Úsměvem ke štěstí

(neoficiální název)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

james11

Někdy jindy by se mi to asi tak nelíbilo jako teď. Takže asi dobře, že jsem na to narazil pravé teď :-) :-) :-) . ()

Tweetak

Ze začátku se mi to zdálo možná trochu trapné,ale tak po čtvrté minutě by se to mohlo vytáhnout i na 6 hvězdiček, tak moc krátké a tak moc pěkné a výřečné. ()

D||X

Obrovská dávka štěstí a optimismu!!!! :) Tak krásnej kraťas, že bych uvítal na každý den jeden takový :) ()

MistrTom

Krátký film, který vykouzlí úsměv na tváři i sebevětšímu morousovi. S úsměvem jde holt všechno lépe, ale je také potřeba mít někoho, komu ten úsměv bude směrován. ()

MinnieBonnie

Toto vo mne vyvolalo pocit spolupatričnosti s ľuďmi, vesmírom, Zemou, pocit, že si máme pomáhať a navzájom sa utešovať a vtedy dosiahneme naozajstné šťastie. Veľmi príjemný pocit v oblasti solar plexusu ostal ešte dlho po zhliadnutí. ()

Alchemilla

Ve své podstatě je to děsná "pitomost", ale člověk při sledování přistihne, že se zubí a chichotá, a že najednou je všechno hezčí. :-) Zaručený lék na každou chmuru a na jakoukoli blbou náladu. ()

prostoreka

Usmievam sa a plačem vždy, keď to vidím. Krásne. Skrátka krásne. Nič vážne, nič tragické ani ťažké a pritom (pre mňa osobne) úžasné. ()

Ag.Sournamek

"You paid for parking... for me?" Úsmev lieči, to vedeli už páni a dáma z Modusu, ale keby som stretol T.J. Thyne osobne, asi by som mu vrazil päsťou do ksichtu a vyšťal sa mu na oči. Oveľa viac sa mi páčil v polohe, akú mal v "Ghost worlde". Ale čo už so mnou, starým haterom... ()