo. Nejdřív jsem si myslela, že snad půjde o soubor několika hororových povídek, nakonec se ale ukázalo, že spolu tyto příběhy souvisí, nicméně scénaristicky to bylo hodně děravé a pospojování v jeden celek se moc nezdařilo... I tak ale nelituju, hororová atmosféra stála za to.(7.1.2010)