poster

Slečna zamilovaná

  • USA

    All About Steve

  • slovenský

    Slečná zamilovaná

Komedie

USA, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
  • MMR
    ****

    Když jsem si to pouštěl, očekával jsem příběh o ničem a myslel jsem si, že to nějak přetrpím a že si jen bezmyšlenkově odpočinu. Ovšem opak se stal skutečností. Jedná se o bláznivou komedii, kde mi Sandra Bullock svým chováním a neustálým protivným žvatláním připomíná jednu naší kamarádku. Ovšm to mi nebránilo v tom se pořádně zasmát a těšit se na každou další komickou a nepředvídatelnou situaci.(8.12.2013)

  • predators
    ****

    Sandra Bullock se rozhodla zaplnit prázdné místo pozitivity svým úsměvem, elánem a nezměrnou vytrvalostí. A čím déle budete pozorovat její červené boty, tím více si ji zamilujete. Střeštěná a plná energie pronásleduje Steva a je ochotna pro něj skočit i do té nejhlubší jámy :-) Navíc jí to i v těch 45 letech náramně slušelo... ;-) 70%(10.1.2010)

  • teutates
    ***

    Síce jednoduché a prosté, ale miestami vážne zábavné... príjemná oddychovka v popredí s novšou a charizmatickejšou Sandrou Bullock. Ostatní herci samozrejme taktiež potešili, noo a čo k tomu dodať, snaď len 5-6/10(29.12.2009)

  • Webb
    **

    První film, ve kterém mi Sandra Bullock vůbec nevadila. Řekl bych, že role jí byla šitá na míru a zahrála to opravdu dobře. To je ale bohužel jediný klad této komedie.(27.2.2010)

  • Roman.Ticka
    **

    Čekala jsem podobně příjemnou záležitost ve stylu Návrh, ale už scéna v autě dala jasně najevo, kudy cesta (ne)vede. Ač je Sandra pořád kus a daří se jí úspěšně stírat věkový rozdíl s partnery nad 10 i více let, aniž by vypadala trapně, (na věku jistě nezáleží, ale jde o určité sladění) přesto tak zpackaný úděsný scénář nemohla zachránit ani její stále perfektní vizáž, ani účast mého oblíbeného Bradleyho. Vlastně jsem od snímku dál už nic nečekala, jen mě zajímalo, kam se nasměruje jejich rande naslepo, jakou roli mu přišili. Naštěstí to s nimi dopadlo jak mělo, ale přesto mě kromě pohlavně nezařaditelného Churche nejvíc iritovalo oblíbené stávkování pro nic a za všecko, typicky po americky, což se už daří kopírovat i u nás, jako vše co stojí za ho...(1.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace