Tři zcela odlišní lidé, kteří spěchají za svými záležitostmi, jsou nečekaně uvězněni ve výtahu. To, co zprvu vypadalo pouze jako nevinná nehoda, se záhy mění v noční můru... V uzavřeném prostoru se totiž rozehraje nervy drásající boj o přežití! (oficiální text distributora)

KajusaK

Příběh byl i na 82minut moc dlouhý..Vracení pozpátku mi nevadilo, ale rozuzlení ohledně doktora bylo "divné" a zakončení mě jen nas*alo .. ()

ecceHOMMO

Z tochto námetu a nápadu sa dalo niečo vytrieskať, ale nevytrieskalo sa z neho absolútne nič. Sklamanie ako hrom......Nemalo to spád, bolo to predvídateľné, niekedy nelogické, nedotiahnuté a nerozvité ( vzhľadom na kvalitu tochto snímku-vďaka bohu za tú nerozvitosť-82 minút bolo až až). ()

lennyd

Obyčejný den. Obyčejný dům. Obyčejný výtah. Tři obyčejní cestující. Na tom všem by nebylo nic neobvyklého, kdyby nevypadla elektřina, a výtah se na dlouhé hodiny nezasekl v mezipatře. Každý z cestujících má své problémy i své plány, a žádný z nich netouží po tom, strávit zbytek života s těma druhýma zavřený ve výtahu. Nicméně jeden z nich, má o mnoho důvodů více se dostat brzy z výtahu ven než ti druzí, a udělá pro to cokoliv... I pomalejší rozjezd filmu pomaličku napovídá, o co se bude jednat - ale musím přiznat, že v tom, kdo z cestujících bude nejlabilnější jsem se parádně sekl (ale to bylo určitě záměrem tvůrců filmu). Jinak nejde o žádný extra film, většinu nápadů, které uvěznění cestující měli během prvních pár hodin, by mě napadlo během prvních minut (např. až se pomalu začnou dusit je napadne pootevřít dveře aby měli čerstvý vzduch). Ani konec není nijak nečekanej, prostě celkově je to takovej až příliš obyčejnej film. Jen jsem si tak ještě všiml, jak to mají v US špatný s mobilníma operátorama - skoro nikde není signál - za posledních pár let si nepamatuju v ČR místo, kde by nebyl signál - a v Americe je to téměř všude (alespoň podle filmu). A tento tomu nasadil korunu, činžák uprostřed velkoměsta, bez signálu .... hmm. ()

AngiS

Jakej pomatenec tomu dal název Zatmění?! To mi asi něco uniklo.. Ono mi toho teda uniklo víc.. Hodina monologů o ničem.. až ke konci se začlo něco trochu dít. Ale to to nezachránilo. Nůůda 30% ()

krusty2

Tento reziser ma buducnost a dufam ze ho niekdo objavi a zalozi = financne. PS:Ked vydim tie hodnotenia ake tu davaju niektory = grc grc ()

Gman odpad!

Nečakal som že to bude až tak zlé, film v podstate o ničom. Zaradiť tento brak do žánrovej kategórie "horor" mohol iba štastlivec ktorý to nevidel. Stráta času... ()

ivonca

Mala som dať na svoj inštinkt a mala som to vypnúť hneď po úvodných minútach filmu, keď už pri jednej z prvých scén, kde sa týpek hrá na schovávačku na cintoríne so svojou dcérou, som začala mať pochybnosti o príčetnosti scenáristu, o jeho kvalitách nehovoriac....neurobte rovnakú chybu. ()

Louie

Utahaný a zbytečně ukecaný. Navíc scénárista o nějakym zvratu anebo překvapení zjevně odmítal uvažovat... ()

Cortesz

Horor určitě ne, thriler možná, ale slabší, kdyby se tvůrci více soustředili na charaktery postav a nesnažili se z filmu udělat horor tím, že z toho doktora udělají sexuálního úchyla jen proto, aby ve filmu byli nějaké krvavé momenty. Ostatní dvě postavy byli také dost o ničem. Celkově tedy jsem se 90 minut nudil a zíval a bavil se posledních možná 20 minut. Dost nuda. ()

MillaJ

Aidan když se zlobí je fakt sexy. :P ...Film bych ale víc dotáhla a přitvrdila. Odfrkli to, ale já se bavila. ()

kim lowe

Je to ale pech. Náhodou vlezete do výtahu skoro neobydleného činžáku a ten výtah se zastaví. Samozřejmě, že Vám nikdo nepomůže. A samozřejmě, že uvnitř výtahu je s Váma uvězněn někdo ne zcela úplně normální. ()

Ondrew

Ano, klaustrofobicka atmosfera tu nechyba, bez nej by to bolo uplne zabite. Autori zaroven zvlastne vyplnili casti, ktore sa netykali priamo pobytu vo vytahu. Vypmohli si snovymi scenami (so zaujimavym hudobnym podmazom) zo zivota jednotlivych uvaznenych ludi. Cez tieto sceny spoznavame ich charaktery, ale je fakt, ze ich mohlo byt menej a dej tvorcovia mali radsej viac zamerat na situaciu vo vytahu. Nechyba, samozrejme, potrebny psychopat a zvysok si uz kazdy moze domysliet... Opat film na jedno zhliadnutie, ale aspon nenudi. 60%. ()

morbido odpad!

nuda,nuda,nuda...co iného sa može stat vo výtahu?no všeličo ale tady sa dohromady nestane nič.....sám aktér film povie...nudím sa....ani nevie ako dokonale vystihol tento film. ()

Majklkm

Jak a kde natočit film, když vám chybí finance,herci a hlavně prostory. Mrkněte na film Zatmění a nechte se inspirovat. ()

P@\/EL

Slušný thriller, který mě osobně výrazně nenadchnul, což bylo dáno asi tím, že natočit zajímavý film na takhle malém prostoru je fakt umění, no a tady se to úplně tak nepovedlo. Bohudík, že to dějové prázdno vyplnily alespoň retrospektivní záběry ze životů hlavních hrdinů a sem tam nějaké to vzrušení. ()