Tajný deník call girl

• Velká Británie Secret Diary of a Call Girl
Velká Británie, (2007–2011), 12 h 6 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvůrci:

Lucy Prebble

Billie Piper, Iddo Goldberg, Cherie Lunghi, Callum Blue, Gemma Chan, James D'Arcy, Eileen Essell, Matt Smith, Sara Stewart, Colin Michael Carmichael (více)

Série(4) / Epizody(32)

Secret Diary of a Call Girl je britský drama/comedy televizní seriál s hlavní postavou Belle, která je londýnskou luxusní eskortní společnicí. Žije dvojí život - pro své okolí je obyčejnou sekretářkou Hannah a pro své zákazníky atraktivní Bellou, která jim splní nejtajnější sexuální přání. (D&R)

Pethushka

Postupem času si začínám Belle/Hannah opravdu zamilovávat. Je neobyčejná, sympatická a svým způsobem příšerná. Rozhodně jí ale nechybí šmrnc. Některé díly jsou opravdu hodně sexuálně laděny, některé méně. Těžko říct, které mám radši. Každopádně je to zábava a jsem zvědavá, kam to ještě povede. Po 3. sérii dávám 4,5*. Je to lepší a lepší..Oblíbené postavy: Hannah ()

DandaPiper

Docela příjemná britská oddychovka. Když máte náladu na Londýn, přízvuk a trochu toho "zakázaného ovoce", tak určitě pobaví. Co se mi opravdu hodně líbí a vyvyšuje seriál o stupínek nahoru je hlavní hrdinka, kterou haní kde kdo, nicméně z ní čiší nesmírná sebejistota, je si jistá v kramflecích a ikdyž vypadá "netradičně", tak to svým chováním nedává na sobě vůbec znát (ikdyž si je toho jistě sama velice dobře vědoma) a to ji dělá v očích diváka nebo alespon v těch mých, zajímavou a jaksi skoro až exoticky přitažlivou. Dost mě baví ji sledovat, jak mluví, gestikuluje a ikdyž to ani pro mě není vyloženě prototyp "superkočky", tak ji svým způsobem obdivuju a myslím si, že má určitě hodně co do sebe. Nejsem si jistý, jak by se mi seriál líbil nebo mě upoutal k obrazovce, kdyby v hlavní roli byla nějáká klasická tuctová krasotinka, ale řekl bych, že by zdejší hodnocení bylo ještě o něco nižší. Za mě pochvala, jak udělat seriál zajímavějším a trochu originálním. ()

Kangaxx

Odvážna situačná komédia snažiaca sa kombinovať drámu s komédiou. Treba podotknúť, že v prvej sérii sa tvorcovia upriamili najmä na komediálnu zložku, čo sa im darilo v jednej časti viac, v inej menej. Druhá séria však výrazne "zvážnela" a musím priznať, že sa mi to takto páči viac. V každom prípade však ide o zaujímavý a nepochybne odvážny počin, ktorý potvrdzuje, že filmy so sexuálnou tématikou nemusia byť za každú cenu vulgárne, prípadne adresované teenagerom. ()

sataneek

Seriál má podmanivou londýnskou atmosféru. Přesto, že se u něj člověk nezasměje, ani nepotřebuje hlouběji zamyslet, přesto mě dokáže udržet u obrazovky a přiměje sehnat si další díl. Nicméně, myslím, že režisér při obsazování hlavní role sáhl lehce vedle, takhle si luxusní prostitutku vážně nepředstavuji a její výkony, no raději bez komentáře...:)) ()

jjjerry

Začal jsem koukat jenom kvůli Billie Piper. Mám rád Doktora Who =) Musím ale přiznat, že není můj typ a vzhledově mně do role moc nesedí, možná se angličanům libí. Mám rád její přízvuk a intonaci, takže s dabingem je to pro mě absolutně nezajímavé. Děj je nudný, nedotažený a opakující se (vydržel jsem 1.serii). Styl natočení se mně nelíbí "to mlhavé rozhostření" je dle mě naprosto zbytečné a jen kazí dojem. ()

• Billie Piper, představitelka Hannah, byla v průběhu natáčení 2. série těhotná, což se tvůrci seriálu snažili krýt volným oblečení a snahou nezabírat kamerou hereččin trup. Její stav byl také důvodem, proč se ve 2. sérii oproti jiným řadám objevuje méně „lechtivých“ scén, pro které bylo třeba sehnat dablérku a natáčet scény pracně vždy dvakrát. (Exos)