poster

Svobodárna (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Československo, 1987, 34 min

Režie:

Jiří Vanýsek

Scénář:

Jiří Vanýsek
(další profese)
 • vitekpe
  **

  Kratka televizni anekdota s typickou Janzurovou (ok) a typickym mladym Havelkou (ok) a "nadsamcem" Skripalem. Problem je, ze to neni vtipne, protoze pointa jde prokouknout za prvni minutu... 2+(8.4.2015)

 • Rodriguez
  ***

  Komedie plná omylů, kdy maminka navštíví mladého chlapce na svobodárně a začne s ním rozmlouvat nejen o svatbě. 45%(8.1.2013)

 • triatlet
  *

  Koukatelnost půlhodinové předvídatelné nudy založené na jediném prodlužovaném vtipu (záměně) udržují Iva Janžurová a Ondřej Havelka. Úsměv vykouzlí jen narážky na etnografii: "To jsou výzkumy sopek?"/ -"Ne folklor."/ "To jako tančíte v sukni?"(12.3.2010)

 • argenson
  **

  Průměrná televizní zábava 80. let napsaná zúčastněným přímo na tělo, takže nečekejte nic nečekaného.(6.2.2013)

 • LadyPupu
  *

  Hmmm. Tak to byla slátanina. Ondřej "Jana" Havelka hraje idiota, kterej si myslí, že bejt v TOM, znamená bejt v Turistickým oddílu mládeže. Janžurka si ho jako potencionální tchýně předem ani řádně neproklepne a do toho se vždycky úplně nevhod ozve ňáký la la la na na na, což jako má bejt asi náladový hudební podkres. Potěš koště.(21.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace