Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Teleri

bezva zombíci. souboj dvou sexy zombiích stripterek je skvělej. a komando speciální jednotky hodně úderné :) prostě zombie ()

Brady

Skvěle ztřeštěná komedie s prvky hororu. :-) Musím uznat, že jsem se vysloveně bavil, a to i proto, že si tento film umí velmi dobře udělat srandu i sám ze sebe. Druhá polovina už značně nudí, ale přesto je tu stále dost vtipných hlášek. Zkrátka poctivá, po staru udělaná, hororová komedie jak se patří! :-) ()

danny_21 odpad!

No to byla hovadina, už jen ten název ... amatéřina, proč ??? Jenno, zůstaň u toho péčka, to bude jistější a ty Roberte, máš to zapotřebí - 5% ? ()

Holly_Wood

Ani nevím, co tomu vytknout. Zombie, které i po smrti pokračují v zaběhlých stereotypech (jako v původním Úsvitu mrtvých) a člověk, který toho dokáže využít a vydělat na tom (to myslím navazuje na snahu zotročit zombie ve Dni mrtvých a v Zemi mrtvých) a k tomu pěkný kousek sociálně-politické kritiky, která ke správnému zombie filmu nutně patří. Spousta srandy, zajímavých postaviček a archetypů, zombíků, gore a striptérek....no prostě jsem se bavil od začátku do konce. Mimochodem úvodní zpravodajství, které uvádí diváka do situace, v které se svět v příběhu nachází, je jedním z nejoriginálnějších vypravěčských úvodů, co jsem kdy viděl. A ze závěrečných titulků vychází najevo, že Jay Lee to nejen napsal a režíroval, k tomu byl hlavním kameramanem a ještě střihačem. To se v Hollywoodu tak často nevidí.. Global Conflict! Terror Index! Prostě bezva:) ()

BaronX

Průměrné béčko, na druhou stranu docela dost jsem se zasmál :-). Nicméně největší předností jsou baby, hodně bab, hodně hodně hodně moc kurevsky šťavnatejch bab - a nejsou to jenom striptérky, rovněž vojanda mi teda rozhodně učarovala. A Jenna Jameson? Panečku to je ale herečka ;-)))) 5/10 ()

KdG

Tak to byl nejlepší strip zombie film kterej jsem viděl ! (musím podotknout že to byl i první svého druhu). Kombinace hororu, komedie a erotického filmu to je správná volba. Mimochodem Jenna Jameson je furt kočka. ()

renegrido

Z 96 minut polovinu tvoří záběry na tančící striptérky a druhou polovinu rádoby nechutné záběry na ustřelené hlavy, vytahaná střeva atd. Sledovat se to dalo, ale podruhé už bych se na to nedívala. ()

Knor

No, je to.....co vám mám povídat, je to prostě strašná hovadina. Já mám béčka rád, ale tohle hraničí už s velkou tupostí a nezábavností. Chápu, že se tvůrci snažili mixovat tu nadsázku a černý humor se zombie krvákem, ale i na to musí být prostě talent a když ho někdo nemá dopadá to takhle. Nezachránil to ani Robert Englund, který asi nedostal tolik prostoru, gore efekty byly laciné a tupé dialogy nebudu ani komentovat. Takže to jediné co mě udrželo se na film koukat je ..pánové pozor... ty kozatý striptérky v čele s pornokrálovnou Jennou Jameson, který se kroutit fakt uměly. Nebejt těch tanečních scén vypnul bych asi tak po půl hodině. A ještě vlastně musím přiznat, že mě pár scén rozesmálo třeba střílení kulečníkových koulí a pingpongáčů vagínou :-) No tak raději bych šel na opravdový striptýz než na to znovu koukat. ()

Pulper

Jedna blikající hvězdička za scény s pindíkem a jazykem. Jinak trapárna na entou. A silikony fakt nemusím. ()

LukeSharp

Výplach mozku jak cip!! Je třeba vypnout a jenom se kochat.Ze startu nad tanečními čísly nádherných slečen,z konce na debilním humoru,který byl ale na druhou stranu velmi chytlavý.Do zítřka na ten film zapomenu,ale pro tuto chvíli jsem spokojen a celkem slušně jsem se pobavil.A o to tady přece jde v prvé řadě.50% ()

Suomi

Striptýzová zombie komedie se strhanou pornohvězdou,"Jenna Jameson-má opravdu dost "naběháno",místy je to vtipný a místy dost stupidní,Film který neurazí a docela pobaví. ()

Pavlunka

To byla kravina kravin.Strašnější film sem ještě neviděla.Naprostá slátanina. * hvězdičku dávám za létající kulečníkové koule :-D ()