Fantastický mazel

Drama / Sci-Fi / Rodinný / Komedie / Fantasy

Hong Kong, 2008, 85 min

Stephen Chow

Ying-Wah Wong

Uslzené momenty Chowovi moc nejdou, naštěstí je vyvažuje dostatek těch praštěných, z nichž vás pár vyloženě shodí smíchy ze židle. Navíc to rychle uteče, takže se CJ7 (mimochodem moc roztomilá potvůrka) dá označit za lehce nadprůměrnou zábavu. Pokud tedy máte rádi asijský humor.(22.4.2008)

• MM_Ramone

Titul s hlúpym distribučným názvom "Fantastický maznáčik" mi dlho doma zapadal prachom. No ale predsa len som sa odhodlal ho vložiť do prehrávača. Hneď na začiatku ma zamrazilo, keď som videl v úvodných titukoch tie ázijské klikyháky. Nie som zrovna priaznivcom filmov z Ázie. Skôr naopak. Za roky som si ku nim vypestoval celkom silnú averziu. A táto infantilná rodinná sci-fi komédia mi ju ešte viac prehĺbila. Zhliadom som ďalšiu šikmookú pičovinu s mimoriadne trapným humorom. **(31.10.2016)

Kto už videl Kung-fu melu alebo Shaolin futbal vie presne do čoho ide. Humor Stephena Chowa mi sedí a niektoré scény boli skutočne vtipné. Asi najviac ma pobavil súboj v uličke v štýle Bruce Leeho, ale i scéna sen versus realita, kde vyšli najavo skutočné schopnosti maznáčika. Deti boli veľmi spokojné, páčilo sa im, u mňa priemer, takže dávam rodinný priemer 70% a slabšie štyri hviezdy.(3.8.2016)

Hmm, samozřejmě že tento film JE i pro fandy Stephena Chowa, a to i pro ty zasloužilejší, kteří dokážou rozpoznat vtípky a parafráze z jeho starších filmů. Pokud si někdo myslí, že Chow je pouze Kung-fu Hustle a Shaolin Soccer, tak se pořádně plete :-) 80 %(6.4.2008)

Odkdy si vlastně Robert Rodriguez říká Stephen Chow?(6.4.2014)