Jedna autonehoda zmenila jej život. To však bol len začiatok.  Jessica vedie pokojný život s manželom Ryanom. Život sa jej obráti hore nohami vo chvíli, keď po automobilovej nehode upadne Ryan a jeho brat Roman do kómy. Záhada sa začína, keď sa Roman preberie k vedomiu a tvrdí o sebe, že je Ryan. Má rovnaké zvyky, pohyby, vyjadrovanie... Jessica sa usiluje so všetkým vyrovnať, ale prevláda v nej pocit, že sa buď duch jej manžela vrátil v inom tele, alebo sa s nimi všetkými deje niečo skutočne čudné... (oficiální text distributora)

HanLiuKun

Horor? Rozhodně ne. Když nad tím tak přemýšlím,nevím, ani za co si to zaslouží ty dvě hvězdičky. Přišlo mi to celé takové stupidní, ale byla v tom aspoň trocha napětí. Romantika a mystická zápletka, no asi to tak mají američani rádi.... ()

D.R.Sch

Skvělý film, dle mého názoru. Zajímavé téma a má oblíbenost Sarah M. Gellar také hraje velkou roli. Film bude hodně zajímat lidi, co věří na ,, něco mezi nebem a zemí ''. ()

TylerD.

Na to její neherectví se musí zvyknout. A když jsem to zvládl, přišlo závěrečné rozuzlení. To bylo předvídatelný jako většina filmu ale řekněme obstojný. Takový standart u tohohle typu filmů. Jenže ta scéna nad postelí v nemocnici tomu zasadila ránu. Určitě bude velice šťastný až zjistí, co jeho žena během té doby stihla udělat a budou žít s láskou až na věky :D 50 % ()