poster

Neznámá

 • Itálie

  Sconosciuta, La

 • Francie

  L'Inconnue

 • Slovensko

  Neznáma

 • Kanada

  Unknown Woman, The

Drama / Thriller / Mysteriózní

Itálie / Francie, 2006, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  ****

  Další pozoruhodná Tramatoreho záležitost, která se vymyká standardu svou časovou roztříštěností, jež vyžaduje zesílenou dávku divákovi pozornosti. To ostatně není u tohoto Itala ničím novým, no zde šlape mnohem více na pedál stylistický a exploitační, aniž by se až tak zaobíral pečlivým schováváním karet. Subjektivně je pro mě Neznámá kvalitativně až třetím Tramatoreho filmem po Formalitě a Nabídce, ale i tak jde o kousek, který vidět oplatí. 80%(22.12.2014)

 • iamek
  ****

  Já Neznámou řadím do stejné línie jako Bio ráj i když se jedná o jiné žánry a dobu. Film je napínavý, brutální, krásně zahraný a vše je podpořené skvělou hudbou od mistra Morriconeho, který snad každý film díky své skvělé hudbě pozvedne o další level.(1.9.2010)

 • DwayneJohson
  ****

  Obchod s bílým masem, holohlavý Michele Placido a zoufalá snaha najít něco, co snad ani nelze. Giuseppe natočil tenhle film úplně jinak, než ty jeho předešlé. Víc jak třetinu mi nějak nesednul, ale zbytek jsem už slupnul, jako malinu. Určitě ne dokonalý, rozhodně však zajímavý pohled, který se mnohým ženám stal a to nejen v Evropě. Sympatická hlavní hrdinka, téměř kriminální příběh a snesitelný konec ( nemyslím úplně závěrečnou scénu), tohle vše nakonec rozhodlo o trošku horší čtverce.(9.9.2014)

 • paascha
  ****

  Jeden z těch filmů, na které fascinovaně zíráte, i když měnit s hrdiny na plátně by nechtěl nikdo. Postupně se rozplétající příběh lidské hrůzy a ponížení, ceny něhy a naděje, touhy a zklamání, radosti i bolesti, zločinu i trestu. Velmi silné(24.2.2010)

 • Coleator
  ****

  Postupná skládanka životního příběhu od pánů Tornatoreho a De Rita - a vlastně i od Morriconeho, protože sám o sobě dost temný příběh umocňuje téměř neustále hrůzu nahánějící hudební podkres, díky kterému budete mít žaludek pořádně sevřený... Jen škoda toho posledního dílku, s tím jsem tak úplně nesouhlasil...(21.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace