Ženská věznice

• Itálie Anime perse (více)
všechny plakáty

Do věznice ukryté v džungli přijíždějí nové dívky. Vědí, že vězení není žádný med, ale to, co je tady čeká, je mnohem horší než jejich představy. Sadistické dozorkyně tvrdě trestají sebemenší prohřešek. Některé vězenkyně jsou umučeny k smrti, jiné, ty krásné, jsou nuceny uspokojovat zvrhlé choutky zákazníků nedalekého nevěstince. Jen ty nejodvážnější se pokusí utéct. Jejich naděje je však mizivá. Stávají se snadnou kořistí pro lovce, kteří nemají slitování. (oficiální text distributora)

bulawaio odpad!

Marnost nad marnost, ubohost a zlost.... Opravdu hodně špatně natočená věc, která mi svým stylem připomínala jihoamerickou telenovelu kombinovanou s hororem. Škoda, že to není alespoň trapně vtipné, takhle je to jen trapně trapné. Špatní herci, dialogy a bohužel i gore efekty. Výsledek nezachrání ani těch pár hezkejch Asiatek(většinou nahejch), o které v tomto díle jde. ()

Saxos odpad!

Pamatuji, že před filmy se dávala taková stupidní hláška "Mládeži do 18 let nepřístupno". Zde by se však hodilo "Vhodné pouze pro osoby se sexuální úchylkou". Zde opravdu chyběla už jen americká hrdinná blondýna, chycená za pašování drog, osvobozující malajsijské čubky a ničící uječené dozorkyně. ()

morbido odpad!

Bruno Mattei na sklonku života vyložene perlil.Ženská věznice je dokonalý výstavný kus fekálne-filmovej tvorby.Bud som sa smial alebo nudil z čoho asi ani jedno nebolo Brunovým cielom(asi).Škoda že sa to dá ohodnoťit iba ako odpad! lebo vážne by sa hodilo hodnotenie kokotina!THIS MOVIE SUCKS!!! ()

Majklkm odpad!

Špatné filmy jsou jako zkažené jídlo. Při pozření se vám chce zvracet a jeho pachuť cítíte ještě dlouho. To je pak nejlepší to spláchnout do záchodu. Film ženská věznice je jako jídlo, které je tak zkažené, že už je na něm plíseň. Dlouho sem to rozdýchával a cítil zkaženost tohoto filmu. Film ženská věznice sem vydržel shlédnout do poloviny. Vím, že se zázraky dějí, ale nevěřím, že by druhá půle měla zázrační obrat v něco lepšího, co by si zasloužilo jiné hodnocení než odpad. ()

kecka007 odpad!

Do teď jsem si o sobě myslela,že mám celkem dost silný žaludek,ale tohel se fakt nedá. to je prostě HNUS a kravina v jednom. ()

SeanDevlin odpad!

Jako tenhle film je Telenovel,horor pi*ovina,Hovadina,Akční, komedie drama a já nevím co všechno dohromady.Ale stojí za ho*no jako vživotě sem nevěřil že něco takovýho může byt ()

AltairAhad odpad!

"Vítejte v pekle..." tož tos uhád synku. Nevím jestli sežral Bruňák nějaký špatný houby a do toho se díval na porno, protože tenhle film se zapsal do TOP20 nejhorších, co jsem viděla... A přitom téma na horor nebo nějaké drama to není špatný, kdyby někdo uměl režírovat a hrát. Tak mě jen zajímá jestli byl nějaký scénář, nebo to prostě jen tak někdo střílel na kameru... ()

omega_SK odpad!

Totálna sračka na úrovni mexickej telenovely. Naprostý brak od úchyla pre úchylov. Toto je na zvieraciu kazajku. Že sa niekto nehanbí prísť na svet s takouto sprostosťou a ešte sa pod to aj podpísať. ()

JARDAHONDA odpad!

Ženská věznice je film, který je svým způsobem zvrhlý a neuctivý k ženám. Kromě pár erotických scén, je snímek naprosto prázdný. ()

vojtik.sup odpad!

Přemýšlím, jestli jsem někdy viděl něco horšího. Ehm, ne! Asi nikdo nemá tak úchylné choutky jako tvůrci "Ženské věznice". Neuvěřitelně zvrhlé! Takže to vyjádřím několika slovy: Nechutné, amatérské, debilní, úchylné a bůh ví jak by se dala ještě popsat Ženská věznice. ()

bctpeyhon odpad!

Amatérismus všude kam se podíváš. Logiku tady nehledejte. Mistři, co mají na svědomí tento snímek, museli být řádně sfetovaní, když tendle brak točili. Ale úchyláci si přijdou místama na své. Kozičkama se ten film jenom hemží, plus jeden malý bobřík. ()