Svobodárna (TV film)

Československo, 1987, 34 min

Jiří Vanýsek

Jiří Vanýsek
  • veronikav

Pěkný nudný odpočinek :-)(31.1.2010)

• LadyPupu

Hmmm. Tak to byla slátanina. Ondřej "Jana" Havelka hraje idiota, kterej si myslí, že bejt v TOM, znamená bejt v Turistickým oddílu mládeže. Janžurka si ho jako potencionální tchýně předem ani řádně neproklepne a do toho se vždycky úplně nevhod ozve ňáký la la la na na na, což jako má bejt asi náladový hudební podkres. Potěš koště.(21.2.2016)

• Flego

Postavené na jednom vtipe. Nebyť Janžurovej mohol by film radšej kľudne odpočívať v televíznom archíve.(10.3.2010)

• brooklyn73

Kratka komedie,ktera stoji na vykonech Ivy Janzurove a famozniho,skoro az neuveritelneho Ondreje Havelky. Pribeh nabizi zamysleni nad tim co vsechno se muze,stati kdyz si poradne nepamatujeme s kym jsme kdy co meli a kdyz zivotni oteze svych ratolesti vezmou do rukou rodicove mili.(26.2.2009)

• vitekpe

Kratka televizni anekdota s typickou Janzurovou (ok) a typickym mladym Havelkou (ok) a "nadsamcem" Skripalem. Problem je, ze to neni vtipne, protoze pointa jde prokouknout za prvni minutu... 2+(8.4.2015)