Ženská věznice

Horor / Drama / Dobrodružný / Erotický

Itálie, 2006, 91 min

Bruno Mattei
  • Asia_Power

Jednu hvězdičku za jednu prcózní vězenkyni, se kterou bych si dopřála, jako zvrácená dozorkyně, pár orgasmů denně.(5.9.2016)

• Ragdoll

Po čtyřiceti minutách jsem to vzdal, tohle by dokoukal opravdu jen úplný debil. Vlastně se docela divím, že tomu hovadu, co tohle natočil, nedali úplný zákaz styku s lidmi, dvaceti čtyř hodinový dozor a pravidelná sezení s psychologem. Naprostá sračka, něco tak odporného jsem snad ještě nikdy neviděl. Ale co se dá čekat od filmu, kde je nejčastěji používaná fráze věta „Pohni prdelí, čubko“! Kdo hodnotí jinak než odpad!, by se měl okamžitě odhlásit, zničit svůj účet, zapomenout, že vůbec existuje pojem kinematografie a chodit na každodenní prohlídky k neurologovi! 0%.(3.12.2011)

• veronikav

Tak tohle ne ! Filmy tohoto typu úplně nesnáším. Nahodit kupu nahatých zneužívaných ženských a když už to začíná být nuda -tak přidat kupu krve a bandu sadistů :-( A ten "dojemný" závěr ? :-)) Nikdy víc :-((12.2.2010)

• Tuax

Hodně nechutná a brutální záležitost. Měl jsem co dělat to dokoukat, z tohohle je člověku pěkně zle, jak je to odporné. Navíc je to točené tak podivnou kamerou, že to pomalu vypadá jak telenovela. Herecké výkony tam nejsou žádné. Kostýmy jsou ulítlé když například dozorkyně mají stejnou obuv jako vězeňkyně. O jakékoliv logice nebo smysluplnosti v ději zde nelze mluvit. Příšerný film i co zpracování, nejen tím co předkládá za obsah. Fuj. Odpad nikdy nedávám, je mimo stupnici, takže nejnižší hodnocení jedna hvězda. 1/10(11.6.2010)

• stration

Brutální blbost. Nebýt pár průměrných nahotinek, tak je to čistý odpad.(23.4.2015)