poster

Batman - Gothamský rytíř

 • USA

  Batman: Gotham Knight

Animovaný / Akční

USA / Japonsko, 2008, 73 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ramirez85
  ***

  No Batman po japonsku je tedy slušná jízda a psychárna :) Ale odsejpá to slušně. Animace je alfou a omegou Gothamského rytíře a nutno podotknout, že tady soudruzi z Honšů, Hokkaidó ad. chybu rozhodně neudělali. Samozřejmě se nabízí srovnání s typově podobným Animatrixem a tady dává Neo Bruceovi slušně do těla. Ale pokud asijskému Netopejrovi přijdete na chuť, mohlo by vás to zaujmout, tak jako mě, především poslední povídka Headshot, kde Bruce Wayne konečně vypadal jako dospělý Amík a ne jako adolescentní manga Japonec :)(17.1.2013)

 • Gazy
  ****

  Trochu netakticky Gotham Knight začíná rovnou svou nejslabší povídkou. Žádný z šesti příběhů není rozhodně vyložený pětihvězdičkový nářez a pokud bych si mezi nimi měl vybrat, tak tím nejzdařilejším kusem je pro mě úplně poslední díl skládanky Deadshot, který má největší styl i spád. Animovaný Batman je jako předkrm před Temným rytířem fajn, ale mě už se sbíhají sliny nedočkavostí na hlavní chod.(8.7.2008)

 • SarumanKo
  ***

  Chutná gothamská jednohubka, a to mi anime nechutí ani trochu. Ale je to Temný rytier, ten istý netopierí muž, ktorý nakopal zadky Jokerovi, Two-Faceovi a ďalším. Presne ten štýlový a moderný Batman od Nolana, ktorý ale nie je od Nolana, ale od nejakých šikmookých prckov. Má slabšie aj silnejšie kúsky, naladí a vyšumí. Jedno pozretie preto bohato stačí. (65%)(27.8.2009)

 • Kryton
  **

  Vážně nic moc. Tohle se opravdu moc nepovedlo a narozdíl od např. Matrix, kde se Animatrix povedl, tak zde mě ani jeden minipříběh neoslovil. Sáhněte raději po Batman: Under The Red Hood, Batman/Superman: Veřejní nepřátele a Batman a Fantom.(11.8.2010)

 • M.Macho
  *****

  Čím je Animatrix Matrixu , taj tím je Gotman Knight pro Batmana. Ačkoliv se zde ozývají hlasy, že scénář je tupý, nedává smysl - nemyslím si. Vše je v Gotham knightu jak má být - tajuplné, nepochopitelné, spletité pod vahou uvažování autorů - Gotham městem šesti vizí, únikům k minulosti. Jedna dějová linie viděna z mnoha perspektiv ovšem věc značně oproti Animatrixu komplikuje a činí zajímavější v hravosti...(1.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace