Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Hitman_47

Gore, dudy a Robert Englund....pro tyhle tři faktory odpustíte tomuhle filmu i to, že se veprostřed táhne jako vepř na porážku, ale v závěru se rozjíždí na plné koule (jak ping pongové, tak i kulečníkové) :) ()

MM_Ramone

Asi preto, že prejavujem seriózny záujem o horrorovú tvorbu sa nedokážem baviť pri podobných paródiach na tento filmový žáner. Napríklad z takej série "Scary Movie" je mi nazvracanie. "Zvodné zombie" nie sú až také špatné, ale tiež za moc nestoja. Zo začiatku mi prišlo zábavné sledovať erotickú striptízovú zombie show, však s pribúdajúcimi minútami som sa začal vyložene nudiť. Neskúsený režisér Jay Lee si medzi tie kurvy a skrachovancov prizval Roberta Englunda. Ten tomu, ale hadám viac uškodil ako pomohol. Pretože bez masky Freddyho Kruegera je to len hlboko podpriemerný herec. * ()

Faustka

Výživné erotické povzbuzovadlo. Samozřejmě nemůžu docenit ladné křivky a bujná poprsí lepých tanečnic. Apropó! Pánský striptýz by nebyl? No nic, tak příště. ()

petero

Pozerateľné Céčko z radu vyčnievajúce hlavne vďaka prítomnosti Jenny Jameson a hlavne výborného Roberta Englunda. ()

Mahalik

Dejte mi pokoj, jdu dělat striptýz!. Kozy. Striptýzová tyč. Kozy. Zombie. Kozy. Kozy. Co na tom, že by mohla Jenna Jameson kojit vodníky z mostu, když tenhle film neustále opakuje stodvaapadesátkrát omletou zápletku. Záchraným bodem je právě ta účast významného striptýzového klubu ve kterém tančí jak kuličky z polystyrenu pod kobercem tak ...Jenna. Co film ale totálně pohřbilo a hlavně neskutečně ztrapnilo je účast Roberta Englunda, který nejen-že si tady hraje na sexuálního Williho Wonku (s tím sprejem si koledoval), ale především jeho postava akorát překážela a ve finále jsem se modlil ať už to konečně koupí. Nic proti Béčkům, ty já rád, ale prostě tahle variace na Grindhouse se totálně nepovedla. 40% a větu, že je to s odřenejma kozama raději vynechám, ve filmu si jich užijete ještě dost! ()

Reiniš

Hrozně pitomý film. Na komedii málo vtipné, na horor málo strašidelné a celkově postrádající nějaký smysluplný děj. Těch pár silikonových krasavic, jež přehrávají co jim síly stačí, po čase začnou nudit stejně jako celý film. Jenna Jameson už teda natočila lepší snímky, než je tento rádoby šokující trash. ()

Xmilden

Robert Englund hraje přímo úžasně a on je tím motorem co žene film kupředu. Člověk se těší na každý jeho výstup a věřím že i on si musel natáčení náležitě užívat. Striptérky jsou fajn a ukáží opravdu hodně. Nicméně zábavy bych čekal přecejen o něco více. 50% za krásné holky. ()

darkrobyk

,,Jsme nejlepší! Žerem napalm, chčijem oheň!" Celovečerní klip s výbornou muzikou (např. Kazy, Vistalence, Roxy Saint...), pohlednými, vesměs silikonovými, kozatkami svíjejícími se u tyče a gejzíry krve. Zábavný film, který utíká hlavně díky hudbě a zombie scénám. Striptýzová nuda se změní v momentě, kdy jedna ze zombie tanečnic osloví diváka:,,Seš milej, snědla bych tě zaživa, pojď..." A krvavý tanec, stripteas a orgie mohou začít. Vtipný je souboj dvou konkurentek, začínající vaginální střelbou golfových míčků a kulečníkových koulí a končící odtrháváním svaloviny z celého těla.... Líbily se mi zpěvačka Roxy Saint představující goth tanečnici Lilith (nu, vypadala spíše jako Marylin Manson), ruská vysloužilá děva vzpomínající na vlast i Freddy bez masky. Tož:,,Ať jste štastni jako vešky...hmmm...tak blešky, no..." ()

juta

Chujovina, která místama pobavila. Žádný zázrak to ale není. Dlouhé tanečky vyplňující hluchá místa, která sice do tohodle filmu patří, ale já jsem z toho zase až tak odvázaný nebyl. Film vypadá občas lacině, ale má za cíl především pobavit, což plní tak z poloviny. Pomohl tomu nejvíc Robert Englund a částečně i dobře vypadající herečky. Horší průměr. ()

Lhurgoyf

Zombie Strippers je možné dať 5 hviezd len v jednom prípade - na THS s ožralými luďmi v hľadisku. Pre MUDr. Cabala a jeho neurochirurgickú kariéru však predstavuje veľkú hrozbu. Je totiž možné, že väčšina operácií bude končiť nekontrolovateľným smiechom a fatálnymi následkami pre pacienta. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 6/10/// +Robert Englund, drsné efekty -příliš nechutné, zvrácené, divné postavy/// Kdybych se na to díval sám ve dvě v noci, asi bych si film užíval, ale protože jsem se na to díval s přáteli dost jsem se za ten film styděl. Některé prvky jsou opravdu srandovní, vtipné a dívák se u nich pobaví, protože tento fil se (doufám) nebere vážně. Jenže některé scény jsou až natolik nechutné, že jsem sám odvracel zrak. Polonahé zombie striptérky mě opravdu nerajcují. Klobou dolů ovšem za odvahu v efektech, za které by se nemusel styděl lecjaký zombie horor, který se bere jen trochu víc vážně./// Celkem 44%/// ()

2-Xtreme

No, dalšie nízkorozpočtové béčko, ktoré stojí za to vidieť. Nejedná sa o nič prelomové, ale fanúšikou žánru to určite pobaví. Dobrej zombie-činy nikdy nie je dosť a ked sa k tomu pridá skupinka sexy striptérok(profesionálok :) tak to nemôže byť zlé. Film má v celku vydarené masky a triky tiež nie sú na zahodnie i ked občas to poriadne zaškrýpe. Hlavné je to, že som sa nenudil ba naopak bavil som sa. Vtipné hlášky nie len z úst skvelého Roberta "Freddyho" Englunda, ktorý je naväčším kladom filmu sú k smrti dobré :) Proste toto sa podarilo, gore, čierny humor a všade vyskytujúce sa ženské prsia... tomu nemôžete dať menej než 50% ()

pornogrind

Ani horor ani komedie.Oboje tak na půl cesty.Za zmínku stojí jen Robert Englund a i tady je vidět že nejlepší formu má už dávno za sebou a šáhne po každém štěku.Holt každej se nějak musíme uživit. ()

Omnibus

"Sex je náš... dělá dobře mně i v hrobě. Posnídáš... moje koule, chutnaj tobě. Golfový míček letí, vystřelen pochvou! A chlapi nadržení, čumí, řvou a blbnou." Sice čumí jen na prachsprosté silikony, navíc nemrtvé, zatímco já, kluk z vesnice, raději popásám kozy živé a přírodní, ale nešť. Kolem tyče bylo natolik veselo, že i já jsem se rozparádil a hryzavým kikinám strkal za tanga jednu bankovku za druhou. Čímž jsem polechtal jejich nemrtvé ego a potěšil je, navíc se z toho málem udělal i jejich šéf, v radostné extázi tančící hrabivec (Robert Englund). Závěrem bych chtěl vyslovit poděkování členům vědeckého týmu, kvůli jejichž neschopnosti došlo k úniku viru z laboratoře, což umožnilo vznik téhle nařachané zábavy pro smečku nadržených samců. Mě nevyjímaje. Samozřejmě že oba, já i film, zasluhujeme to nejhlubší opovržení. ()

kingik

Velkým esem velmi ujetého hororu v dekadentním stylu je bývalá pornostar Jenna Jameson. Na začátku jsme svědky, jak oslňuje návštěvníky místního striptýzového baru svými ladnými křivkami, ale po 26. minutách je z ní po kousnutí zombík jedna báseň, který se postupně přeměňuje v pěknou šeredku, co nemilosrdně likviduje každého nadrženého návštěvníka clubu. A nezůstane jen u toho, jedna striptérka za druhou se nedobrovolně ale i dobrovolně nechávají pokousat, a pak už následuje řada komických a současně brutálních scén, které mají něco do sebe. Zombíci zde nejsou úplně tupá stvoření, ale dokonce mluví a i mírně uvažují, což jen umocňuje pocit, že tenhle horůrek má fakt dost. Je zde hodně nahoty, pěkných slečen a nechybí humor ani originalita jednotlivých scén. Zajímavá podívaná. ()

IQ Tiqe odpad!

Koho by nefascinovala kombinace "Jenna Jameson" a "komedie"? Mě bohužel ano a dokonce jsem tuhle zombie parodii filmu přetrpěl až do konce. Fakt nenacházím slov. Ztracený čas, nechutný, trapný, primitivní... ()

strougy

Až si jednoho dne otevřu nelegální striptýzový klub, tak si musím dát pozor, aby poblíž nebyla žádná tajná laboratoř a milé děvy se mi nezačaly měnit v zombíky. Uznávám, že tak krásně šílený nápad se vidí málokdy, představa, že změna na zombie změní slečnu na superstriptérku, která i když už hnije, tak před ní pánové padají do mdlob a s nadšením se nechávají odvést do zákulisí ke konzumaci, mně přijde zábavná, bohužel by tvůrci museli mít trochu talentu a nezazdít to roztahaným průběhem se strašně málo skutečně povedenými fóry, které se takřka ztrácí pod tíhou nudy a tuny nezajímavých scén. Slečny jsou sice celkem hezké, i když v zájmu rasové rovnoprávnosti bych ocenil i nějakou tu pěknou černošku a asiatku, komando vojáků patřičně drsné ( "Čemu jsme to naposledy zabránili, poručíku?" - "Armageddonu, pane" ) a chlapy patřičně hýkají nadrženým nadšením, ale prostě to k pořádně pokleslý zábavě nestačí, bohužel. Jediný, co jsem si z filmu nakonec odnesl, je informace, že až umřu a vstanu jako patřičně ohnilý zombie, nesmím si zapomenout přečíst Nietzscheho, konečně ho dokonale pochopím. ()