Slečna zamilovaná

• slovenský

Slečná zamilovaná

Komedie

USA, 2009, 95 min

IIRozpočet $-miliónovIITržby USA $33,862,903IITržby Celosvetovo $40,127,259II Tržby za predaj DVD v USA $7,493,331 //počet predaných kusov 495,141II Trapošina, ktorá je miestami nečakane celkom milá ale niekedy aj príliš otravná, Sandra Bullock ušla ale takáto úloha jej moc nesedí. /25%/(28.11.2010)

Sandra Bullock s příšernýma vlasama v roli potrhlé ženské s děsnýma botama, která snad zákonitě musí otravovat úplně každého. Nicméně film byl na odpočinek dobrý, místama vtipný, prostě pohodová komedie, od které člověk dostane přesně to co očekával. Ocenění hvězdné maliny opravdu nechápu, tento rok tu bylo mnoho mnoho horších filmů. I když bych Mary Horowitzovou musela zabít, kdybych jí někdy potkala, kdyby mi rodiče dohodili Bradleyho Coopera, nejspíš bych se zachovala stejně a vrhla se na něj už v autě. 3*(9.7.2010)

Přesně u těhlech typů filmů nemám rád "pány kritiky". Slečna zamilovaná opravdu není žádné umělecké dílo, není to film, který se zapíše do dějin, není převratný ani oscarový, ale pro mě je to prostě snímek, který má vtip, myšlenku i emoce. A můžou mi za to ostatní klidně říct, že nerozumím filmu. A můžou mi vlést na záda i Zlaté maliny, které si Sandra opravdu ani náhodou nezasloužila - nechci tím, říct, že předvedla nějaký bůh ví jaký výkon, ale svojí roli zahrála tak, jak si vyžadovala a má prostě to správné charisma. Film má fakt vtipné scény, ale poukázal i na mnohé pravdy, kterých si né každý divák všimne, jakožto krásné metafory s křížovkami, účel médií (proto tak nesnáším zprávy), zůstat sám sebou atd... Takže mně se to líbilo... a moc! Opět podcenněný film. Nevím, co ostatní čekali, ale já jsem čekal přesně takovouhle oddychovku. PS. Já tyhlety americké konce (dost možná kýčovité) prostě miluju! :)(12.2.2011)

Komedia postavena na tom, ze Sandra vela rozprava a divne beha. Ale pri konkretnych dvoch vtipkoch som sa smiala tak, ze... sup do priemernej skatulky.(20.5.2010)

Sandra Bullock se rozhodla zaplnit prázdné místo pozitivity svým úsměvem, elánem a nezměrnou vytrvalostí. A čím déle budete pozorovat její červené boty, tím více si ji zamilujete. Střeštěná a plná energie pronásleduje Steva a je ochotna pro něj skočit i do té nejhlubší jámy :-) Navíc jí to i v těch 45 letech náramně slušelo... ;-) 70%(10.1.2010)

• - Na filmovom plagáte drží Mary (Sandra Bullock) v ruke červeno-biely dáždnik. Vo filme je však modro-biely. (misterz)

• - Sandra Bullock obdržela Oscara za hlavní herecký výkon ve filmu Zrození šampiona (2009), přičemž den předtím převzala Zlatou malinu za snímek Slečna zamilovaná. Poprvé v historii se tak stalo, aby protagonista převzal obě ceny v jednom roce. (Yardak)

• - Sandra Bullock při převzetí Zlaté maliny prohlásila: „Něco mi říká, že jste ten film neviděli. Kdybyste film skutečně viděli a pochopili, co se snaží sdělit, nebyla bych zde.“ Zůčastněným rovněž při předání rozdala DVD s filmem a přislíbila, že přístí rok poté, co se na film ostatní skutečně podívají, jej přijde cenu vrátit. Za proslov a hlavně účast na ceremoniálu sklidila velký potlesk. (Kamiiik)