Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli, uprostřed mediálního šílenství, dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů! (HBO Europe)

JAzzeURo

Musím říct, že dlouho jsem neviděl tak nevtipnou pitomost. V souboji 2 komedií 2009 se Sandrou jasně výtěží Proposal. ()

lumi1

ako je možné že taká dobrá herečka sa nechala nahovoriť na takú rolu..Normálne ma rozčuľovalo akú pošahanú ženskú z nej urobili. ()

Figuto

Ztřeštěnost, avšak Sandře Bullock se odolává těžko a je vidět, že se do svých rolí umí položit. 4/10 ()

JerryPilsen

Velké překvapení!Asi po těch reakcích a Malině jsem čekal větší hrůzu,ale film je určitě víc jak průměrný.Nahoru ho ženou hlavně herecké výkony,scénář je triviální.Ale Sandra je opět skvělá a její postava je do půlky nesympatická a zbytek politováníhodná. ()

Bblondie

Ty tři jsou jenom za Sandru a Bradleyho. Mě se to nelíbilo, přišlo mi to až trapné, neskutečné klišé a Sandra má na lepší role. ()

TOMASINI

Z filmů se Sandrou Bullock se mi tento film líbil nejméně. Sandra je na tuto roli trochu stará a více ji budou sedět role matek (Zrození šampióna). Děj je takový celý příliš povrchní a jediné zajímavé na filmu je právě samotná Sandra, jak se popasuje s rolí vhodnou pro 20-ti letou Barbie. ()

MJSK

Střelená, bláznivá a ukecená Sandra...něco vyložene pro mě... Děsně mě tajtrdlování Sandry bavilo a klobouk dolu, kdyz v 45 letech zahraje bravurne charakterni roli (Zroteni sampiona) a zároveň praštěnou křížovkářku... \pokud ale hledáte poutavý děj a scénáristické orgie, pak ani neztracejte cas....Tohle je prostě praštěný a moc dobrý. ()

pelegryna

nevím, nevím, nevím.... až moc afektu pro takovou křehotinku,ale asi to byl záměr.Nedokoukal jse to nikdy a zkoušel jsem to třikrát.... ()

nemkatuli

Jak už tu bylo několikrát zmíněno, je to lehčí komedie, ale Sandra rozhodně nepodala špatný výkon. Trhlou Mary zahrála tak, že mi z jejího šíleného projevu, do očí bijících barevných modelů a na ní netypicky odbarvenou hlavu chvílemi docela vážně třeštila hlava a přecházel zrak, ale jen o tom tenhle film není. Přeci jen má v sobě malé poselství a to nevzdat to a nestydět se být sám sebou, bylo to dojemný.. ()

Lvísrdce

Jako nenáročná oddechovka se mi to líbilo. Hodně dělala Sandra, její herectví je pro mě dobře uvěřitelné, té postavě rozumím, s ní cítím. ()

Profík

není to tak hrozné, rozhodně ne na zhlatou malinu. Mohlo se trochu méně tlačit na pilu a bylo by to ještě lepší. Trochu zlidštit některé postavy, hlavně Sandřinu a bylo by to na vyšší hodnocení a Sandra by možná bývala nemusela přebírat dvě ceny, ale pouze Oscara. 60%. ()

katikka

Na to čo som očakávala od tohto filmu, to bola slušná zábava a niekoľkokrát som sa aj nahlas zasmiala, čo sa mi nestáva. Sandra Bullock so strašnými blond vlasmi si zahrala pološialenú ženskú a išlo jej to celkom slušne. Je to typ americkej situačnej komédie, ktorá sa nesnaží zahrať na romantickú nôtu, snáď až ku koncu filmu, ale skôr na humorné situácie a podivínske povahy postáv. Každopádne pri tomto humore som sa necítila trápne ako to pri väčšine týchto typov komédií býva, ale v doomácej pohode s úsmevom na tvári som si spríjemnila večer. ...preto si tento film zaslúži minimálne 60% ak nie viac. ()

kratajirka odpad!

To je tak, když se áčkoví herci sejdou na place a před nimi se rozevře béčkový scénář. Vznikne céčkový film. 10% ()