Panika v městečku (TV seriál)

• Belgie

Panique au village

Town Called Panic, A

Animovaný / Komedie

Belgie, 2000, 20x4 min

luxusni zalezitost myslim ze zabavna, hrave byt i bez jakekoliv znalosti francouzstiny.(13.12.2007)

Jde nemilovat seriál v němž mají všechny postavy nebo zvířata mentální retardaci, Downův syndrom nebo Tourettův syndrom? Odpovím za vás - nejde!(23.1.2011)

V jednoduchosti je síla a pro toto dílo to platí dvojnásob. Neskutečně napaditý, hravý a neuvěřitelně zábavný seriál o trampotách koně, kovboje, indiána a spousty dalších zajímavých postav.(5.12.2009)

Seriál na první pohled není tak zběsile hektický jako film, což ve startu trošku zamrzí, ale jakmile si divák zvykne na to volnější tempo krátkých epizodek, dostane to taky jistou údernost.. Klidně (a rád) bych si dal i dvojnásobnou nálož, protože tuhle střelenou a blbě trefenou vesničku mám prostě rád.(4.11.2015)

A to jsem si myslela, že nic šílenějšího než Dumbland existovat nemůže. :o)(17.1.2010)