Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Primavera

Najlepšia časť filmu pre mňa jednoznačne natáčanie porna v štýle Stars Wars. Takisto romantika v dosť neromantickom prostredí bol výborný originálny nápad, škoda len, že v poslednej tretine filmu som skoro zaspala od nudy pri hrátkach typu "mam ťa rád, máš aj ty mňa rada, mám ťa naozaj rád a bla bla bla..." , dramatický útek, návrat, vyznania... pričom už od úvodu je jasné nastavenie príbehu a jeho dvoch hlavných hrdinov. ()

markotter

Asi nejslabší film, co jsem viděl od Kevina Smithe. Vlastně nebýt té části, ve které se o nápadu natočit porno mluví a následné realizaci natáčení to s Kevinem Smithem moc společného nemělo a v typicky americky romantickém závěru bych si představoval spíš Sandru Bullock s Hughem Grantem :-). Naštěstí prostředek byl plný vtipných nápadů a gagů, tak nemusím jít na 2 hvězdy, což by mě vzhledem ke Kevinovi dost mrzelo. ()

haWranka

Pro mě velký překvapení! Čekala jsem nechutnej humor, ale ten se nedostavil (tu jednu extrémní nechuťárnu jsem ochotná vymazat z paměti). Naopak, tohle je film plnej zvláštního humoru a romantiky. Ještě že byla Elizabeth "Miri" Banks taková sympaťanda, protože vyvažovala naprosto nesympatickýho Setha Rogena, toho nejsem schopná snést... ()

Valkyria odpad!

Kravina nad kravinu. Netuším, kde sebrali "herce", kteří ve filmu hrají... Ale po puštění filmu jsem byla naprosto v šoku! ()

Oonika

Možná bych měla hledat chybu u sebe. Co jsem vlastně čekala od filmu s takovým názvem?? Obecně nemám nic proti komediím, které se točí kolem sexu, ale musí navíc obsahovat trochu inteligentního humoru. Ten se v tomhle případě nedostavil. Hodinu to bylo v podstatě o ničem, pak se začalo točit porno a pak přišel happyend. Nuda, nuda, nuda. ()

josieaddms odpad!

Vůbec mě to nepohoršuje. Jenom mě to nudí, a je mi z toho zle. Jsou to nějaké dva roky zpátky co jsem to viděla, (škoda že jsem to dělala) a žel to byl velmi hnusný zážitek. Trochu jsem si myslela že Kevin Smith má sice poněkud specifický vkus pro humor, ale že má v hlavě to čemu se říká mozek. Tohle bylo otřesné, trapné, ubohé, hnusné, sprosté, nevtipné, vulgární, neoriginální, pitomé, a ještě mnohem víc hanlivých, a negativních výrazů. Je hrozné jaké otřesné braky se pouští mezi lidi pod označením "film". Lidem se to ale očividně líbí, ale tím líp. Alespoň se pozná lidský vkus. Hanba až k nevíře. ()

10Domik10

V podstate priemerná tínedžerská komédia podaná vo výrazne tvrdšom štýle než je zvykom, čo môže niektorých fanúšikov nadchnúť natoľko, že ju považujú za úžasnú. Mne sa však taká aj napriek svojim pikantnostiam nezdala, a ani scenáristicky mi to nepripadalo nijak oslnivé. Z hercov sa mi najviac páčila Elizabeth Banks, naopak výkon Setha Rogena mi prišiel dosť "nevydarený". ()

Pathrose

Parádní komedie z netradičního prostředí. Hlášek je tu nespočet, ale co mě dostalo byla ta porno parodie na Star Wars. Kostýmy a hlavně názvy epizod, to bylo boží. Ony všechny ty předělávky názvů slavných filmů stály za to. Celkově jsem byl mile překvapen, protože člověk nevěděl, co od toho čekat, ale povedlo se. Skvělá komedie. ()

bono22vox

Název je plnotučný, ovšem vtípky místy zůstávají na půl cesty, lepší polotučnou legraci ale dochucují vtipní gaypornoherci. ()

holub109

Kevin Smith je prostě režisérský bůh. Vynikající dialogy, skvělá nálož vtipů a parádní obsazení v čele se Sethem Rogenem. Jason Mewes také neměl chybu. Místy jsem umíral smíchy Parádní zábava s minimem hluchých míst. Bavil jsem se moc. 85% ()

Hashirama

Kdo dokáže tak přirozeně spojit pokleslý pubertální humor, dnešní přesexualizovanou dobu a skutečné hodnoty jako Smith? Nikdo, a tohle porno, byť má k nejlepším kouskům z Jersey Chronicles daleko, je jeho důstojným a upřímným komediálním epitafem, ve kterém se nám i Mewes a Anderson ukázali v jiném světle, a Elizabeth Banks nebyla militantní feministka, jen kouzelná kámoška. ()

MadCaddy

'EVERYBODY wants to see ANYBODY fuck. I hate Rosie O'Donell, but if somebody said "I got a tape of Rosie O'Donell getting fucked stupid" I'd be like "Why the fuck aren't we watching that right now?''' ()

BaronX

Novodobá kráska a zvíře ... točí porno. Skvělej nápad, a asi 80 minut to jede jako pěkně namazanej vibrátor, a pak ... dojdou baterky a film dojíždí na volnoběh ... naběhne to na klasickou šablonu romantické "dojížděčky" a do konce filmu už jen vzdycháte, že to mohla být komedie roku ... kdyby využila potenciál Setha Rogena na plný koule a nebála se závěr pořádně "rozhicovat". Mimochodem bombarďáčky Elizabeth Banks jsou naprosto k sežrání !!! Vysmátejch 80% ()

JohnVodka

Velmi živá romantická komedie s velmi originálním pojetím. Seth Rogen je takovej sympatickej blábolivej týpek a oblíbil jsem si ho ve filmu Zbouchnutá a tady opět předvádí svůj herecký talent. Jeho přirozenost mě mnohem více vtahuje do filmu než cokoliv jiného a celkově působí velmi uvolněně a neuměle. Od začátku do konce jsem se smál jako blázen. Opravdu parádní film. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)