Pucca

všechny plakáty

Příběhy se odehrávají ve vesničce Sugga, kde se Pucca snaží zaujmout hezkého ninju Garu. Garu by ale raději bojoval proti zlým ninjům, Pucca ho však na každém kroku pronásleduje a snaží se o polibek. (MsWampir)

L3G1ON4R

Miniseriál, který nadchne snad jen ty nejmenší v podání nebojácného a neporazitelného ninji, kterého stále nahání Pucca s láskyplnou touhou. ()

nikinikiniki odpad!

Vždycky jsem na to měla úplnou alergii, když jsem zapla televizi a tam taková kravina! Okamžitě jsem vypnula televizi a nedala jsem příležitost ostatním kanálům, jelikož tahle blbost mě vždycky dostala na kolena, že jsem neměla chuť týden zapínat televizi. Blbost nad blbosti!!! :/ Pevně doufám, že už to zrušili. ()

Jinrey-1

Takže........ Především, je mi 22, jsem muž a běžně mě nebaví animáky, které pocházejí z Ameriky. Jsem více na asijské anime a tento seriál, mající původ v Koreji, mě naprosto uchvátil. Teletubbies mě vůbec nebavil, ba dokonce hnusil. Simpsonovi by mě nezaujali ale toto je pro mě originální. Já osobně kdybych mohl, stanu se kreslenou postavičkou a vstoupím do seriálu. Vooz na mě udělali dojem a nebýt toho, že Jetix nahradil Disney Channel a tím pádem se s tímto seriálem stal konec ( naštvaný jsem jen co je pravda ), dále bych s napětím očekával nové a nové díly. Pucca má u mě v srdci velké místo a já ji děkuji za příjemné chvíle u TV. Zaručených 5 hvězd ()