poster

Slečna zamilovaná

 • USA

  All About Steve

 • slovenský

  Slečná zamilovaná

Komedie

USA, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cabal
  *

  NUDA(30.12.2009)

 • misterz
  ****

  Vážne nechápem to nízke hodnotenie. Film si rozhodne zaslúži aspoň hranicu červených čísiel. Ide o bláznivú komédiu s fantastickou Bullockovou, ktorá postavu Mary (postavičku síce pobláznenú a hyperaktívnu ale pritom nadpriemerne inteligentnú, ukecanú a roztomilú) zvládla bravúrne. Páčila sa mi hlavne prvá polovica, druhá už nebola taká dobrá, ale stále aj tak nadpriemer. Komédia má v prvom rade pobaviť, a mňa pobavila, takže účel splnila. Na prípadné chybičky vo filme nehľadím, pretože všetko prebíja Bullockovej komediálny talent. Najlepšie sa hodí film pozerať večer v dobrej náladičke, ktorú táto komédia ešte vylepší. U mňa veľká spokojnosť, rozhodne sa nenechajte odradiť nízkym hodnotením. 75/100(13.1.2014)

 • Galadriel
  **

  Oddechových 50% - film, který pobaví, neurazí a díky Sandře Bullock (a ne jen kvůli těm červeným botám) si na něj vzpomenete i za týden.(4.11.2014)

 • Roman.Ticka
  **

  Čekala jsem podobně příjemnou záležitost ve stylu Návrh, ale už scéna v autě dala jasně najevo, kudy cesta (ne)vede. Ač je Sandra pořád kus a daří se jí úspěšně stírat věkový rozdíl s partnery nad 10 i více let, aniž by vypadala trapně, (na věku jistě nezáleží, ale jde o určité sladění) přesto tak zpackaný úděsný scénář nemohla zachránit ani její stále perfektní vizáž, ani účast mého oblíbeného Bradleyho. Vlastně jsem od snímku dál už nic nečekala, jen mě zajímalo, kam se nasměruje jejich rande naslepo, jakou roli mu přišili. Naštěstí to s nimi dopadlo jak mělo, ale přesto mě kromě pohlavně nezařaditelného Churche nejvíc iritovalo oblíbené stávkování pro nic a za všecko, typicky po americky, což se už daří kopírovat i u nás, jako vše co stojí za ho...(1.4.2013)

 • Lenny.M
  **

  Sandra je blázen, že bere takové role. Její plus ale je, že ona zahraje jakoukoliv roli na výbornou, tudíž ani tomuhle "odpadu" odpad dát nejde..:) Ale nezbavím se dojmu, že to trošilinku napodobovalo Bridget :)(6.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace