Ženská věznice

Horor / Drama / Dobrodružný / Erotický

Itálie, 2006, 91 min

Bruno Mattei
  • kaposlav

Zámer tvorcov bol natočiť strašný film z väzenského prostredia. No horor to snaď bol, ale mne to nepríde erotické a už vonkoncom nie dobrodružné. Herecké výkony su priam strašné, ale čakal som to.(10.2.2013)

• veronikav

Tak tohle ne ! Filmy tohoto typu úplně nesnáším. Nahodit kupu nahatých zneužívaných ženských a když už to začíná být nuda -tak přidat kupu krve a bandu sadistů :-( A ten "dojemný" závěr ? :-)) Nikdy víc :-((12.2.2010)

• Asia_Power

Jednu hvězdičku za jednu prcózní vězenkyni, se kterou bych si dopřála, jako zvrácená dozorkyně, pár orgasmů denně.(5.9.2016)

• Hunter2222

Je to fakt veľmi slabý film. Ale môžete to brať aj tak, že sa na ňom budete zabávať. Veď herecké nevýkony sú tak úbohé, že hodnotiť ich nemá vôbec zmysel (Hlavne, že ukázali cecky a piče). Dialógy nie sú ani stupídne, ale keď sa nad nimi zamyslíte, tak vám dojde, že ani tie nedávajú veľký zmysel. K tomu, film nemá prvú hodinu absolútne žiadny dej, proste nuda. Potom prichádza poľovačka, kde môžme vidieť pár vydarených gore efektov, ale ti sú dobré iba na mŕtvych telách. Ak sa niečo krvavé deje so živou postavou je to hrôza. Ale z filmu sa dá aj niečo naučiť. Napríklad, že z jednohlavňovej brokovnice sa dá bez prebitia vystreliť až šesť krát...(13.5.2010)

• cariada

Mimo neustálé nahoty a spousty bobrů tam není na co koukat. Atmosféra jak si šla kolem hodně daleko.(20.4.2013)