Movie

Ivo Trajkov

Ivo Trajkov

Michal Černý
  • Endyis

Proč se krucinál všichni tak serete do české experimentální tvorby. Kdyby podobné filmy přišli od režisérské kapacity ze zahraničí, tak všichni jako tupé stádo, budete hodnotit vysoko...(23.7.2010)

Existují dvě verze. Jedna s anglickým a druhá s českým komentářem. Film byl natočen v roce 1999, sestříhán až po osmileté pauze v roce 2007. Vůbec nechápu zdejší nízké hodnocení většiny uživatelů. Film má skvělé tempo, je zábavný a cosi po něm v člověku zůstane. Film o zodpovědnosti.(31.3.2011)

• #47

Obtloustlý šmírák s culíkem, vyholený chuligán z Non plus ultras a odhalené poprsí sestřičky z Ordinace v růžové zahradě...asi toto mi utkvělo...po odchodu z kina jsem navíc čekal minimálně nějaké ústní uznání od této trojky, protože vydržet tuhle hrůzu i přes relativně krátkou stopáž považuji za oceněníhodný výkon všech těch asi 15 lidí v sále. Toto road movie je stylizované do hypernezávislého a ultrauměleckého pseudodokumentu plného nic neříkajících blábolů, věřím, že kdyby tento škvár zhlédlo více erudovaných filmových znalců než těch nynějších 36, jistě by se mnozí předháněli v superlativech o vyjímečnosti, nadčasovosti a vysoké umělecké hodnotě snímku...já jakožto zanícený odpůrce těchto filmových průjmů dávám jasný palec dolů.(4.12.2008)

• Hudy86

LETNÍ FILMOVÁ ŠKOLA 2007(9.12.2007)

• Radek.SCH

Rozpočet: 6 milionů Kč(10.2.2009)