Panika v městečku (TV seriál)

• Belgie

Panique au village

Town Called Panic, A

Animovaný / Komedie

Belgie, 2000, 20x4 min

luxusni zalezitost myslim ze zabavna, hrave byt i bez jakekoliv znalosti francouzstiny.(13.12.2007)

Geniální film Panika v městečku je jen odvárek tohoto... Nemám slov... Škoda jen, že se seriál nedočkal více pokračování... - Haló Stevene. Tady Indián. Totiž né, to nejsem já. Umhh. Eh. Totiž... Dobře, teda. Osel byl unesen!! Ano, slyšíte dobře. Unesli jsme osla! A vrátíme ho, pokud nám vydáte váš červený traktor! COŽE!!? É, ne Stevene. Nebudeme vyjednávat. Ber nebo nech ležet... :-D - 100%(16.8.2010)

Nepropadejte panice, pokud indiánovi vyjde únos osla a koně nezmlátí zmutovaný kovboj, wafle budou hotové včas.(9.1.2010)

Seriál na první pohled není tak zběsile hektický jako film, což ve startu trošku zamrzí, ale jakmile si divák zvykne na to volnější tempo krátkých epizodek, dostane to taky jistou údernost.. Klidně (a rád) bych si dal i dvojnásobnou nálož, protože tuhle střelenou a blbě trefenou vesničku mám prostě rád.(4.11.2015)

"Kovboji, ty jsi fakt parchant!" :))(19.7.2010)