Panika v městečku (TV seriál)

• Belgie

Panique au village

Town Called Panic, A

Animovaný / Komedie

Belgie, 2000, 20x4 min

V jednoduchosti je síla a pro toto dílo to platí dvojnásob. Neskutečně napaditý, hravý a neuvěřitelně zábavný seriál o trampotách koně, kovboje, indiána a spousty dalších zajímavých postav.(5.12.2009)

Neskutečně jednoduché a absurdně vtipné. :) Tahle trojice Kůň, Kovboj a Indián se zkrátka nezastaví. :D(2.8.2010)

Skončil som keď začali prasátka, ovečky, kravky, slipky a traktor trsať na dramáč. 95%(26.11.2009)

Presne tu sa ukázalo to, že keď spojíte sentimentálnosť v podobe hračiek z detstva a primitívne až detské spracovanie ako prehnané proporcie, či pohyb cez plastelínu funguje to bezvadne. Seriál donúti sa prejaviť dieťa v nás.(21.2.2010)

Naprosto nepopsatelně šílené. Způsobuje zničující záchvaty smíchu. Nikdy před tím největším okamžikem, kdy jsem pustil poprvé kovboje s indiánem a koněm na scénu jsem nebyl unaven z vlastního smíchu. Absurdita nade vše, originalita vyhnaná do extrému a nápady lítají všude a všude, oui cheval?(15.2.2010)