poster

Svobodárna (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Československo, 1987, 34 min

Režie:

Jiří Vanýsek

Scénář:

Jiří Vanýsek
(další profese)
 • argenson
  **

  Průměrná televizní zábava 80. let napsaná zúčastněným přímo na tělo, takže nečekejte nic nečekaného.(6.2.2013)

 • vitekpe
  **

  Kratka televizni anekdota s typickou Janzurovou (ok) a typickym mladym Havelkou (ok) a "nadsamcem" Skripalem. Problem je, ze to neni vtipne, protoze pointa jde prokouknout za prvni minutu... 2+(8.4.2015)

 • LadyPupu
  *

  Hmmm. Tak to byla slátanina. Ondřej "Jana" Havelka hraje idiota, kterej si myslí, že bejt v TOM, znamená bejt v Turistickým oddílu mládeže. Janžurka si ho jako potencionální tchýně předem ani řádně neproklepne a do toho se vždycky úplně nevhod ozve ňáký la la la na na na, což jako má bejt asi náladový hudební podkres. Potěš koště.(21.2.2016)

 • Flego
  *

  Postavené na jednom vtipe. Nebyť Janžurovej mohol by film radšej kľudne odpočívať v televíznom archíve.(10.3.2010)

 • otík
  ***

  Malá televizní komedie o jednom velkém omylu a zcela podivném jednání hlavního hrdiny, který si vlastně ani není jist, jestli ta cizí paní nemá pravdu. Havelka si krásně zahrál nesmělého mladíka, Janžurka zase parádně part matky, která hodlá provdat svou dceru stůj co stůj. I když to není žádné velké dílo, jako televizní komedie s pomalým tempem a skvělou Janžurkou nezklame. Hudba: Jan Fiala(5.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace