Hra na utrpení

Hra na utrpenie

Horor / Thriller

USA, 2008, 81 min

• mysiak

Tento nudný horor nezachráni ani slušné finále od toho aby som si ho druhykrát pustil....mal som pocit, že sa strácam v "jednoduchom" deji...ale smrť vraha bola fajn krvavá:)(25.4.2009)

Nemůžu si pomoct, ale Amusement mi v přívalu jiných letošních hororů přišel jako spíše nadprůměrnější výjimka. Příběhy tří slečen jsou sice jednoduše, ale stylově spojeny do uzlíku, který je nakonec třeba rozseknout. A když si vzpomenu na příběh s klaunem, ještě teď mi běhá mráz po zádech.. kam se hrabe It. :D(1.6.2009)

Cinemáckych 80% sa mi zdá dosť nadsadených. V podstate ide o priemerný horor, začínam ich nazývať mrazivé jednohubky, ktoré príliš nenadchnú, ale ani vyslovene nenudia. Pár dobrých momentov by sa našlo, pár nedovysvetlených vecí takisto, ale jedna vec ma dosť podráždila. Podobnosť medzi týmto bláznom a Jigsovom zo série SAW je dosť okatá, hlavne ak celý život nemá na práci nič iné ako vyrábať rôzne mučiace nástroje, kládkostroje, posúvacie pódia a všetko možné.... až mi z toho tuhne hardisk v hlave. Tí blázni, to sú vlastne kurva šikovní chlapci, musím uznať. Film 60%.(20.1.2010)

• Campbell

Slabota první povídka o řidiči kamionu byla dobrá, měla dobrej drive nenudila a sympatický herce. Ale bohužel byla divně utnutá. Druhá povídka o klaunech je podle mě strašná, nevyděsila mě ani mi nepřišla nijak nápadná. Strašné. A poslední povídka je průměrnej slasher smíchanej s jinýma žánrama. Vrah je nesympatickej idiot a hlavní hrdinka je sice pěkná ale je to slepice. Škoda tyhle filmy mě baví, ale tady jsem spíše kroutil hlavou, neustále kromě první povídky jsem koukal kdy to skončí, což rozhodně není dobře. Herci nebyly nějak přesvědčivý a jedinej kdo mě zaujal byl Hilgenbring, kterej má s hororama už zkušenosti. Gore tu nějak moc nebylo vražda vraha byla pěkná ale to je všechno. Hudba mě moc nezaujala ale vyloženě špatná nebyla. Takovej lehce podprůměrnej film kterej si už nepustím.(16.3.2012)

Podle mě povedený horor , až možná na ne příliš vyvážené 3 příběhy. Mě osobně se nejvíc líbil druhý příběh v čele s klaunem. Já mít takového klauna doma tak se s prominutím po**** :-)(31.1.2009)