Slečna zamilovaná

• slovenský

Slečná zamilovaná

Komedie

USA, 2009, 95 min

Sandra Bullock až po pětí letech od Crashe dostala šanci znovu ukázat, že hrát umí. Dokonce ty možnosti byly tři a jak tady, v Návrhu nebo v Blind Side ukázala, že zvládne nekompromisní šéfku, sexy maminu i potrhlou a nechutně chytrou lamičku :-) Ty proměny jsou tak markantní a ukazují, že dovede zahrát opravdu všechno, proto ji za sebe dávám titul nejlepší herečky za rok 2009. FIlm sám o sobě drží pohromadě díky "podprahovým" vtípkům a hereckému talentu snad všech herců na place. Tři a půl.(28.12.2009)

Úplná blbost bez žádného námětu, která mě ale šíííleně pobavila!!! Sandra Bullock, co by střelená Mary s příšernýma kozačkama, byla opravdu přesvědčivá. Myslím, že tady se vyřádili stylisté i blázni..wow.(30.10.2010)

Dnes jsem shlédla čtyři komedie (konkrétně Moje žena a jiné katastrofy, Jen přes její mrtvolu, Zahulíme uvidíme 2 a Slečna zamilovaná) , z nichž u tří jsem po pár minutách zabrousila k internetu a během jejich sledování surfovala, aniž by mi cokoli podstatného unikalo, jen tahle komedie, od které jsem si moc neslibovala, mě přesvědčila se k internetu neuchylovat a sledovat jí pozorně až do konce... Slušně jsem se bavila, pár scén mě rozesmálo a dobrá nálada vydržela i dlouho po dokoukání... Sandru Bullock nemusím, ale v tomhle filmu mi nevadila a do konce mě její Mary slušně bavila... Není to žádná perla, ale po dnešním komediálním maratónu si uvědomuju, že natočit zábavnou komedii není žádná sranda a tahle u mě jako jediná uspěla.(15.9.2010)

• heyda

Na jedno zkouknutí OK, ale dívat se na tento film pravidelně, tak bych pochyboval o psychickém zdraví daného jedince. :-D Největší překvapení pro mě bylo, že Sandra i ve svých 45 letech vypadá naprosto fantasticky. O příběhu radši nemluvím. 40%(26.12.2012)

• honajz

Po půl hodině jsem měl chuť postav Sandry Bullock zabít nebo nechat na doživotí zavřít do cvokhausu. Kdyby ten film byl radši o těch zpravodajích a jejich suchých hláškách, udělali by líp. http://www.dvdextra.cz/dvd-recenze/slecna-zamilovana.html(17.5.2010)