Slečna zamilovaná

• slovenský

Slečná zamilovaná

Komedie

USA, 2009, 95 min

Dnes jsem shlédla čtyři komedie (konkrétně Moje žena a jiné katastrofy, Jen přes její mrtvolu, Zahulíme uvidíme 2 a Slečna zamilovaná) , z nichž u tří jsem po pár minutách zabrousila k internetu a během jejich sledování surfovala, aniž by mi cokoli podstatného unikalo, jen tahle komedie, od které jsem si moc neslibovala, mě přesvědčila se k internetu neuchylovat a sledovat jí pozorně až do konce... Slušně jsem se bavila, pár scén mě rozesmálo a dobrá nálada vydržela i dlouho po dokoukání... Sandru Bullock nemusím, ale v tomhle filmu mi nevadila a do konce mě její Mary slušně bavila... Není to žádná perla, ale po dnešním komediálním maratónu si uvědomuju, že natočit zábavnou komedii není žádná sranda a tahle u mě jako jediná uspěla.(15.9.2010)

Jednoduché, příjemné a přímočaré, přesně to, co můžete čekat od oddechové komedie. Sandra má pořád šmrnc a tenhle film prostě taky. Nic geniálního, nic úžasného, jenom příjemná podívaná od začátku do konce.(25.11.2009)

• Aknah

Sandru sice miluju a i tady ,,stalkerku" zahrála skvěle, ale příběh vlastně o ničem, vtipné scény mě prostě nepřišly k smíchu a konec který měl celkem vážnější stránku, tak byl málo nato, aby to zachránilo film jako celek. Bohužel...(3.8.2015)

• - Sandra Bullock obdržela Oscara za hlavní herecký výkon ve filmu Zrození šampiona (2009), přičemž den předtím převzala Zlatou malinu za snímek Slečna zamilovaná. Poprvé v historii se tak stalo, aby protagonista převzal obě ceny v jednom roce. (Yardak)

• - Keď sa Mary (Sandra Bullock) kúpe vo vani, v pozadí hrá pieseň, ktorú spieva Helga Bullock - Sandrina matka. (misterz)

• - Sandra Bullock získala za roli Zlatou malinu v kategorii Nejhorší herečka a společně s Bradley Cooperem další Zlatou malinu za Nejhorší pár roku. (Chrustyn)