Hra na utrpení

Amusement

Hra na utrpenie

Horor / Thriller

USA, 2008, 81 min

Nie je to remake, nie je to pokračovanie, nie je to logické ale že to má atmosféru a obohraté ľakačky sú pôsobivejšie ako tie menej obohraté (viď. scéna s Klaunom) aj to je plus. Dnes už nikoho nemôže prekvapiť, že z USA nič originálne nepríde, takže i keď aj AMUSEMENT spadá do priemeru určeného skorému zabudnutiu, kľudne odporúčam pozrieť v prípade nedostatku kvalitných hororov na disku.(15.2.2009)

• mysiak

Tento nudný horor nezachráni ani slušné finále od toho aby som si ho druhykrát pustil....mal som pocit, že sa strácam v "jednoduchom" deji...ale smrť vraha bola fajn krvavá:)(25.4.2009)

• Campbell

Slabota první povídka o řidiči kamionu byla dobrá, měla dobrej drive nenudila a sympatický herce. Ale bohužel byla divně utnutá. Druhá povídka o klaunech je podle mě strašná, nevyděsila mě ani mi nepřišla nijak nápadná. Strašné. A poslední povídka je průměrnej slasher smíchanej s jinýma žánrama. Vrah je nesympatickej idiot a hlavní hrdinka je sice pěkná ale je to slepice. Škoda tyhle filmy mě baví, ale tady jsem spíše kroutil hlavou, neustále kromě první povídky jsem koukal kdy to skončí, což rozhodně není dobře. Herci nebyly nějak přesvědčivý a jedinej kdo mě zaujal byl Hilgenbring, kterej má s hororama už zkušenosti. Gore tu nějak moc nebylo vražda vraha byla pěkná ale to je všechno. Hudba mě moc nezaujala ale vyloženě špatná nebyla. Takovej lehce podprůměrnej film kterej si už nepustím.(16.3.2012)

Tři na první pohled nesouvisející příběhy, které se nakonec spojí do závěrečného finále. Slušný horor, který má atmosféru i napětí, ale několikrát jsem se ptal sám sebe, co tím autoři zrovna v tuto chvíli sledují. Ale mě to bavilo.(25.4.2009)

Odhliadnuc od vyslovene pribrzdeného príbehu na báze akejsi dávnej spolužiackej odplaty a troch príbehoch dievčat pozliepaných k sebe tak nasilu, až som mal miestami problém s udržaním (nielen) koncentrácie, je toto dielko zaujímavé aspoň svojou príjemne mrazivou hororovou atmosFEARou. A keďže práve čítam, že sa jedná o video film, tak beriem bez väčších výhrad.(19.5.2009)