Tom a Jerry: Louskáček

Tom a Jerry: Luskáčik

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 46 min

Tara Strong

Pěkné přepracování známého baletu louskáček. S komediálnímy prvky a animovanou odlehčeností. Vážně pěkný film.(23.1.2008)

• Lovely.Bones

Toma a Jerryho mám opravdu rád, ale mám alergii na každou věc, ve které mluví. Přijde mi to jako pošlapání původního kouzla tichosti. Tomuto filmu se pokusím v budoucnosti vyhnout.(24.12.2014)

• HiddenDragon

Na papire mozna idealni napad, ve skutecnosti pak dost rozpacite spojeni. Vazna baletni hudba (byt krasna) z Cajkovskeho Louskacka se na podbarveni detske grotesky nehodi. Ke vsi te ztrestene akci, honickam a gagum je to zkratka malo akcni, navic se motivy dost opakuji. Animace mi taky neprisla tak hezka jak v serialu. V tom, jak si pamatuji, Jerry a Tom nemluvi, coz je zachovano i tady. Ovsem vzhledem k tomu, ze mluvi vsichni kolem (Tuffy, Balerina, Kral atd.), vyzniva to podivne, jak kdyby T a J trpeli ztratou reci. Pribeh je takovy pozmeneny Louskacek. Jaksi naruby (Kocici kral misto Mysiho apod.), ale to nevadi, invence je v tomhle pripade ku prospechu. Bohuzel az na vanocni atmosferu tu neni nic moc zajimaveho. Je to opravdu spise snimek pro nejmensi, kteri se ruznym vybuchum, mlatickam a honickam asi zasmeji. Pro dospelaka slabe.(18.1.2015)

• predators

Se vším všudy se jedná o podívanou pro nejmenší! A ikdyž to má do klasických příběhů na míle daleko, rozhodl jsem se, že tentokrát neudělím hodnocení. Bylo by to trochu nefér... Tom a Jerry jdou, k nám teď s náladou. Hurá! Tahle bitva trpaslíka s obrem, neskončí ve zlém, ale v dobrém. A kámoši jak hrom, jsou Jerry a Tom. ???%(2.5.2010)

No komment. 85%(27.12.2010)