poster

Svobodárna (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Československo, 1987, 34 min

Režie:

Jiří Vanýsek

Scénář:

Jiří Vanýsek
(další profese)
 • Rodriguez
  ***

  Komedie plná omylů, kdy maminka navštíví mladého chlapce na svobodárně a začne s ním rozmlouvat nejen o svatbě. 45%(8.1.2013)

 • LadyPupu
  *

  Hmmm. Tak to byla slátanina. Ondřej "Jana" Havelka hraje idiota, kterej si myslí, že bejt v TOM, znamená bejt v Turistickým oddílu mládeže. Janžurka si ho jako potencionální tchýně předem ani řádně neproklepne a do toho se vždycky úplně nevhod ozve ňáký la la la na na na, což jako má bejt asi náladový hudební podkres. Potěš koště.(21.2.2016)

 • argenson
  **

  Průměrná televizní zábava 80. let napsaná zúčastněným přímo na tělo, takže nečekejte nic nečekaného.(6.2.2013)

 • brooklyn73
  **

  Kratka komedie,ktera stoji na vykonech Ivy Janzurove a famozniho,skoro az neuveritelneho Ondreje Havelky. Pribeh nabizi zamysleni nad tim co vsechno se muze,stati kdyz si poradne nepamatujeme s kym jsme kdy co meli a kdyz zivotni oteze svych ratolesti vezmou do rukou rodicove mili.(26.2.2009)

 • otík
  ***

  Malá televizní komedie o jednom velkém omylu a zcela podivném jednání hlavního hrdiny, který si vlastně ani není jist, jestli ta cizí paní nemá pravdu. Havelka si krásně zahrál nesmělého mladíka, Janžurka zase parádně part matky, která hodlá provdat svou dceru stůj co stůj. I když to není žádné velké dílo, jako televizní komedie s pomalým tempem a skvělou Janžurkou nezklame. Hudba: Jan Fiala(5.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace