Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

zdepapepa

Silné 4 hvězdy. Holt Kevin Smith umí. Ovšem jediné zklamání byla poslední zhruba třetina filmu, kde kdyby si Zack a Miri sedli a pohovořili jako dva dospělí lidé, nic z toho by se nestalo. Ovšem i ta nastavovaná kašička je výživná, typický Smith. Kdo viděl či četl něco o natáčení prvních Clerks, asi se pousměje, když tam budou lidi pobíhat s mikrofonem na hokejce a tak podobně. Standardní Smithovi herci jsou doplněni několika novými tvářemi, z nich především rozesmál nejvíc Tyler "Reaperovskej Sock" Labine a především dvojice Brandon Routh (jako Bobby Long) a Justin Long (jako Brandon). ()

Alqarin

Smith trochu vyměknul, ale naštěstí měl pořád koule na to, aby naservíroval svůj tradiční kvalitní standard a párkrát se i trochu utrhl ze řetězu. Rogen a Banks jsou dvojka k sežrání a romantika funguje spolehlivěji, než u většiny současných zástupců tohoto žánru, pročež Zacka a Miri nelze nemít rád. ()

Z0oMb3E

Taký amaterizmus pri točení porna už len to vytvorí úsmev na tvári. Príbeh-lovestory sa pohráva s myšlienkou či môžu byť muž a žena priatelia bez toho aby niečo vzniklo. Film je to celkom príjemný a celkom dobre sa naň pozerá. Elizabeth Banks fest kočka. ()

Paxxx.cz

Docela průměrná komedie s průhleným příběhem a koncem, který se dal očekávat. Nicméně jsem se i tak docela pobavil tak proč ne... Kdo od filmu čeká něco více než standartní komedii bude možná zklamaný...6/10. ()

SaNcHeZ_cz

Smithův přerod vyšel. I přes absenci pro něj typických postav vytváří na pubertálním základu překvapivě dospělý film plný zábavného humoru a vydařených hereckých postav. Justin Long je prostě perfektní. ()

Rosana

Super komedie, ve které toho porna moc nehledejte. Skvělý zamilovaný příběh a úžasné postavy, které si zamilujete. ()

katasta

Tak todle je fakt správnej romanťák :oD:oD celou dobu sem se smála, někdy řechtala, prostě mě to celý hodně bavilo. Fakt sranda, doporučuju :o) ()

Praxis

Zack a Miri jsou prostě miláčci už od začátku. Okamžitě vám musí být jasné, že mezi nimi to nebude jenom jako kamarádi. Komedie, která vás naprosto uvolní (mno, doufám že ne tolik, jako Sherley) a místy se budete smát, jak dogy :-)... ()

Asgy

Příběh sice netradiční, ale po přečtení obsahu člověka asi už nic nepřekvapí. A I když občas humoru bylo jaksi pomálu, řekl bych, že si s tímto tématem Kevin Smith poradil dobře. ()

mysiak

Opĺzle, nechutné, pervezné...ale náramne vtipné...aj keď sa mi moc prechod do Pittsburghu nepáčil...Zack a Miri sú skvelá komédia, plná sexuálnych narážiek, typicky smithovského humoru, popkultúrnych odkazov...famózneho gay páru Routh a Long...a krásnej Elizabeth Banks... I'd like a double espresso so I can stay up all night... 'cos I'm in the mood to fuck! ()

Lamiczka

Zack a Miri jsou přátelé zdá se odjakživa. Dokonce spolu bydlí, společně i jezdí do práce. Jediné, co jim ke spokojenému životu zbývá, jsou peníze. Když jim v bytě odpojí vodu i elektřinu, rozhodnou se pro radikální a velice netradiční řešení. Chtějí natočit porno film, ve kterém si sami zahrají. Casting, scénář, interiéry, technické vybavení - vše je zařízeno, teď už jen stačí první klapka a natáčení může začít. V momentě, kdy přijde jejich společná chvilka si navzájem uvědomí, že k sobě cítí víc než jen přátelství. Jak se s tím poperou a jakým způsobem to prověří jejich dosavadní vztah? Seth Rogen a Elizabeth Banks jsou ve svých rolích skvěle sehraný pár. Jejich ulítlé a bezprostřední chování je vtipné a diváka upřímně baví. Celý nápad s natočením erotického filmu je zábavný a postavy, které do snímku obsadí jsou tým k pohledání. Přátelské a později i romantické a intimní chvilky mezi hlavními postavami nejsou žádným kýčem, naopak jsou vítanou milou vsuvkou. Tomu a především režisérovi patří velké plus, protože jinak by se jednalo jen o film se snahou šokovat a fascinovat něčím rádoby neobvyklým s pornografickým podtextem. ()

Popluh

Kevin Smith strikes back! Tomuhle říkám romantický film s koulema (...Jasona Mewese). Výborné hlášky, tradičně skvělí herci (Rogenovi přeju bonusový sex) a spousta nekompromisního humoru ze kterého se pánům z MPAA znásobilo revma, zhoršila prostata a klesnul důchod. Let´s go fuck! 80 % ()

Jillen

Možná to bylo tím, že jsem byl extra pozitivně naladěn na vlnu sexuálních vtípků...a nejsem si jistý, zda film bude i na další shlédnutí tak zábavný...ale, rozsekalo mě to :D napoprvé jednoznačně za plný počet. Je to tak úžasně čisté, že by se to dalo pouštět i děckám pod 15 let :D, ne, dělám si srandu, ale prostě to září na sto honů a pozitivní energie spolu s mnoha vytříbenými momenty dělá ze Zacka a Miri romantický pár roku 2008. Ještě, že jsem nedal na zdejší lehce kritické reakce. Staaar Whooores! ()

GodComplex

Kevin Smith potvrzuje svou neschopnost natacet zabavne filmy, kdy i z tak gurmanskeho tematu jako nataceni porna dokaze zplodit takovou nudu. Samotne porno nataceni bylo jeste v pohode, ale cim vic se do toho zacala motat romanticka linka, ktera zde navic vubec nefungovala, o to vetsi nuda to byla. "So, you guys suck each other's cocks, huh?" 4/10 ()

O.Peta

Jsou tři možnosti: A) Asi už jsem z tohoto humoru vyrostl. B) Je to tak ohrané, že už toto téma nebaví. C) Chyba je ve filmu, ten je špatný. Ano, C je správně. 40% ()

UncleG

Smithova "Dekonstrukce romantického žánru" se v mnoha ohledech vydařila na výbornou. Jako obří lejno vržený do ksichtu všem Láskám nebeským tenhle film zkrátka funguje. Bohužel po všech ostatních stránkách je to výrazně horší a nejvíc na štíru jsme s humorem. Ono tohle haha-pornografické pokoukání nahrazuje komiku vulgaritou a situační humor nechutností. A to je u komedie vždycky trošku průser. Hrome... proč mám s souvislosti s tímhle filmem nutkání hovořit o exkrementech? Koprofilní uživatelé nechť si přičtou další dvě hvězdičky. ()

Ender66

Návod pre všetkých nesmelých chlapcov, ktorý roky túžia po babe snov z ich okolia ale nevedia sa "vymačknuť". Navrhnite jej hlavnú úlohu vo vašom pornofilme. Zarobíte slušné peniaze (ako všetci vieme internet je vlastne iba prostriedkom na hromadné šírenie kôz, predkov a zadkov), je možné že sa do vás dotyčná slečna zaľúbi a keď nič iné, tak si aspoň poriadne šuchnete (nezabudnite trvať aj na praktikách, na ktoré by normálna slušne vychovaná baba nikdy nepristála, predsa len ide o pornáč a v súčasnosti si už s obyčajnou súložou nevystačíte). Ideálna kombinácia! Tak na čo ešte čakáme:) ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)