Fantastický mazel

Drama / Sci-Fi / Rodinný / Komedie / Fantasy

Hong Kong, 2008, 85 min

Stephen Chow

Ying-Wah Wong

Viděl jsem film s dabingem, a to je teda něco:D Nejvtipnější ten malej podnikatel!! A zabíjení švábů, to je síla, tim bych se doma bavit nechtěl. No, takže zpět k filmu - přijde mi to jako průměrná zábava. Je to především pro menší děti, starším nebo dospělým divákům to podle mě nemá moc co nabídnout. Ale děti si k mému hodnocení můžou klidně hvězdičku nebo dvě přidat:) Své publikum si film najde.(15.10.2008)

Celkem příjemný rodinný film. V jednu chvíli jsem ho chtěl nesnášet, ale naštěstí to byl jen sen :) Takže končím na čtyřech. Trhák to není, ale ,ilá a jednoduchá zábava na volný čas ano.(12.4.2008)

Já prostě zbožňuju rozkošné chlupaté kouličky. Jakmile se někde nějaká objeví, tak moje objektivní hodnocení je v tahu. Musíte k tomu filmu přistupovat s jistým reálným očekáváním. Prostě žádný převratný a napínavý zvrat v příběhu o tom, jak chudý kluk najde mimozemského plyšáka, najít nemůžeme. To, co filmu chybí na originalitě, je vynahrazeno rozkošností. Ještě jako bonus hlavního hrdinu hraje dívka, což mi vyrazilo dech.(23.3.2014)

Prekvapivo dobre zrežírované, trochu ako z Flubbera, ale inak Chow sa nám predviedol, po hereckej kariére, zasadol na režisérsky post, a natočil tak trochu komediálnu rodinnú sci-fi, v ktorej nieje núdza o smiech, a výborných scénok, a trochu koniec k plaču to všetko zahrňa do priemeru 80 percent.(22.9.2008)

Trochu E.T., nieco z Matrixu, nieco z M:I ako i toho a tamtoho.Mila, miestami trhla, miestami poucno-naucna single serving zalezitost.(26.5.2008)

• Jiao Xu

• - Tiova syna Dickyho ve skutečnosti hraje dívka Jiao Xu. (Raztubyl)