poster

Slečna zamilovaná

 • USA

  All About Steve

 • SK název

  Slečná zamilovaná

Komedie

USA, 2009, 95 min

 • Webb
  **

  První film, ve kterém mi Sandra Bullock vůbec nevadila. Řekl bych, že role jí byla šitá na míru a zahrála to opravdu dobře. To je ale bohužel jediný klad této komedie.(27.2.2010)

 • Stanislaus
  ***

  Vůbec nechápu to malinovou mánii okolo tohoto snímku. Samozřejmě! Jde o další americké romantické klišé, kde se dá od začátku krapet tušit jak to dopadne atd.. Sandra Bullock možná nepředvedla zrovna nejslibnější výkon podle malinové poroty, ale mě přišla taková, jaká měla její Mary být. Ukecaná, praštěná s hlavou plnou Stevea. Cyrusce bych Malinu nacpal do huby, že by ani nemrkla. Jak říkám, Sandra měla lepší role, ale takovou potupu si ani v nejmenším nezasloužila. Musím opravdu pochválit šmrncovní a chytlavý soundtrack, který byl opravdu nepřeslechnutelný. Námět je sice trochu praštěný, ale je vyvážen kupodivu promyšleným scénářem. Zkrátka další stará známá pohádka, se skvěle trapnou a ulítlou Sandrou Bullock, která se hodí ke zpříjemnění odpoledne.(8.5.2010)

 • HellFire
  **

  Je s podivem, že v jednom roce ze sebe dokáže Sandra udělat totální krávu (ano mluvím o tomhle filmu) a na druhou stranu úžasnou herečku v The Blind Side. Nechápu.(4.8.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Keď sa Mary (Sandra Bullock) kúpe vo vani, v pozadí hrá pieseň, ktorú spieva Helga Bullock - Sandrina matka. (misterz)

 • - Na filmovom plagáte drží Mary (Sandra Bullock) v ruke červeno-biely dáždnik. Vo filme je však modro-biely. (misterz)

 • - Sandra Bullock při převzetí Zlaté maliny prohlásila: „Něco mi říká, že jste ten film neviděli. Kdybyste film skutečně viděli a pochopili, co se snaží sdělit, nebyla bych zde.“ Zůčastněným rovněž při předání rozdala DVD s filmem a přislíbila, že přístí rok poté, co se na film ostatní skutečně podívají, jej přijde cenu vrátit. Za proslov a hlavně účast na ceremoniálu sklidila velký potlesk. (Kamiiik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace